Yatak odamıza aklını takan kaynanam

bol bol kelle paçayı dayayın çabuk iyileşsin kp
Doktorumuz da önerdi kemik suyu yapıyoruz sürekli. Yazık adam düşünsene 1 aydır sadece yatıyor. Ezilmiş yatmaktan etleri. Biz eşimle kahroluyoruz. Kp ses etmiyor sabrediyor. Karisi da bizimle uğraşıyor. Gerçekten eşini seven bi kadın olsa kahrolurdu.

Bu çok aşırı mantıklı ama kimildatmadan getirmek zor olabilir. Doktoru arayıp bunu sorucam. En güzel çözüm buydu galiba
bence sorun ,sizin evinizinse ihtiyacı var sonuçta bunun bi sonu yok ki suresi yok.yani en iyisi sizde kalmasi ama kaynanan gelmesin dikkat et

Hasta bakmaya gidip tavşanlar gibi ilişki nedir ya
3 yıllık evliliğin de yenisi kalmamış artk:)
Kvde ye kızıyosunuz ama siz de normal değilsiniz.

Bir bana mı tuhaf geldi diyordum..
Nasıl bir rahatlıktır bu yahu? Milletin maşallahı var..

Kv ayrı bir densiz orası kesin tabi de iki taraf da normal değil ki

Yani ana evinde olacak şey değilki bu işler gelin zaten kopmuş burada hangi akla hizmet sevişgen olunurki

Niye iki kisinin sex yapmasi ayrica bunlar kari koca bu kadar rahatsiz ederki insanlari yahu genc bu insanlar kadin esiyle normal hayatina kimseyi rahatsiz etmeden devam etmek istiyor zaten kv kp bakiliyor bu ciftin oda kapisi hanesidir ,buyukleriyle hasta olan buyukleriyle hayat boyu ayni evde yasayanlar var ben 9 ay beraber yasadim bunlar normal seyler ayrica hergun sex yapilir saglik icin faydali :) Saygi sevgi oldukca sorunlar kalkar anladim ki buyuk buyuk gibi davranmiyor yoksa baska turlu olurdu

Bir bana mı tuhaf geldi diyordum..
Nasıl bir rahatlıktır bu yahu? Milletin maşallahı var..

Kv ayrı bir densiz orası kesin tabi de iki taraf da normal değil ki
Yok bana göre de normal değil,
Allah muhabetlerini arttrsın tabi
Aynı evde kvdeyle yasayanları örnek vermişler ama onlarla aynı değil bu durum
Ayrı evin var.
Ayrıca kvdeyle yuz göz olunmuş bu konuda.
Anneyle oğul bu konuda yuz göz olmuş.Canta alıp yıkamalar,icindekileri almalar.
Gelin ben konuscam kvdeyle diyo
Bilemedim

Yatılı hasta bakmak çok yıpratıcı olabiliyor. Orası onların evi sonuçta kapı kilitlemek bana çok mantıklı gibi gelmedi. KVnin yaptığı yanlış ama siz de yanlış yapmış olursunuz o durumda. Bakıcı tutabiliyorsanız onun tatil günlerinde gelip kalabilirsiniz veya akşam olduğunda evinize gideceksiniz. Bir gün orda bir gün evinizde veya haftanın yarısında orada kalacak gibi bir sistem de kurabilirsiniz. Hasta bakımında bakıcı sizden daha düzenli bakabilir, hasta konusunda da daha bilgili oluyorlar. Sürekli yatmanın olumsuz etkileri oluyor onun için yapılacak şeyler vs. çok kompeks bir durum aslında.

Evet yaptıgı doğru degil ama bende evimde birileri sevişse garip hissederdim sanırım
Birileri dediği evladı yahu evladı senede 1 kez gelmiş herhangi bir misafir değil ki yadırgansın artık orada yaşıyorlar elbette kendi evleri gibi kullanacaklar çok rahatsız ise kv de konu sahibi kp evinize götürün kv de kendi evinde kalsın yalnız

Hasta bakmaya gidip tavşanlar gibi ilişki nedir ya
3 yıllık evliliğin de yenisi kalmamış artk:)
Kvde ye kızıyosunuz ama siz de normal değilsiniz.
Kaynanasının yaptıgı cok terbiyesizce ama bende bu kadarını fazla buldum sonucta kendi eviniz değil herşey sıkıntılıyken hadi insan cok özler felan ama dikkat etmeleri gerek

Kaynanasının yaptıgı cok terbiyesizce ama bende bu kadarını fazla buldum sonucta kendi eviniz değil herşey sıkıntılıyken hadi insan cok özler felan ama dikkat etmeleri gerek
Kendisi evliliğinin ilk 3 senesi kayınvalidesi ile yaşamış. Hiç sevişmemiş mi. Ayrıca kim evini rahatını bırakıp gelirdi ki keyfimizden gelmedik. Fedakarlık yapıp geldik. Bari bu konuda kendimize yuk etmeleyim. Her konuda fedakarlık et et en sonunda bıkarız. Ben bayağı düşündüm. Inadina bile yapabilirim şuan

İyi niyetli mi kötü mü bilemedim. Ama kv min köyde güneş enerjisi ile oluyor sıcak su görümcemleri tembihler sürekli geceye sıcak su bırakın lazım olur diye. Birşey olsa bile odamıza öyle girmez. Girse de eşim kovar direk. Asla taviz vermez. Ama biz gittiğimizde 15 20 günde olsa bir iki en fazla yaparız çok yapma taraftarı değiliz rahat edemediğimizden.

Biz 1 aydır kalıyoruz. Bir gün sevişme 2 gün sevişme, adam hasta ama biz hicbir şeyini eksik etmiyoruz. Ne diye aramıza soğukluk girmesine izin verelim ki.
sevisin yada sevismeyin diyemem bu beni baglamaz ama bir ay sevismeyince sogukluk girmez valla performansinizada hayran kaldim 2 gunde bir ben sıkılırim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…