yaptığım salaklık

mantıklı ama lazer de oldum gözümden hiç cesaret edemem . ben bu salaklıkla gözüme de damlatırım kesin dfnfk

benimki de dökülüp yenisi çıkıyor ama eski boyuna dönmedi bir daha.

ay o mıknatıslı kirpikler çok lanet bişey biliyo musun yapıştırıcıyla kirpik taksam ondan kısa sürer (takmayı öğrenmek dahil)

dökülüyor çıkıyor tabiki yenizi ama eskisi gibi uzamadı. gürlüğü değişkenlik gösteriyo dönem dönem o sıkıntı değil zaten

Ben de kesmiştim küçükken ama uzadılar kısa sürede. Bi doktora mı görünsen sorsan acaba. Bunun için hangi bölüme gidilir ki... Eczacıya sor napabilirim diye

çok teşekkür ederim araştırayım hem burada hem de genel imternette

Ben de kesmiştim küçükken ama uzadılar kısa sürede. Bi doktora mı görünsen sorsan acaba. Bunun için hangi bölüme gidilir ki... Eczacıya sor napabilirim diye
bir kaç kaş kirpik serumu görünce sormuştum eczanede. o da bana ürünler göstermişti ama çok pahalıydı. beni kazıklıyor mu acaba diye almadım bile

O kadar zamanda çoktan dökülüp yerine yenilerinin gelmesi lazımdı. mevcut olan kirpikleriniz zaten gerçek kirpiklerimiz olabilir mi? Ben de kestim çünkü uçlarından daha sonra nispeten daha uzun çıktılar.

Ay siz benim lise arkadaşım mısınız yoksa

Ben de kirpiklerimi düzenli aralıklarla keserim, diplerdekiler yukarı kıvrık değil aşağıdakilerde birlik olup gözüme giriyorlar çünkü.

Hiç de uzamamazlık yapmadılar maşallah diyim canım kirpiklerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…