yaptığım salaklık

öncesini bilmesem yapısı öyle deyip kabullenebilirdim :/
Fındık yağı ile hint yağını eşit oranda karıştırıp her kullanimdan once calkalayin.Istikrarli bir şekilde bir kac ay her gece yatmadan once uygulayin.Farki goreceksiniz.Tabi birakinca eski haline donuyor bi sure sonra ama gayet basarili bir sonuc veriyor.Bir de farmasi markasinin bi urununu gormustum arastirin onu da bir.

Sende ki özgüvene bayılıyorum canım yaa :))

O arkadaşın senin kıskandığı için demiş
Sende kendine yazık etmişsin
Bende küçükken arkadaşımın lafa inanıp saçımı kestim bı baktım kötü oldum bı daha inanıp yapmıyorum artık

Aktarlarda satılan yağları ben asla tavsiye etmiyorum uzatmasına uzatıyor mu derseniz cevabı evet olur ama göz için çok sağlıksız

Şu eczanelerde satılan kaş kirpik serumları var onlar nasıl acaba merak ediyorum bende kullanan varsa bu konuya yorum yapsa ne güzel olur

Okuyunca inanılmaz güldüm çünkü aynısını yaptım. Ben de kirpik severim işte nasıl uzatırım kessem saç gibi uzar mi dedim güldüm yengem de sakın kesme çok uzar kaşlarına değer dedi benim de ampul yandi kafamda gittim kestim. Uzamadı. Uzamadığını farkedince 6 ay kadar çam terebertini ve badem yağı sürdüm. Eski boyutuna gelmedi ama ilk kestiğimden uzun oldu çok şükür.

hay böyle arkadaşın ufak gibi görünen şey nasıl etkiliyor psikoloji yi bak .göz doktoruna gitsen acaba onlar daha mantıklı bir çözüm bulmaz mı acaba

kesinlikle kisaymis

ayni salakligi ben de yapmıştım yanlış anlamayın. şeffaf rimel aldım en ucuzundan. döktüm sisesini iyice yıkadım. içine bademyagi ve zeytinyağı koydum. bi yağ daha vardı susam miydi neydi. neyse bu yağı sürekli sürdüm rimel gibi oldugu icin kolay sürülüyordu. eskisinden daha güzel şimdi.

O kadar zamanda çoktan dökülüp yerine yenilerinin gelmesi lazımdı. mevcut olan kirpikleriniz zaten gerçek kirpiklerimiz olabilir mi? Ben de kestim çünkü uçlarından daha sonra nispeten daha uzun çıktılar.
MALESEF EĞİL İŞTE. ANNEM DE HALA BANA BAKTIKÇA SÖYLENİR. KESTİN GÜZELİM KİRPİKLERİNİ ESKİSİ GİBİ OLMADI DİYE

Gayet mantığımı kullanabileceğim bir yaştaymışım ama tenezzül edip kullanmamışım

Normalde kirpik de dökülür ve yerine yenisi çıkar. Kestiğiniz hali ile kalmamıştır. Zaten kirpiklerini kısa ve azdır diye düşünüyorum. Kestikten sonra eski haline geldiğini fark edenemissinizdir

MAŞALLAH MAŞALLAH <3

NE KADAR SÜRE SÜRDÜNÜZ?

BİRİ DAHA FARMASİYİ ÖNERDİ ALICAM ONDAN DA

Bence kesmeyle alakası yok bende küçükken kesmiştim hatırlıyorum gözlerimi açıp kapatamıyordum batıyordu oderece kısa kesmişim... Şuan gayet uzun...
öyle tanıdığım kişiler var bir kaç kişi de burada yazmış. ama malesef benimkinde o etki olmadı

bu gidişle ben deneyip yorumlayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…