Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Sevişmek karı koca arasındaki en normal şey neden topa tutuldunuz anlamış değilim. Madem böyle bir fedakarlık yapıp düzeninizi bozdunuz uzun zamandır yanlarında kalıyorsunuz kayınvalidenizin yaptığı çok ama çok yanlış elbette birlikte olacaksınız. Yapıyla alakalı kimi asla yapamam der kimi de sıkıntı etmez. Ne yani adam ve kadın çok istekli ise evlerinde değiller diye yapmasınlar mı.. erkek annesi olarak kayınvalidenizi çook ama çok ayıpladım. Eşime bişey olsa oğlum ve gelinim gelip bizde kalsalar ihtiyatımdan ölürüm acaba aralarına soğukluk girer mi burada rahat ederler mi diye.. ne ayıp

Bana bir şey ima edilmese bile normal zamanda kv evinde duş almaya utanıyorum yanlış anlar diye. Ve eşimle aynı güne bile denk getirmemeye çalışırım. Ama kv çok ayıp etmiş insan oğluna nasıl öyle bir şey söyler bilmiyorum çok terbiyesizce.

Bunu babaannem yaparmış annemlere. Kaç kez kapı dinlerken yakalamış annem.
2 günlük evliyken evimize geldi. Eşim seslendi ve yatak odasına gittik. Şey etmeye değil tabi ama özel bişey konuşuyorduk sessizce uzun da sürmedi. Hadi 5 dk olsun. Kapıyı açmamla şangırtı koptu. İçeri doğru devrildi. O olaydan sonra kulağım duymuyor diye 3 kez kulağını temizletti yıkattı ☺ Olmaması gereken şeyler, etik olmayan şeyler ama yaşanıyor malesef

Maşallah oğlunuz ve gelininiz çok şanslı olacak bilmiyorum neden topa tutuldum. Ama açıkçası çoğu kotu yorum da umrumda değil

Nerden anlayabilir iliskiye girdiginizi ki ses de cikmiyorsa. Sadece dus almak midir yani sevismesek dus almiyor muyuz sicakta gunde iki kere bile alinir gece kalkip mi aliyorsunuz dusu anlamadim yani nerden anladi bu kadin sizin yatakta naptiginizi?

Aklimdan gecti ama kendi evi olduğu için, bizim evimiz ayrı olduğu için rahatca girip çıkıyor. Ben zaten çok sinirliydim düzgünce konuşamadım bile direk kendimi dışarı attim
Hususi çantanızda taşıyın. 3 yıllık evlilik yeni olmuyor ama açıkçası kv sınırlarını çok aşmış açık bir şekilde rahatsız olduğunuzu böyle giderse erkenden ayrılmak zorunda kalacağınızı söyleyin

Bence siz çok rahatsınız.

Hasta bakmaya gidip hergün sevişmek nedir yaa 3 yılın neresi yeni.

Gerçekten bu ne sevişme aşkı

Kapıyı kitleseniz. Kadın bence su faturası çok gelcek diye korkmuş ayrıca insan ilişki yaşamadan da her gün duş alabilir. Ben seviyorum mesela suyu. Kadının aklı direk nereye çalışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…