Yara yaktıranlar lütfen yardım

Ya ama ben kullanıp attıp canım kutularını reçetedende okuyamıyorum walla karışık yazmış.Birisi Meceflok galiba emin değilim okudduğum kadarıyla,biriside o ile başlıyo orrido...bide fitil var pimafucin.Çok yardımcı oldun desene.Ya benim gitiiğim doktorda ankara merkezde sincanda.Prof.dr.muhittin kılıç...

Ben şuan da çok iyiyim Allaha şükür yaramı yaktırdım ve geçmiş çok rahatladım.Yaktıracak olan varsa hiç korkmasın gerçekten korkulacak birşey değil..

Arkadaşlar ben 1,5 yıllık evliyim.Çocuğum yok.Geçen yıl bir yarar tespit edildi.Akıntı sebebiyle gitmiştim.İlaç tedavisiyle geçmedi.Küçük bir yara.Başka bir profösöre gittim ada önemsiz bir işlem olduğunu yakılabileceğini söyledi.Şimdiki doktorumsa smear aldı,hafif bir enfeksiyon olduğunu yakmadan önce monodoks ve vagihax diye iki ilaç verdi.Kullandım.adet bitiminde dün gittim.Yaranın çok küçüldüğünü ilaç tedavisi olacağını,geçebileceğini söyledi..Muallakta kaldım.Ya yine ilaç ilaç geçmedi yakalım derse.Beni afakanlar basıyor..sırnaşık şeyHergün doktora gitmekten..Sizce tedaviyle geçebilir mi?Geçerse geçen sene niye geçmedi.Öff paronayak oldum..:a015:
Fikir verirmisiniz.?:sm_confused:

Bence Yaktir Canim Hiç Vakit Kaybetme,çocuk Olmasinada Engel.sağliğinada Ilerleyebilir Allah Korusun.bendekide Küçüktü Ama Büyümüş 2-3 Ayda..hiçde Korkma Gerçekten.çok Basit.geçmiş Olsun..

inan acı vermiyo sadece hafif elektrik hissediyorsun (masaj aleti gibi) ihmal etme ilerde rahim ağzı kanserine sebeb olur

merhaba, bunları okuyunca ben korktum biraz.bende yaktırdım yaramı.10 gun oldu.yalnız bende akıntının yanında hafıf kanlı bı akıntım var ve doktorum ıstanbulda oldugu ııcın 1 ay sonra kontrolde gorusucez bı daha.yara yaktırdıktan sonra akıntı ve kanama durumları sızde nasıl oluyo ve ne kadar surecek acaba....

Bendede oldu biraz canım 2 hafta sonra adet gördüm zaten sonrada kesildi...

cok tesekkurler.ıcım rahatladı bıraz.bende bu sıteyı yenı kesfettım.benım smearımda kanser oncusu hucre tespıt edıldı. sende varmıydı oyle bısey? yada olan varmı hıc?cın 1. ama yuzde 70 ı kendılıgınden yok olurmus zaten.bıde yara vardı ıste.yakma ıslemı hepsıne ıyı gelıyomus.umarım kurtulurum ben bu dertten.hertkes kısa zamanda ıyılesır umarım.cok sagol

Arkadaskar Merhaba... Smar Sonucumda Cin 1 Cikti.boyle Bi Sonucla Karsilasan Varmi Hic? Kafam Cok Karisik Tesekkurler Simdiden....

BENİMKİNDE KÖTÜ BİRŞEY ÇIKMADI CANIM.ALLAH BÖYLE SIKINTILARI KİMSEYE VERMESİN.

BENİMKİ TEMİZ ÇIKMIŞTI CANIM.DOKTORUN NE DEDİ SANA?HERKESE GEÇMİŞ OLSUN..

mrb bendede aynı sorun var bende yartırmak amacıyla gıtmıstım ama doktor ılac tedavısıyle gıder dedı oo yuzden sımdı ılac tedavızı goruorum ama oda bebegımı emzırdıgım ıcın bıraz gecmesını zorlastırıo

ben yaramı geçen ay yaktırdım daha doğrusu 3 hafta oluyor..ve 3 haftadır ara ara kanamalarım oldu..özellikle ağır kaldırdığım zaman falan..şimdi de normal adet durumundayım..yara yaktırıp da kanaması olanlar varsa yazsın lütfen..

canım korkacak bi şey yok bended yara olmuştu yaktırdım acı hissetmedim rahim içinde sinirler duyarsız olduğu için acı hisetmiyorsun bana iğne yappmamıştı doktorum acı falan da hissetmedim

aynen bende de acı olmadı iğnede yapmamıştı ama çok trajikomik bi şey oldu bacağımın iç tarafına kablolar falan bağlanmıştı yakma işlemi yapacak makinanın kablolarıydı yara yakıldığı esnada doktorum sık sık soruyordu acı hissediyormusun diye hayır dedim böyle yanmış et kokusu geliyordu burnı-uma ama acı yoktu sadece kabloların bağlantı noktasında kaçak vardı sanırım bacağım da acı hissediyordum yanıyordu doktora diyorum bacağım yanıyor diye olurmu öyle şey falan dedi işlem bitipde masadan kalktığımda bacağımın yandığını gördü ve çok şaşırdı defalarca özür diledi ve yara yakma işlemi için ücret almadı

Özelden yaptılar sana bu hatayı??Ayy ne kötü doktorda olsa ne salaklar varya...

mrb arkadasım ben aranıza yanı katıldım benım aynı sorunum var bende yaktırmak amacıyla gıtım ama doktor yaran kucuk dedı yakmadı ılac tedavısı goruorum ama fayda etmıo bebegımı emzırdıgım ıcın sence ne yapmalıyım cnm bana yardımcı olurmusun bu konuda

Ilaçla Falan Olmuyo Canim Sadece Büyüme Yapiyo Tedavi Ettirmediğin Için.bende Yaşadim Aynisini...

Evet çok zorlukları var ama bence değer öle değilmi?

:1no2:bendede yara varmış.Bebek için gittiğimde yara oldugunu söledi.bende çok korkuyorum o masaya çıkmaktan bktım artık .9 yaşında bi kızım var ikinciyi istiyoruz olmuyo önümüzdeki ay aşılama yapılacakmış bu ay önce yarayı yakacaklarını sölediler bende çok korkuyorum............

Neden aşılama canım kızın varmış normal yolla olmuyormu?Bizde 2.yi düşünüyoruz kızım 5 yaşında...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…