yaptığım salaklık

ben sürekli kesiyorum çünkü kirpiklerim çok uzun kaşlarıma değeceke ğer kesmezsem hem dah a güzel duo minicik kesorum ama birkça ya gene aynı uzamamsı imkansız malasef kippik yapısı böyle ki çok güzel doğal ipek kirpik yapan yerler var

kalıcı makyaj yaptırsan eyeliner filan belki daha dolgu gözükür.
ben inanıyorum sizin başınıza geldiğine çünkü başkasından da duymuştum daha uzasın diye kesip kısacık kaldığını. gerçekten uzayan da vardır. ama bazılarında da tamamen küsüyo. asla bu riski almamak lazım

kirpiğinizi kesmeyi nasıl başardınız yahu bir de yamuk yumuk olmadı anneniz tepki vermedi mi? Ben badem yağı kullanıyorum makyajdan dolayı dökülüyordu işe yarıyor sonuçta kesmiş bile olsan o dipten uzayacak yine uzardı yani uçtan uzamıyor ki kirpik. akşamları diplerine uygula badem yağını susam yağı da olur eczanede var baya farkediyor ama belki kullanmışsınızdır o kadar çok mu kestiniz

bi tanıdığımızın (erkek) kirpikleri de öyle. kesiyor uzuyor kesiyor uzuyor. sakal traşı gibi kirpikte kesiyor. aklıma da o gelince inanıp kesmiştim ama eskisi gibi olmadı hiç .
Valla ben bi kere kirpik boyası yaptırmıştım (uzun ama uçları çok sarı kirpiklerim var) sonra kirpiklerim doküldü.. Hatta önce bi gözüm sonra diğeri falan saçmasapan bi şekilde döküldü.. ama 2 ayda eski haline geri döndü normalde kirpiklerimiz de vücudumuzdaki her kıl gibi uzaması lazım sizinki biraz garip olmuş nedeninin anlayamadım

Ben de alt kirpiklerimi keserdim uzun diye, yine uzadılar. Uzarlar yani sizin kirpiklerde bi sıkıntı var

Benim de bir kere kirpiklerim dökülmüştü. Hint yağı ve tatlı badem yağı sürmüştüm. Pamuklu çubukla bir gece birini ertesi gece diğerini. Bu şekilde çıkana kadar devam etmiştim ve eskisi gibi oldular. Denemediğiniz bir yöntem ise tavsiye ederim. Bir de bu da çözüm olmazsa mıknatıslı kirpikler var, gün içinde takıp çıkarabileceğiniz. Onların da yoğunluklarına göre değişenleri var, yani doğal duracak olan düğün makyajı gibi durmayan. Bu da kalıcı olmasa da bir çözüm. İnşallah birinden biri işinize yarar :)

gerizekalı olmasaydım kesmezdim diye düşünüyorum yamuk yumuktu. annem o zaman çok kızmıştı.Şimdiyse ablamla beraber dalga geçiyorlar çok sinir bozucu yağlar kullandım ama fayda ettiğini düşünmüyorum. dipten de kesmedim aslında yarısını ya kestim ya kesmedin . benimki e dökülüyor illaki dökülmeyip yenisi çıkmaıyor değil. ama eski boyuna kadar hiç uzamadı.

Durumun kötü olmuş ama ben güldüm yani kusura bakma ek olarak ben de küçükken Japon yapıştırıcısını gözüme Yapıştırmıştm Doktor bir Gözümün kirpiğinin tamamı ile kesti çok şükür şu an gayet uzun Kirpiklerim var

yağları denedim . mıknatıslılıları araştırıyorum şimdide . yağları ne kadar kullandınız acaba ben mi işe yarammıyor diye erken bırakıyorum kullanmayı?

yağları denedim . mıknatıslılıları araştırıyorum şimdide . yağları ne kadar kullandınız acaba ben mi işe yarammıyor diye erken bırakıyorum kullanmayı?
Valla en az iki hafta kullandım. Makyaj temizlerken elime gelmişti kirpiklerim o anı hiç unutamam, baya bir ağlamıştım :)) ama sabırlı olmalısınız bence öyle bir iki günde bırakmayın. Bu iki yağ iyi gelmişti bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…