Yatak Odası Dekorasyonu Yatak Odası

çizim için bir şey söyleyemeyeceğim.müşteri öyle istemişse mecbur yapacaksınız.ama sunum yaptığın program çok kötü.çizimler hiç gerçekçi değil.bu çizimleri max ile yapsaydın çok daha hoş dururdu:)

Ellerine sağlık

Müşteri haklıdır sözüyle ne demek istediğini biliyorum :) çünkü bende aynı işi yapıyorum. Eğer istersen buna benzer bi dolapta ben ekleyebilirim hoşuna gider mi acaba :)

valla harika olur:))

çizim için bir şey söyleyemeyeceğim.müşteri öyle istemişse mecbur yapacaksınız.ama sunum yaptığın program çok kötü.çizimler hiç gerçekçi değil.bu çizimleri max ile yapsaydın çok daha hoş dururdu:)

haklısın max harika bir program ama ben kullanmasını beceremiyorum:KK43: ayrıca müşterim ile birlikte çizdiğimiz için projeyi yani şurda da şu olsa deyip anında uyguladığım için max benim için uygun bir program olmuyor. sadece renderı saatler sürüyor. bunun için de öğrenmek konusunda çok hevesli olmadım. benim kullandığım program bu anlamda çok pratik. anında ekleme çıkarma yapabiliyorum. şöyle olsa nasıl olurun cevabını anında verebiliyorum. ama max da her zaman kalbimde:) bir gün mutlaka öğreneceğim:)))

çok güzel olmus emeginize saglık.ya sormak istiyorum deprem falan olursa o kapaklar acılmazmı....insanın üstüne içindekiler dökülmezmi..bende böle istiyorumda yatak odam için..merak ettim.sevgilerimle.

açıldı ve döküldü diyelim ne dökülecek ki içinden:) çeyiz çarşaf falan:) o kadar şiddetli bir deprem olursa dolabın içinden dökülenler hiç önemli olmayacaktır. kapakları açacak kadar şiddetli deprem olmaması için dua etmeliyiz. çünkü o zaman mutfakta da bişey kalmaz :)

ama siz düzceli olduğunuz için endişenizi anlıyorum. umarım tekrar o kadar şiddetli bir deprem yaşamayız.

Ben bu odada kesinlikle sakat kalırm .elimi kolumu savurmadan uyuyamıyorum deliririm ben
gece kolarım çarptıkça uyanır sonr aben uymaka istiyorum diye ağlarım.kocam de ya beni ya yatağı atar.kurtulur işte ya.........
ama ellerine sağlık.müşteri her zaman haklıdır.emeğe saygı teşekkülrer
hem bir de düşündüm deprem için duvara tam montaj felan hesap edeceksinz değilmi allah korusn bir şey osa yatkta ezilirle.de

bizim şirekte de çizliyor bu tarz ev dekorasyonu müşteriye göre
kullanıkalrı program arcon
ben anlamam o işlerden ama muhasebeci olduğum içinçhazıra bakar aaaa ne güzel deim o kadar:)))))))

o kadar daraltmadı aslında yaa. montajını tamamladık. müşteri yerleştikten sonra fotoğrafını çekip koyacağım ama şimdilik çok amatörce çektiğim resmi koyayım da o kadar daraltmadığını anlayın:) fotoğraf makinam geniş açılı olmadığı için ancak böyle bir foto çekebildim. müşterim yerleşince, fotoğrafçı ile, daha güzel bir foto çekeceğim:)
resim021zy5.jpg

yastık mesafesini de düşünün. dolap arasında kalmayacak müşteri. :)

ama siz düzceli olduğunuz için endişenizi anlıyorum. umarım tekrar o kadar şiddetli bir deprem yaşamayız.

evet düzcede çok büyük deprem olmuştuya onun için merak ettim.şimdi biz dolaplardan uzak koyuyoruz yataklarımızıda...ama model çok güzel.elinize saglık..

Son düzenleme:
çok hoş ve degısık olmus elını emegıne saglık

çok guzel canımmm ben yuvarlak yatakları cok begeniyorumm .. allah bizlerede nasip etsin masraftan hic kacmayacağım :)))

çok hoş olmuş bence emeğine sağlık canım bır arkadaşımda var buna benzer bır sey

valla harika olur:))

tamam canım ekliyorum bende bir projemizi yalnız ben hiç renderlamıyorum çünkü en basiti bile 20 dk sürüyor ve ışık ayarı çok zor. Bi de bazen müşteri yanında düzenleme yapıyorum o da uygun gelmiyor normal boyamalı bir örnek

yalnız bazı arkadaşalr ben istemem filan demişler tamam bende onlara katılıyorum bende olsam istemem dolap üstüme düşücek gibi olur ama oda küçük yer yok müşteride dolap istiyor napalım :)

model1hv0.jpg

selen ay bu dolabın hayata geçirilebilirliği var mı:) yatak üstündekiler ve yanındakiler gibi kapak nasıl olur? nasıl çalışır? ben çözemedim valla:)

tabı herksn zevkınne gore degsr ama bence bıraz caladırılabılırdı bana az bucuk kutuphane havası verdı ne alakaysa ayna goremedm şööle ayna ayna sööle bana denılcek bı gaz verıcı bı yalancıda lazım cok guzelsn dııcek duvar renklerı ıns canldr ne bılıım hos bır mavı vs..gule gule kullansnlar ellerıne aglık

ayna projeye koymamıştım ama gerçeğinin resmini koydum ya ordan bakabililsin bir çok ayna koyduk:) hem güzelsin diyo aynalar hem müthişsin:)))
farklı bir ayna çalışması yaptık müşterimle birlikte.

Bence pek hoş olmamış ama müşterinin hoşuna gittiyse bir şey diyemem .
Bu kadar dolap olması bir kere çok boğuyor insanı .
Mekan algıladığım kadarıyla küçük o yüzden ahşabın dokusu dikey değil yatay olmalıydı mekanı daha büyük gösterirdi bence. Yine de emeğine sağlık .

sanırım odası küçük
valla süper olmuş
ellerine sağlık

X