Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Mecburen konuşacağız. Ben sindiremem çünkü çok zoruma gitti.
Bana kalırsa sen yüz göz olma derim çünkü bu sizin özeliniz ama saygısızlık yapan annesi eşin çok ciddi uyarsin konuşsun.ama sen araya girersen o kadin da daha ileriye gitme potansiyeli var belli eşin halletse daha iyi olucak gibi ama.sen de muhatap olma birsey derse de özelime girme bir daha de kestir at yani ben oyle yapardım o kadin laftan anlayacak gibi durmuyor ya

Hasta bakmaya gidip tavşanlar gibi ilişki nedir ya
3 yıllık evliliğin de yenisi kalmamış artk:)
Kvde ye kızıyosunuz ama siz de normal değilsiniz.

Anlamadim gerçekten. Neden normal değilmisiz? Cogu evli insan zaten gunasiri sevisiyor. Onu da gectim, neden sevişmeyelim ki kapımız kapalı, biz orda kalıyoruz. 1 aydır burdayiz. Eşim yapmayalım dese ben kabul etmem

Bence kadin tutkulu bir ask yasamamiz biraz kiskanmis.esi de bu yasta hasta olmus bi de.kadin bu durumu kiskanmis bence.prezervatif saklamaya gelince bence torun istiyor olabilir.ben olsam bukdugum prezervatiflerd3 de suphe eder kullanmazdim.igne batirmis olabilir hamile kalin diye

Bir kadının o yaşta ki oğluna, bu ne tutku şeklinde takılmasına aklım el vermiyor. Ar damarı mı çatlamış??!

Ne kadar daha kalacaksınız? Yoksa odanıza anahtar yaptırın.
Aslında genel olarak eşim babasıyla da böyle şakalar yapıyormuş ben yokken. Ama annesi olunca yadırgamış. Ama annesi biz nisanli iken regl oldum alışverişe gelemem diyordu oğluna. Sasirmistim. Karnım ağrıyor denir de regl oldum demesi de ne bileyim.

Hep rahat bi kadındı

Biz 1 aydır kalıyoruz. Bir gün sevişme 2 gün sevişme, adam hasta ama biz hicbir şeyini eksik etmiyoruz. Ne diye aramıza soğukluk girmesine izin verelim ki.
Allahım korusun niye soğukluk olsun.
Haftasonu ya da bazı akşamlar işimiz var deyip çıkıp evinize gidip gelebilirsiniz.
Ben yapamazdım biliyorum.
Annemde kaldık biz de. Hem de 2 aylık evliydik.

aaaaa engel deil prezervativler askimiza deseydin ahahahha torun istiyor olmasin yada kari deli kendi yapamiyor belli yasda hani dükkani kapama yasi ama demekkki ayyy bir dakka durmazdim cok iyi bir glinsiniz sizin gibisini bulmus da bunuyo gicik
Inanın ağlıyordum yüzümü güldürdünüz. Allah da sizi güldürsün torun isteyebilir de oğlu istemiyor onu napcaz

bakıcı tutun para durumunuz varsa .yakınsa sabah gidin gece dönün evinizde geceleyin gecede kalabilir kp uyuyunca
Durumumuz yetebilir aslında. Ama aklımıza hiç gelmemişti. Çünkü babası iyi bir adamdır. Düğün alışverişi olsun düğün olsun, tatiller olsun bizi hiç üzmedi. Seve seve bakiyorduk

Ben cevap verirdim de cok sinirlendim. Baktim aglayacagim yaninda aglamak istemedim direk disari attim kendimi. Eşim konuşursa ağır konuşur. Zaten annesine kızgın. Adam hastaneden çıkmadan daha ben bakamam dedi ve iyi bi adam kayinbabam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…