yaptığım salaklık

Arkadaslar ıpek kırpık onermıste benım ecen gun bır arkadssımı gordum cok meshur yerde uzmanına yaptırıp bakımlarını aksatmamasına ragmen kırpıklerı ınanılmaz dokulmustu, bence bu konuyu ıyıce arastırın olandan da olmayın sonra

yani bu belki çözüm değil de bir kaç tane koparın yerine yenisi çıkıyor mu bakın

zira kirpik yeniden çıkar

o dönem bol protein ile de beslenin hatta kemik suyu çorba vs de ekleyin beslenmeye

kesilince kısa olanların dökülünce yeniden kısa çıkması olası değil ki

sizin kirpikleriniz o kadar demek ki

bu arada kirpiklerim kısa özellikle ergenken uzun kirpikli kızlar ay senin ne biçim kirpiğin var vs derdi

hala kısa da hiç dert etmem eşimin ve oğlumunki benimkilerden çok uzun

lumigan veya bematorin göz damlası alın ve her gün sadece kirpik diplerinize sürün. ilaç göz tansiyonu ilacı sadece kirpik dibine sürün göze gelmesin yan etki olarak kirpik uzatıyor.
benimki baya uzadı. ama tabi ki devamlı sürmeniz gerekiyor. kullanmayı bırakınca hacim azalıyor. ama zaten hepsi öyle.

benım kirpikler uzun ama seyrek sayılırdı ipek kirpik yaptırdık ablamla aksamları cok kasınıyor rahatsız edıyordu bırgun dayanamadım bır aksam ıpek kırpık ustundeyken hepsını kokunden kestım
gercekten garip görünüyordu 3 ay sonra uzamaya basladı suan eskı hallınde

İyide teee lisedeki kiprikleriniz mevcut değil ki hepsi döküldü yerine yenisi geldi
Kestim diye yeni çıkanlar kısa cikmazki
Bende kesmiştim kiprigimi çıktı yine çok uzun çünkü zamanla yenileniyor dökülüp yeniden çıkıyor sabit değil ki

Sizin önceki kendi kipriginiz esasında kisaymis. Kısaysa orjinalinde boyleyse uzatamazsiniz zaten

Goz icin kullamilan pomadlar damlalar var ya. Onlar iyi uzatiyor besliyor. Gozunun icine surme damlatma ama. Sadece kirpiklerine sur.

Aradaki yorumlarinida okudum konu sahibi
Saçkıran olup kökten dökülenlerin bile yeniden çıkıyor siz kucukdunuz ozaman kestiğiniz için de psikolojik olarak yanılıyorsunuz
Eskisinden daha seyrek olabilir bu normaldir ama öyle kısa kalması mümkün değil
Fiziki kurallara aykırı bikere :) olanağı yok.

Bunu bende yazdım 2 gün önce :) reklamları yapilan üründe aynısı

Bende kesmiştim uçları çatallaşmıştı rimel sürünce kötü duruyordu. Kısa sürede uzadı tekrar. Bi süre rimel kullanma mıknatıslı kirpik kullan yatarken vazelin veya hint yağı sür boya uygulama etkisi olacaktır.

Sadece sen değilsin yapan, ben de yaptım.. :)
Ama abartılı derecede uzamadi yine aynısı gibi oldu. Bi daha da yapmadim zaten.
Aslında uzaması gerekiyor ama neden öyle olmuş anlamadım
Ucundan çok az kesmen lazımdı fazla mı kestin acaba?

Bu efsaneyi ben de duymuştum ama annem kirpik asla uzamaz deyince tırsıp vazgeçmiştim. Hala her kirpigim döküldüğünde içim sızlıyor

Bu arada burada bir üye paylaşmıştı eoose olması lazım, kirpik uzatma serumu ile acayip uzamışti kirpikleri fotoğraflarını koymuştu forumda bi araştırın mutlaka

bence sizinki psikolojik, defalarca kez sigara yakarken kaşımı kirpiğimi yaktım, her seferinde onlar dökülüp yerine yenileri geldi düzeldi, zaten bir kılın ortalama ömrü ne kadar ki, çoktan dökülmüştür kesik kirpikler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…