yaptığım salaklık

Okuyunca inanılmaz güldüm çünkü aynısını yaptım. Ben de kirpik severim işte nasıl uzatırım kessem saç gibi uzar mi dedim güldüm yengem de sakın kesme çok uzar kaşlarına değer dedi benim de ampul yandi kafamda gittim kestim. Uzamadı. Uzamadığını farkedince 6 ay kadar çam terebertini ve badem yağı sürdüm. Eski boyutuna gelmedi ama ilk kestiğimden uzun oldu çok şükür.
ya beni şuan en iyi sen anlıyorsundur :KK70: canım benim <3 :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

o hatayi ben de yaptim. universiteye gidiyordum, 18-19 yasinda filandim herhalde. evet kirpiklerim uzadi ama asla ilk boyuna gelmedi. kirpiklerimi kesmeden once rimel surup hemen disariya ciktigimda gunes gozlugumun cami lekelenirdi. yillardir oyle bir sey olmuyor. yag onerilmis ama bazilarinda yag bezesi yapabiliyor. serumlari da hic denemedim.

o hatayi ben de yaptim. universiteye gidiyordum, 18-19 yasinda filandim herhalde. evet kirpiklerim uzadi ama asla ilk boyuna gelmedi. kirpiklerimi kesmeden once rimel surup hemen disariya ciktigimda gunes gozlugumun cami lekelenirdi. yillardir oyle bir sey olmuyor. yag onerilmis ama bazilarinda yag bezesi yapabiliyor. serumlari da hic denemedim.
TAM BİR BENSİN ŞUAN <3

Lilash diye bir serum var yurtdışından siparişi mümkün kesin etkili ama bırakınca yine eski haline dönüyor fakat kullanırken efsane İpek kirpik mi diye soruyordu bana herkes
Bir ürün kullanırken uzatıp bırakınca nasıl eski haline getiriyor pek anlayamıyorum ya. bir kaç ürün için daha öyle dediler

Düşen,makyaj yaparken dökülen kirpiklerimizin bile yenisi çıkıyorken yıllar evvel kestiğiniz kirpiğin uzamaması çok saçma yanlış anlamayın da.Bence kirpiklerinizzin yapısı kısa siz kesitiğiniz yüzünden olduğunu düşünüyorsunuz.Bence alakası yok.

Ben de boyle dusundum.
Kirpiklerini kesip uzamayan duymadim hic zira.
Ki o kirpik uzamasa dahi dokulup yenisi ciksa yine normal boyutta cikacak.

Evet uzun ve cok kirpik guzel duruyor da az kirpik de kötü durmuyor hani. Varligi guzel de yoklugu da aman aman bir durum degil. Yapisi öyleyse, kirpigi coklastirmak ve uzatmak cok zor. Basarabilen insan az. O yuzden umidinizi kirmak istemem ama kendinizi boyle kabul etmeniz daha yararlı olacaktir diye düşünüyorum.
Cok guzel takma kirpikler var. Gercek sactan üretilen yogun olmayan kirpikler bence günlük kullanilabilir. Boyunu da kısaltın, son derece dogal duruyor bence. Hatta birkac gün duranlar var. Lens kullanmıyorsanız onlara da bakabilirsiniz.

Ben de kesmiştim uzadı benim.. ama kakao ve badem yağı mı eklemiştim rimelime, 6 yıl filan oluyor çok geçmeden uzamıştı geri.. bademden emin değilim eklememiş olabilirim ama kakao yağı eklediğimden eminim, belki o yağ işe yaramıştır.. bu arada benim de dümdüz uzadı kirpiklerim, kıvrıklığı gitti.. kimse kesmesin kirpiğinii.. (kakao yağı normal kirpiği uzatır mı onu bilmiyorum bu arada, denemedim)

benimkilerde zaman zaman tabi ki dökülüp yenisi çıkıyor. fakat kestikten sonra eski boyuna kadar uzamadı bir daha

Çok ilginç ama aynısının kaş versiyonu var yakın çevremde. Kadın gencken cımbızla biraz derine girip- kaş şeklini bozmuş. Aradan geçmiş onbeş sene hala o içe girdiği kısımda kaş yok, bir oyukluk var.
Kaş küstü diyorlar bizim burda, çok da yaygın bir tabir. Sizin kirpik de size küsmüş anlaşılan:)
Size en kesin ve kalıcı çözüm olarak kirpik ektirme yi önerebilirim. Enseden kök alıp kaş yapıyorlar. Saç ektirmeden daha ekonomik ve çabuk... Bir ömür rahatlarsiniz

X