Yatak Odası Dekorasyonu Yatak Odası

Merhaba
bence calisma gayet basarili. Emeginize saglik.
Benim yatak odamda cok genis sayilmaz. Benim merak ettigim konu odamın projesini hazirladiktan sonra istanbulda bu projeyi bizim istedigimiz gibi hayata gecirebilecek marangoz varmi yada mobilyaci? Birde maaliyeti ne olur asagi yukari hazir aldigimiz mobilyadan cokmu tuzlu olur?

kafalarını ezip düşebilir bence cok mantıksız olmuş...ayrıca deprem için de cok tehlikeli kaflaarı direkt ezilir bu şekilde...uyku çok önemli yasam için bu odada uyunmaz..

Bana görede değil böyle bir odada yatmak. Ama oda küçük ve dolap en büyük ihtiyaç . Bunu düşünecek olursak çok güzel bir değerlendirme. Eline sağlık:)

Önemli olan müşterinin beğenmesi. Ama ben kafamın üstünde dolap olmasını asla istemezdim çok sıkılırdım hatta. Bu şeye benzemiş aslında çok dar mekanlarda kullanılmak üzere eskiden vitrin yada dolap tarzı şeyler vardı bir markanın. Gece bir kısmı yatağa dönüşürdü açılınca. Sonrada kapatılırdı yukarı doğru ve yatak kaybolur dolaba dönerdi görünüşü. Pek anlatamadım sanırım ama herneyse emeğine sağlık umarım müşterin beğenmiştir. a.s.

güzel ama ben saatimi telefonumu suyumu baş ucumda isterim abajurum olsun isterim.. yani dibimdeki dolapda ara açık bölme olsa daha ferah olabilirdi...
müsteriniz memnun ise sorun yok iyi günlerde kullansız sizinde ellerinize sağlık

şartlar dahilinde bence de güzel bir oda olmuşş. ben de çok dolap olmasından yanayım. her şeyin dolap içinde kalmasından yana.. istediğin kadar temiz ol, yine de hasta olursun bişi olur açık rafları sürekli silemeyebilirsin. herşeyin kapalı olması bence iyidir iyi. yasakkelime

ayrıca ikealarda yok 22 metrekarede yok 32 metrekarede yaşıyoruz sloganıyla tanıtılan evler var. hepimiz de o evleri gezip aaa ne kadar güzel aa neler düşünmüşler, ay her şeyi de var bi eksik yok bilmemne bi sürü konuşup hayranlıkla izliyoruz... :)

yaa yurt dışında insanlar sokaklara atmışlar kendilerini, gezi, sergi, konser monser her bişiye gidiyorlar ve evlerini de kullanışlı ama küçük de olsa olur diyip çook da önemsemiyorlar. :teytey: ama bizler gerçekten evlerimizi cennete çevirip içinden de çıkmamaya özen gösteriyoruz..:) itiraf ediyorum ben de yeni bir eve geçtim 150 metrekare çok ferah vs.. en son ne zaman tiyatroya gittim? olduk ya iş kadını ya da kukumav kuşu...:)
:roflol::roflol:

ellerine sağlık...

Son düzenleme:
eklenen bütün projeler bence çok hoş olmuş.inşallah 5 ay sonra evleniyorum va maalesef benimde yatak odam pencere ve kapı yönünden kullanışlı değil.bende özel yaptırmayı düşünüyorum.bu model çok hoş bende böyle bir proje çizdirmek istiyorum acaba yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…