Ablası gibi görünüyorsun

Sevgilinizden büyük de olabilirsiniz küçük de, kim ne karışır; ortada takıntı yapılacak bir konu göremedim. Bi dahakine birisi size "senden büyük gösteriyor" tarzı cümleler kurduğunda "büyüğüm zaten ve bu bizi ilgilendirir" diyin ve o kişiyle de bir daha sizle yüz göz olmaması için aranıza mesafe koyun.

Evet. Ertesi gün geldi özür diledi. Şaka yapmıştım hassasiyetinin olduğunu bilmiyorum dedi.
"Bu durum erkek arkadaşım ile aramızda problem oluşturmuyor ama siz pek bir mesele yapmışsınız ..hayırdır ?" derdim .Hala hassasiyet diyor salak herif.Her lafı söyle adı şaka olsun.

Merhabalar.
İş yerinde canımı çok sıkan bir diyalog geçti az önce. Kız arkadaşım ve ben kendi aramızda konuşuyorduk. Sonra beraber çalıştığımız bir abi gelip konuşmalarımıza katıldı. Şakalaştık. Benim erkek arkadaşımla tanışmışlardı 1 ay önce. Ona istinaden sevgilin gelsin seni şikayet edeceğim, alma bu kızı diyeceğim vs diye gülerek konuştu sonrasında da zaten ablan gibi görünüyor ayrıl gitsin diycem diyerek güldü. Benim çok canım sıkıldı arkamı döndüm gittim. Geldi özür diledi ama canım çok sıkıldı bi kere.
Zaten erkek arkadaşımdan 2 yaş büyüğüm. Ben 25 o 23 yaşında. Az bir yaş farkı olabilir fakat biraz kilosu var ve yuvarlak toplu yüzlü. Yaşıtlarından da küçük gösteriyor. Böyle olunca hem yaş farkı hem de küçük göstermesi derken büyük gösteriyor olabilirim. Bende takıntı halinde zaten bu durum. Foto paylaşmak istemiyorum. Arkadaşlarımla tanıştırırken kesin ondan büyük olduğumu düşünecekler diyorum. Bazen aynaya bakıp kaç yaşında gösteriyorum acaba diye düşünüyorum. 30-35 yaşıma gelince dolgu botox yaptırırım diyorum kendi kendime. Yani iyice takıntı haline getirdim. Sevgilimi seviyorum sırf bu yüzden asla ayrılmam fakat bu konular yüzünden onu da üzüyorum bazen. Kilo ver vs diye. :KK43:
Şimdi tüm ithamları doğru kabul edelim; siz büyük gösteriyor olun o da genç gösteriyor olsun. 10 sene sonra kim bunu düşünecek Allah aşkına :) Siz birbirinizle bir sıkıntı yaşamıyorsanız he he diyip geçin.

Yani ömrüme eşlik edecek kişinin benden yaşlı göstermesini mi isterdim yoksa huzurlu mutlu olmayı mi?

Bu kadar dert ediyorsanız baştan birlikte olmasaydınız keşke.
Ben olsam hiç dert etmem, çıtırı kaptım diye kendimle gurur duyarım. Fesat kevaller çatlasın derim 😂😂😂😂😂
Is yerindeki abi de kötü niyetle dememiş, bence siz hassassınız. Dediğim gibi tadını çıkarın. 2 yıl bir şey değil.

X