Yaşından büyük göstermek çok acı:(:(

Cnm aynı sorun bende de var yüzümün çökmesinden dolayı son 1 yıldır çok büyük görünüyorum. Benimkinin yüzümün sarkmasıyla ilgisi var. Sen de varmı hafif bir sarkma yoksa kırışıklık mı var yoksa olgun mu duruyorsun? Anladığım kadarıyla olgun duruyorsun..
Daha genç görünebilmek için dişlerini beyazlatabilir, gözlüğün varsa lens taktırabilir, saçlarına perçem kestirebilirsin. Spor yapıp vücudunu şekle sokabilirsin. Ayrıca cilt bakımı şart bence hemen antiaginge başla. ıçten destek viteminler alabilirsin. Cilt güzelliği için bi takım şeyler yapabilirsin. Karaciğerini temzlersen cildin inanılmaz güzelleşir. Her sabah elma sirkesi içersen cildin parlar.
Yüzünün derisi nasıl gevşek mi ? Eğer gevşekse mutlaka sıkılaştır yoksa sarkıyo. Erkenden önlem al. Ben keşke 1 sene önce başlasaydım diyorum bende 27yim ama daha yaşlı duruyorum. Yani yüzünü görebilseydm keşke ona göre tavsiyeler verirdim..Kendini üzme herşeyin bi çaresi vardır
Benimde cildim ole cok yasli ve kirisiklarim cok fazla 27 bende cildim cok esnek birde

X