Yaşından büyük göstermek çok acı:(:(

selam kızlar,ceydacım kafana taktıkça gözünde daha büyüyecek problemin biliyorsun değil mi ? önce bebişini sağlıkla dünyaya getir sonra kk kızlarının el ele verip çözemeyeceği bir şey olmadığını göreceksinyerimseniben

canım benimmmm fotolarına baktım şimdi inan bana çok abartıcak bişey yok yemin ederim yok.. ne kadar dikkate alırsın bilemiorm ama şimdi yazacağım küçük oyunlarla içini rahatlatabilirsin.. başlıorm hazır mısın olumunekankayizsmiledişler çok önemli bana kalırsa önce dişlerini beyazlatmakla başla işe ben 2 yıl kadar önce yaptırdım çok sigara ve kahve tüketmemden şimdi tekrar yaptırmam gerek gibi gelio bana.. ben küçük bi yerde yaşıorm o yüzden yaklaşık olarak 300 liraya hallettiricem. büyük şehirlerde daha yüksek tabi fiyatCADIARZUsonraaa saçlar.. belki sende benim gibisindir bilemicem.. şöle anlatayım benim kendi saç rengim bayaa bi koyu ve bu renk ifademi hem daha sert hem daha yaşlı gösterio. uzun süredir röfle yaptırıorm ve fark ettim ki ( tabi bu herkes için gerçerli deil) saç rengim ne kadar açılırsa hem o kadar küçük gösteriorm hemde yüzüm daha aydınlık duruo.sende bi kaç denemeyle senin için en doğrusunu bulursun bence. yanlış hatırlamıorsam bi bebiş bekliodun.. yeni bi bebişle saç bkımı zor olur dersen saçlarımla ilgilenemem dersen sakın açık renklere yönelme çünkü dibi çıkmış saçlar seni bakımsız gösterir.sıra kaşlarda; kaşlarını daha kalkık göstericek bi şekle sokmak sana daha fresh bi görüntü kazandırıcaktır.. aslında botoks önermek isterdim ama daha 25 yaşındasın.. hem kaz ayakların için hem kaşlarını biraz daha kalkık göstermek için süper bi çözüm olurdu. botoksla ilgili çok yazı okuorm gerçi doktorlar ne kadar erken başlanırsa o kadar iyi diorlar kırışıklıkların oturmaması için yinede sen bilirsin.. botoks için erken dersen yüz yogası yapabilirsin biraz sabır isteyen bi iş ama disiplinli bi çalışmayla iyi bi sonuç alacağının garantisini verebilirim.günde 15 dakika ayırman yeterli.intenetteki yüz yogası videolarından yardım alabilirsin..sonraaaa kimyasal peeling tabi şimdi olmaz bu sonbaharda başlayacağın 3 4 seanslık bi kimyasal peeling uygulamasından alacağın sonuçlara inanayacaksın. kimasal peeling die okuyunca hemen korkma cildi meyve asitleriyle yenileme işlemidir bu.uygulayacak kişiyi iyi seçmen gerekir güvendiğin ya da iyi referanslar aldığın bi dermatoloğa yaptımalısın.. yüzeysel orta ve derin olarak 3 seviyesi vardır sakın olaki derin yaptırma çünkü öyle bi ihtiyacın yok.. sana yüzeysel 3 4 seans yeterliyerimseniben.gelelim makyaja.. en önemlisi doğru fondoten. sakın ama sakın cilt renginden daha koyu bi fondoten kullanma seni yaşlı ve yorgun gösterir. bi ton açık olabilir ama koyu asla! gözeneklerin varsa fondoten altına primer uygulayabilirsin he makyajının daha kalıcı olmasınıda sağlar.. pembe tonları işi görücektir.. nette bi sürü makyaj blogu var oralarda ki videolardan allık ,concealer ve göz makyajı uygulamalarınıdan yararlanabilirsin.. dudaklarına ruj yerine gloss sürebilirsin açık tonlarda...
ve en önemlisiiiiiiiiiii yüzünden kocaman gülümsemeni asla eksik etme:lepi:
şimdilik aklıma ilk gelen şeyler bunlar canım.. bilmiş bilmiş bi sürü şey yazmış die düşünebilirsin belki..üzülmene çok üzüldüm ve yardımdı olmak istedim umarım işine yarayacaktır.. Şeniz

Canım çok çok teşekür ederim tavsiyelerin için:)Hiç de oyle bilmiş değil süperler hemde beni çok mutlu ettiler. Çünkü insan kendine objektif olamıyor.Eğer gördüğün başka bişeyler var sa lutfen soyle çünkü sizin sayenizde durum tespiti yapıp daha sonrasında çözumler bulmak istiyorum. Benim ihtiyacım sizin gerçek düşünceleriniz:):)Yardım eden herkese çok teşekürler.zemuszemus

ceyda merhaba canım
bizim kullandıgımız bir ürün var destekleyici birsey olarak sana da onerırım
en azından mevcut durumu korursun derma roller dige igneli birsey
benim mesajlarıma bakarsan baslıgımız var
bir de vucut ıcın dıger arkadaslar vucut bakımına baslık acmıs
saclarını uzatmanı onerırım uzun sac nedense daha genc gosterıyor
heheh gecen gun belkıs akkaleyı gordum tv de o ne ya, saclar belının ortasında
benım yasıtım gıbı duruyor valla
acık kumral sac da ınsanı genc gosterır ve acık pembe bol ısıltılı allık
surmekten asla cekınme

selam ceyda rica ederim,büyük bir zevkle yazdım hepsini.
jayjay'in bahsettiği derma rollerda gerçekten işe yarıyor galiba.hergün topiklerini takip etmeye çalışıyorum.genel olarak memnunlar.
eğer bende birgün internettn alışveriş yapmaya cesaret edebilirsem ilk alacağım şey derma roller.

jayjay evet haklısın uzun saç daha teeneage bir görüntü yaratıyor nedensekaydirigubbakcemile3
benimkilerde çok uzun ama bakımı ve kullanması çok zor.
vakti ve parası olmayanlar için çok önermiyorum.
ikisinden birisi varsa olabilir:lepi:

amaaaan boşver...

bende 26 yaşındayım, millette bana ay hiç göstermiyosun ay ben liseye ggidiyosun sanıyodum bik bik bik konuşuyolar. e bide mali müşavirim liseye giden kıza işini vermiyolar çok küçük gösteriyormuşum ya tecrübesizimdir alsanaalsanasmile

ne olsan yaranamazsın millete o yüzden takma ne diyolar ne ediyolar yola devam

yaşından büyük gösterme yüzünde kırışıklık olması anlamında olduğunu sanmam
heralde biraz hızlı geliştin eğer yüzüne bakmaya dikkat edersen 30 lu yaşlarda yaşıtlarından daha genç görünürsün
benimde aynı sorunum vardı birden uzamıştım ve yaşıtlarımdan çok iri duruyordum herkes beni büyük sanıyordu şimdi ise kimse yaşıma inanmıyor 10 yıl fark var arada reşit olduğuma dahi inanmayanlar bile oluyor bence sende bu durumdasın

aynı sorun bende de var ama inadına da çok güzelim çatlasınlar :)) benden küçük görünen birçok arkadaşım yanımda maymun gibi kalıyo ehheheh :)) büyük göstermek bence sorun değil önemli olan hoş bir bayan olup olmamaK ben 14 yaşındaykende büyük gösteriyorsun derlerdi bana şimdi 26yım yine öyle diyorlar 18 ken de öyleydi. bunun yaşlılıkla ilgisi yok ki yapıyla alakalı birşey. boylu poslu hatun olmak h rkese nasip olmaz kıymetini bilelim kızlar ))

buyuk gosterdıgını soyleyenler ne yapmaya calısıyorlar anlamadım,senı uzecegını bıle bıle soylemelerı art nıyetlı olduklarını gosterır.sankı 30 yas buyuk bır yasmı yoooo,yanı takılacak bır buyukluk yok ortada,ılerleyen yıllarda belkı 40 yasındayken bıle 30 gostereceksın bellı mı olur canım uzulme.

benide eklersen yorum yapmak isterim... bende yaşından küçük gösterenlerdenim... bence tarzla alakalı birşeyy...

canım hiç üzülme. milletn dediğini tkarsan hiç bi zmn mutlu olamazsın. bu gün büük gösteriosn derler yrn başka bişi derler. kendine güven,duruşunla bile bunu et. arkların dediği gbi de giyim ve makyaj da çok etkilior.uzmn tvden fln makyaj önerilerini bulablrsin.üzme kendini

resimleri göremedik ama görsem bende problem hakkında bilgilendirirdim seni malum doktorlara gide gele baya bir tecrübe kazandık :)
ama resimlerine bakan bir arkadaşımız üst göz kapaklarıdan bahsetmiş benimde ilk tahminim o bölgeydi.
Yüzü en yaşlı gösteren bölgeler ,kaşlar ve göz çevresidir.
Kaşlarını nasıl aldırırsan aldır yada istersen kalkık göstermek,şekil vermek için kalem çek o doku göz kapaklarının üzerine düştüğü için yüze yaşlı ve çok yorgun ve çökmüş bir ifade oturur.
Benim sana tavsiyem eline bir ayna al ve dik pozisyonda yüzünü incele sonrada pozisyonunu hiç bozmadan sırtüstü düz bir açıyla bir yere uzan ve aynada yüzüne bak hatta iki şekildede resmini çek karşılaştır
20 yaşlarındaki fotolarınla yatar pozisyondaki resminide karşılaştır problemin nedenini daha iyi görebilirsin.
Benim tahminim kaşlarda düşüklükden dolayı üst göz kapaklarında yığılma ile ilgili bir problem var sanırım.
Eğer gerçekden böyle bir durumsa ve çok takıyorsan botox ile geçici çözüm üretebilirsin sonra istersen ilerki yıllarsa kalıcı çözümlere yönelebilirsin.
Eğer sürekli kilo alıp veren birisi değilsen cildinede baktığına göre başka problem olacağını sanmıyorum.
Tabi şuda var bazı insanlar ekstra birşey yapmasada minyon tiplidir bazıları ise kendilerine baksalarda yaşından daha olgun gösterebilir o zaman yapacak birşey yok arkadaşların dediği gibi makyajla, giyim kuşamla vs... daha genç görünmeye çalışacaksn.
Listene eklersen daha yapıcı bilgi verebiliriz tabi.
Birde bu konulardan sakın erkek arkadaşına bahsetme çocuğuda sıkarsın takıntılı kompleksli bir insan olduğunu düşünebilir.
kendine güvensiz insanı kimse sevmez kaçar çözümü kendi içinde hallet.

Son düzenleme:

Bence hiç kafana takma bunu söyleyenler seni çekemeyen kişilerde olabilriler.senin sorununun aynısı bewndede vardı taki evlenene kadar. Bende 20 yaşındayım ama herkez 25 gösteriyorsun diyor suratımla veya kilomla alakalı gelmiyo bu ban davranışlarım biraz olgun ondan söylüyorlar galiba. Şuan hala çevremde büyük gösterdiğimi söyleyenler var am kafama hiç takmıyorum. Emin ol sen taktıkc ÜZERİNE GELİYORLAR. sEVGİLİNLE SORUNA YOL AÇTIĞINI SÖYLMİŞİN. sENİ SEVEN ZATEN KİMSEYİ DUYMAZ BUNU UNUTMA KİM NE DERSE DESİN SENİ ALIR.

kızlar yorumlarını için çok teşekkürler, resim yuklemek istedim ama yukleyemedim. Aslında resim üzreinden yorum yapabilirsiniz:)Alınmam kırılmam, yeterki doğru bir şey yapabileyim ve artık bir iki yaşta olsa genç gosterebileyim:)

Sıkılaştırmak tam tam kastinizi açıklarsanız, 33 yaşındayım ve bnmde kırışıklar gevşeklik vs bir sürü problemim var

Bende öleyim cok takiyorum 27 yasindayim herkez 35 saniyor cunku yuzum cok kiristi ve bunu herkez soyluyor pikolojim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…