Yara yaktıranlar lütfen yardım

normal yolla bekledim tam 4 sene geçti olmadı.sonuçlarım temiz çıktı . doktorda yara var dedi ondan olmuya bilir dedi.. yarayı yakcaklar galiba.bidahaki ayda aşılama yapacaklar inş. kalırım. Hepinize geçmiş olsun arkadaşlar......banada dua edin..... inş.. ilkn seferde kalırım

hım anladım canım 4 sene boyunca hiç gitmedinmi doktora sen?

4 Senedir Hiç Gitmedim. 3 Ay Oldu Yeni Başladim Gitmeye.olur Dedik Olmuyo Işte Adety Olunca Gel Dedi Ilaç Yazalim Ve Bu Ay Aşilamani Yapalim Dedi
Ilk Defa Aşilama Deneyeceğim .biraz Korkum Var Nedense Bilmiyorum Inş. Ilk Seferde Tutar Bari. Allah Hepimizin Yardimcisi Olsun......

Yaradan dolayı da olmaz canım yaranı tedavi ettirip dene çocuğu aşılama yaptırman şart mı?

arkadaşlar bu yaranın oluşmasına ne sebep oluyor biliyor musunuz? yani önlem almak elimizde mi?

bunlar bakteriler yüzünden oluyor.sık sık iç çamaşırı değiştirmek lazım,iç çamaşırında nem olmamalı birde cinsel hayatla alakalı.ağız teması olmamalı

napıyım filizim normal yolla denedim 4 senedir bekliyorum olmadı.Yaşım gidiyor artık .Yarayıda haftaya gidecem yakacaklar.adetimin 3.günü puregon iğnesi verecekler onu vurunup yumurta büyüdüğünde işte aşılama yapacaklar.
filizim sence yaradan dolayımı olmamış olabilir bebek:?

E tabi daha öncedende vardıysa ondanda olmamıştır canım.Onun için dedim yaranı yaktırsan bide öyle denesen.bilmiyorumki yinede sen bilirsin.Bizde 2.çocuğa karar verdiğimizde ben bi görünmek istedim jinekoloğa ordada yara çıktı.Şubatta yaktırdım bende ama hala bişi yok bekliyoruz bakalım hayırlısı.Doktorum 2-3 ay deneyin hamile kalamazsan yumurta uyarıcı hap yazarız demişti.Bilmiyorum bende pek gitmeyi istemiyorum.Akışına bıraktım..Sanada geçmiş olsun canım yaranı tedavi ettir muhakkak.

ay kızlar bende bugun doktora gıttım .bendede yara varmış .çok korktum.smer aldıl doktorum.bakalım sonucu ne çıkıcak.banada yarayı yakıcazdedı.ay nasıl yaktırıcam bılmıyorum.yazılanları okuyunca içim bıraz rahat ettı.yaktıran arkadaşada geçmış olsun.inşallah bende yaktırırken bışey hıssetmem.:1no2:

Hiç korkma yarenurcum hiç hissetmiyosun.Ama özelde yaktırmanı tavsiye ederim.Geçmiş olsun canım..

Kızlar bende 2 yıl kadar önce rahim ağzında yara vardı, ilaç tedavisiyle şikayetlerim geriledi. Artık çocuk istiyoruz ve hem kontrol hem de yuurtlama zamanı için bilgi almak amacıyla doktora gittiğimde muayene etti ve yaran çok büyümüş, bütün rahim ağzını sarmış dedi. İlaç verdi, enfeksiyon var dedi, geçmezse yakmamız gerekebilir dedi. Şimdi ilaçları kullanıyorum. Çok korkuyorum sonrasında yara geçmez diye. Henüz çocuğumuz yok, doktor bu yaranın varlığı çocuk olmasını engelleyebilir dedi, ama ben de yara yakılmasından sonra da çocuk olmasında sıkıntı olabileceğini duydum. Kızlar inanılamaz karışık bir ruh hali içindeyim ve aklıma kötü kötü şeyler geliyor, çok korkuyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum, çocuğumun olmasını da çok istiyorum. Benzer durumlarla karşılaşanlar varsa lütfen yardım...

Sen tedavini ol canım ama hiç çocuğun yoksa bence dondurma yöntemini kullan derim ben.Ama tedavini geciktirme..

hiç sıkma canını dr lere güven.yara yaktırmakta dondurmakta hiç zor değilmiş.önceALLAHA sonra dr ye emanet et kendini yaranda geçer ,bebişinde olur.üzme kendinia.s.

ya arkadaslar benim de bi sorunum var.bende de yara buldular ama yaktırmadılar henus cocuğum yok belki ondan.sadece kestiler yara olan kısımı ve 4ay beklettiler ondansonra 4 ay daha beklettiler yarin son 4ay dolucak ve doktora gidicağim korkuyorum çunku ben artık bi bebiş istiyorum benim durumda olan varmi?aceba cocuğum olurmu?

İlk defa duydum canım ya nasıl kestiler anlamadım..Bilgi verirmisin?Umarım geçmiştir geçmiş olsun..

Geçmiş olsun canım ama yara olduğuna eminmisin?polip yada condilom olmasın o?

Arkadaşlar yokmu aranızda yara yaktırıp hamile kalan?Lütfen bir cevap???

Ya çok strese girdim ben ya..1 çocuğum var ikinciyi düşünüyorum ama hala hamilelik yok.Yara yaktırmak etkiliyomu acaba?Doktor yumurta uyarıcı hap verelim dedi ama niye benim çocuğum olmuyomuki............Offfff...........

bende geçen sene yaktırdım,epeydir iyileşmeyen bi enfeksiyonum vardı.yara oluşturmuştu,kaçtım kaçtım en sonunda dr kanser olursan görürsün dedi.iğne falan yapmadan yaktı,hiçbir acı duymadım.çünkü rahim kaslardan oluştuğu için acı duyulmazmış.şimdi herhangi bir sorunum yok.yara oluşmasının en büyük nedeni tedavi edilmeyen enfeksiyonlarmış.herkese geçmiş olsun.

Benim derdim sonrasında hamile kalan varmı?onu öğrenmek?Yara yaktırdıktan sonra hamile kalan yokmu?*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…