Yatak odamıza aklını takan kaynanam

yok çok utanmışlar, biz utandık onlar utanmadı kikirdeyip durdular dedi :)) çok feci bir durum ya benim de var 2 oğlan Allah başıma vermesin ben evi barkı bırakır giderim zaar

Adamda hata niye anasının evinde fanfini fon şey etmişlerki,git bir otele orada seviş yani demi

Hahahah kıskanmış mi bilmem ama kayınpeder bir keresinde eşime çocuk olana kadar fırsatı kaçırma. Çocuk olunca bir daha göremezsin demişti. Ben bu sebeple çok da düşkün olduğumu sanmıyorum
senin yaninda mi soyledi bunu? ne rahatlarmis ya. Sevismeyin diye sizi cagirmis olabilir diye dusundum su an.

Gerçekten değil. Yemin ederim gerçek. Ben zaten böyle denecegini biliyordum. Ama başkasının gerçek olduğuna ihtimal vermediği seyi yasiyoruz iste
kv m çok nazlı bir kadındır, kolundan ameliyat oldu 10 gün yatalak hasta gibi hiç kalkmadan yattı bende. Eşim de yoğun çalıştığından özlüyoruz birbirimizi 2 3 günde bir ancak görüyoruz o ara. 3 gün üstüste eve gelince eşim boş durmadı. Sabah hemen banyo yapardım kalkınca kaynanam üşütcen kızım dedi, ayy anne çocuk aramızda uyudu da altına kaçırmış dedim. Bi doktora götürün bari hergün yatağa mı işenir dediydi odamız ayrı yerimiz ayrı neden hayır diyim eşime, asıl o utansın yaptığı naz niyazdan.

Haklisiniz aslında. Biz ne bilelim. Ailesi ile yasayanlar nasıl sevisiyorsa biz de öyle sevişiriz diye düşündük

Adamda hata niye anasının evinde fanfini fon şey etmişlerki,git bir otele orada seviş yani demi
hay ağzın bal yesin abla :) ne işin var ananın evinde. Evde bekar kız kardeşi de var hele gelindeki cesaret beni şoklara soktu. Normal standartlarda bi insan kabul etmezdi zaten kaynana evinde ilk geceyi. Bir de hiç unutulmayacak gün

Çanta mevzusu olduğunda direkt konuşmanız lazımdı ben böyle rahatsız oluyorum iyi niyetli olduğunuzu düşünüyorum ama lütfen böyle şeyler yapmayın deseydiniz. Yani çarşaf falan hadi neyse diyelim ama çanta mevzusu hiç hoş değil .
Kp hastalığı ne kadar sürede geçecek nasıl bir tedavi süreci var ona göre yorum yapıcam . şöyleki eğer uzun yıllar bakmak gerekirse evler karşılıklı altlı üstlü ya da yürüme mesafesi 5 dk gibi yakın olmalı yani birileri taşınmalı. Eğer kısa süreli bişeyse sabredin konuşmanız gereken yerde susmayin ama kırıcı da olmayın bir iyilik yapalım derken kalp de kırmayın ne yapalım herkes bizim algimizda değil . yaptığı gerçekten çok çirkin.

Bizim olaya benziyor biraz. Demekki tek değilmiş kaynanam. Ne güzel çocuğun mutlu daha ne istiyorsun anlamıyorum

terbiyesiz kadın,bisey dicem biraz agir kaçacak ama acaba kendi yapamıyor diye mi kıskandı napti çok saçma geldi bana ...madem o bi ise yaramıyor kayinbabanizi alin sizin eve gelin

Suresi belli değil ama çok uzun sürmeyecek. Şuan kritik dönemde olduğu için hiç kımıldamıyor. Ama önümüzdeki aylarda korse ile hareket edebilecek. Kemiğin kaynamasını bekliyoruz sadece. Biz bir kaç aya evimize gideriz. O zaman kv destek olursa tuvaletine kendi gidebilecek. Oturabilecek yemeğini kendi yiyecek inşallah.

bol bol kelle paçayı dayayın çabuk iyileşsin kp

Allah kolaylık versin

terbiyesiz kadın,bisey dicem biraz agir kaçacak ama acaba kendi yapamıyor diye mi kıskandı napti çok saçma geldi bana ...madem o bi ise yaramıyor kayinbabanizi alin sizin eve gelin
Bu çok aşırı mantıklı ama kimildatmadan getirmek zor olabilir. Doktoru arayıp bunu sorucam. En güzel çözüm buydu galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…