Yara yaktıranlar lütfen yardım

Yaa ilk çocuktan sonramı canım yara yaktırdın?*

Yaa ilk çocuktan sonramı canım yara yaktırdın?*
Evet canim kizim 9 yaşindaydi 2.çocuğuistiyorduk daha önce bir düşük yapmiştim önce dr.gittim yara var dedi ve yakıldiktan
6 ay sonra hamile kaldim.Senin de hakkinda hayirlisi canima.s.

Benim derdim sonrasında hamile kalan varmı?onu öğrenmek?Yara yaktırdıktan sonra hamile kalan yokmu?*

merhaba,
bende de yara vardı. tam bebek düşündüğümüz sırada kontrol için gittiğimde öğrendim.
doktor dondurmayı önerdi.daha önce doğum yapmadığım için yakmayalım dedi. 2 ay ilişki yasaktı ve sonrasında kontrole gittiğimde iyileşmiş korunmayı bırakabilirsiniz dedi ve hemen o ay hamile kaldım. şuan 6 haftalık hamileyim.

yara iyileşmeden bebek olsa bile riskliymiş. benim doktorum öyle demişti. mutlaka öncesinde tedavi edilmesi gerek sanırım.

herkese çok geçmiş olsun.

merhaba,
bende de yara vardı. tam bebek düşündüğümüz sırada kontrol için gittiğimde öğrendim.
doktor dondurmayı önerdi.daha önce doğum yapmadığım için yakmayalım dedi. 2 ay ilişki yasaktı ve sonrasında kontrole gittiğimde iyileşmiş korunmayı bırakabilirsiniz dedi ve hemen o ay hamile kaldım. şuan 6 haftalık hamileyim.

yara iyileşmeden bebek olsa bile riskliymiş. benim doktorum öyle demişti. mutlaka öncesinde tedavi edilmesi gerek sanırım.
Canım benimde çocuğum yok bende yaktırdım sence sorun olur mu hamilelik açısından korktum bak şimdi öyle yazınca sen...

Arkadaşlar biz de bebek için karar verdiğimiz zaman doktora gittiğimde yara çıkmıştı..bundan 1,5 ay önce yaktırdım..bebek istediğimiz için yaranın yakılması şart dedi doktor..Çünkü yaralı bir bölgeden spermler geçerken morfolojileri bozuluyormuş bu da hamile kalma şansını azaltıyormuş.
Gerçekten de ablam da görümcem de yaraları yakıldıktan 2-3 sonra hamile kaldılar..
Yara yaktırmak hamile kalmayı zorlaştıran değil aksine kolaylaştıran bir işlem..içinizi ferah tutun..
:smiley-cool:

Arkadaşlar biz de bebek için karar verdiğimiz zaman doktora gittiğimde yara çıkmıştı..bundan 1,5 ay önce yaktırdım..bebek istediğimiz için yaranın yakılması şart dedi doktor..Çünkü yaralı bir bölgeden spermler geçerken morfolojileri bozuluyormuş bu da hamile kalma şansını azaltıyormuş.
Gerçekten de ablam da görümcem de yaraları yakıldıktan 2-3 sonra hamile kaldılar..
Yara yaktırmak hamile kalmayı zorlaştıran değil aksine kolaylaştıran bir işlem..içinizi ferah tutun..
:smiley-cool:
Sağol arkadaşım içimi rahatlattın gerçi Allah bilir gelecekte ne olup olmayacağını yine de çok sağol

merhaba,

Hım sevindim senin adına bende bekleyim o zaman doktorum hap verelimdedi ama ne gerek var değilmi benim bir çocuğum var zaten..2.de olur herhalde Allah'ın izniyle..Ama yaktırmadan sonra rahimde daralma oluyomuş diye duymuştum bilmiyorum aklım çok karışık ya....senağlama

benim doktorumda çok küçükbir yara var hadi gel yakalım dedi, ilaç fitil vermeden
gitmedim yaktırmaya, sanki para kazanmak için yakmak istiyormuş gibi geldi çok ufak hemen yakalım diyo yaktırmalımıyın ?

.başka bir doktora daha görün derim ben canım.Çok küçük yaralarıda yakıyorlar ama büyümesin diye.çünkü ilaç tedavisi verdiği zaman büyüyor..

Cvp verecek yok mu?Yumurtalıklar belli bir yaştan sonra tembelleşiyomu????

yok arkadaslar polip falan değil yara bu.acımadı cunkü uyuttular beni bisey hatırliyamıyorum,ama bilginiz olsun eğer doktora giderseniz ve size rahimden parça alıcaz derseler lutfen uyutmadan almalarına izin vermeyin.siz isterseniz uyuturmus ben ilk bilemedim acırmı diye sordum yok dedi doktor ayne iğne gibi acır dediler ama yalanmıs canlı canlı kestiler 2 yarım kadar parca oldum hastaneyi ayağa kaldırdım cok cotu hayatımda en acı sey oldu.ayın 27sinde testinin sonuçu alıcam (semear)ama nedense bilmem yara yok diye hisediyorum sizede haber veririm.yaktırmaya izin vermeyin eğer bebek istiyorsanız.k.i.bakın.

Geçmiş olsun canım da sen neden bu kadar acı hissettin hiç bölesini duymamıştım.İnş kötü bir şeyin yoktur.

cunku uyusturmadan kestiler canım ondan eğer uyustursaydı okadar çok acımazdı düşün sen simdi parmağından bi makasla bir parça ufak bitane kesebilirmısın?veya kestirebilirmisin?aynen oyle oluyor.

arkadaslar bana yardımcı olun yaaa benımde yaram vardı ılac tedavısı goruodum bugun muayeneye gıttım ılac tedavısınden sonuc alamadık yaktır dedı bana ne yapmalıyın dondurmakmı ıyı yoksa yaktırmakmı bana yardıncı olun ccccccoooooooooookkkkkkk korkuorum

Canım bende yaktırdım ama bilemiyorum keşke dondurtsaydım diorum.Çünkü hamile kalamadım daha....Korkmana hiç gerek yok analamıyosun zaten telaş yapma ama iyi araştır...Öpüldün...

canım korkuttun beni şimdi bilmiyorum ne yapsam acaba dondurtmak mı daha mantıklı ne yapayım bır akıl verın arkadaslar bayagı bır strese gırdım şimdi.......

X