Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

ben bilyom nerde oldugunu bodrumda tatil yazpyo:roflol:

Gittim geldim akasyacım sempatiksalakcinni
Ah be özlettirmeyin bana şimdi tatili...
boshayallersmile

songül abla görmeden en alt cekmeceme 100 melyon atolumunekankayizsmile

Dur hemen atıyorum. sempatiksalakcinni

vallahamı kızzzzz
hangi daga daşa vurum kendimi:1no2::1no2:

hayyal bensiz nası gittinalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

Gel Larisam beraber de gidelim sempatiksalakcinni

rüşvetçii larissaaohaoldumsmile

sempatiksalakcinni

bende bekliyorum sabırsızlıklan sempatiksalakcinni

ay kusura bakmıyosunuz dimi
çekilişte yokkum ama hoşuma gitti :asigim:

ne demek canım tabiiki,kusura bakmayın elimde olmayan nedenlerden beklettim:kedi:

Kızlaaar gittiniz mi ya...
:2:
Kendinize iyi bakın...
:enbuyukkk:
İyi akşamlar a.s.

slm kızlar bende tatıldeyım oyuzden gıremıyorum cok sık ogluştanda fırsat yok

ben hedıyemı aldım dun alan arkadaslarda gule gule kullansın

bana çorumlumelek arkadasımız aldı hedıyeyı ama keske bıraz benı arastırsaydı tanıtımımı okusaydı ozaman daha cok memnun olcaktım tanıtımımda makyaj malzemesı ıstemedıgımı belırttıgım halde surme kalem ve krem almışsın ev eşyası ıstemedıgım halde turluk ve kupa bardak yollamışsın yınede ellerıne saglık bu 3. çekilişimdi ama bu son asla ve asla gırmek ıstemıyorum artık songul ablama tesekkurler dıyorum......

slm kızlar bende tatıldeyım oyuzden gıremıyorum cok sık ogluştanda fırsat yok

ben hedıyemı aldım dun alan arkadaslarda gule gule kullansın

bana çorumlumelek arkadasımız aldı hedıyeyı ama keske bıraz benı arastırsaydı tanıtımımı okusaydı ozaman daha cok memnun olcaktım tanıtımımda makyaj malzemesı ıstemedıgımı belırttıgım halde surme kalem ve krem almışsın ev eşyası ıstemedıgım halde turluk ve kupa bardak yollamışsın yınede ellerıne saglık bu 3. çekilişimdi ama bu son asla ve asla gırmek ıstemıyorum artık songul ablama tesekkurler dıyorum......

cok üzüldüm sana cok duyunca
hangi birine ne dicen ki.
gerci bir şeyler desende burda susturup başka yerlerde langır langır konuşuyolar
saolsunlar o kadarki sevecanlar sempatiksalakcinni
hiç takma canım kafana üzmede kendini. olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
degmiyor degmezde...

MERHABA ;

BEN ARANIZA HENÜZ 2 SAAT ÖNCE KATILDIM.

ERZURUMDA YAŞIYORUM.....ÜNİVERSİTE MEZUNU VE İŞSİZİM...AMA ARTIK KABULLENDİM...

BOL BOL VAKTİM OLDUĞU İÇİN DE UZUN ZAMANDIR ÜYE OLSAMMI ACABA DEDİĞİM BU KADINLAR TOPLULUĞUNUN ARASINA GİRİVEREYİM DEDİM.....
İNŞALLAH BİRBİRİMİZİN HAYATINA RENK KATARIZ....SEVGİLERİMLE..
a.s.

cok üzüldüm sana cok duyunca
hangi birine ne dicen ki.
gerci bir şeyler desende burda susturup başka yerlerde langır langır konuşuyolar
saolsunlar o kadarki sevecanlar sempatiksalakcinni
hiç takma canım kafana üzmede kendini. olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
degmiyor degmezde...

şu an okuyorum ve çok üzgünüm kendini dogru dürüst tanıtmamıştın elbise alacaktım geçen çekilişte onuda begenmemiştin dogru dürüst topiğe ugramadın ben suçlu oldum ben sana krem göndermedim vücüt losyonu ve kajal sürme kendi ellerimle sabun yaptım o kadar ugraştım tuzluk süs eşyası değildi peki başka ne alabilirdim benim oturdugum yer küçük bi yer kaç kere açıklama yaptım gerçekten çok üzüldüm canım sıkıldı peki geri gönder tekrardan ne begenirsen göndereyim

ve ayrıca o kupa değildi alırken sordum kupa bardak değil diş firça yada kalemlik olarak kullanılabiliyor ve larisa neden beni dinlemeden hemen yorum yapıyorsun çok üzüldüm gerçekten

Baktım kız bana gelen gözükmüyor.
Pamuk canım çiçeğim nasılsın annen nasıl oldu

günaydın herkeseee
kargom bugün yola cıkacak katilim dün aradı
aslında elden vermekmiş niyeti ama esini bizim buraya ugrama konusunda ikna edememiş
bana kimin aldıgını ögrenmiş oldum ya o bile yetti bana sesini duymak cok güzeldi canım
opuyorumnanaktan

günaydın herkeseee
kargom bugün yola cıkacak katilim dün aradı
aslında elden vermekmiş niyeti ama esini bizim buraya ugrama konusunda ikna edememiş
bana kimin aldıgını ögrenmiş oldum ya o bile yetti bana sesini duymak cok güzeldi canım
opuyorumnanaktan

hoşgeldin pamuğum.

X