Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

şu an okuyorum ve çok üzgünüm kendini dogru dürüst tanıtmamıştın elbise alacaktım geçen çekilişte onuda begenmemiştin dogru dürüst topiğe ugramadın ben suçlu oldum ben sana krem göndermedim vücüt losyonu ve kajal sürme kendi ellerimle sabun yaptım o kadar ugraştım tuzluk süs eşyası değildi peki başka ne alabilirdim benim oturdugum yer küçük bi yer kaç kere açıklama yaptım gerçekten çok üzüldüm canım sıkıldı peki geri gönder tekrardan ne begenirsen göndereyim

ve ayrıca o kupa değildi alırken sordum kupa bardak değil diş firça yada kalemlik olarak kullanılabiliyor ve larisa neden beni dinlemeden hemen yorum yapıyorsun çok üzüldüm gerçekten

ben senin adına tek laf söylemişsem cıkar görüm şurda.
sadece üzüldüğümü belirttim.
lütfen kullanmadıgım bir kelimeyi bana lanse etmeyin.

bi bayana neler alınır neler.
parfüm.makyaj eşyası. mutfak eşyası(buda cok geniş caplışeyler).canta.cüzdan vs.....

günaydın. kara melek geldii.
ay adımı kara meleğe de çıkardım. hayır kara olsam tamam da...:roflol:
naberler fıstıklı lokumlarım benim..

günaydın okyyy ya fıstıklı lokum dyosun hepinizi lokum olarak görüyorum
oburum ben yapmayın bunu bana

günaydın kızlaropuyorumnanaktanhayırlı cumalar

Günaydın herkese :KK3:
mutlukız, Asli, pamugum...
Siz online siniz bir de saklananlar var...
:jeyyar:
Merhaba herkese a.s.

bu arada. bir arkadaş yazmış. tanıtımına baktım. ev eşyası olmaz makyaj malzemesi olmaz,o olmaz ,bu olmaz, takı olmaz
. kıyafet sadece kıyafet yazmış.
arkadaş alınan kıyafetide geçen çekilişte beğenmemiş.
arkadaşlar kıyafet feci riskli bir seçim.
ve diğer arkadaşa seçenek bırakmamış.
insanların zevkleri, tarzları ,vücut yapıları o kadar farklı ki.
en yakın dostumla o kadar farklı giyiniriz ki.
olay renkte değil.
zaten..
tarz da model de...hatta vücut yapısında
ya bakın,ben bir mağazaya giriyorum. süper bir kıyafet askıda. tam benim tarzım diyorum. bir giyiyorum facia. yakışmıyor. üstüme olmuyor.
düşünün ,ben denemeden bir kıyafet alamıyorsam, vücudunu görmediğim,artı tarzını bilmediğim bir insana kıyafet almak o kadar riskli ki.
ve şundan eminim ki, alacağım hiç bir kıyafetin onun zevkini yansıtacağını, tarzına uyacağını ve en önemlisi üstüne oturacağını düşünemiyorum. ve olmayacaktır da.
sadece ve sadece tanıtımda kıyafet diyen bu arkadaşa nacizane bunu söylemek istedim. çünkü, karşıdaki gerçekten zor durumda kalıyor..

Son düzenleyen: Moderatör:
X