Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

toplu alırsak ındırım olur belkım bacım :roflol: aslında olabilirde yanii hee... dışarda bı yerde bulsak aslında ınternetten değilde bilmiyorumkismile sen 2 - ben 2 - hilal 2 - ecem 2 - nisan 2 .... oooo 10 tane tişört alcaz beaaa :roflol:

limagoda var onlardan 20 tl 1 tanesi yazlık
niye onlardan almıyoz o zaman

yaza doğru alcaz hayatım şimdi paramız yokkaydirigubbakcemile3

mıknatıslı olan çok güzellll opuyorumnanaktan

evet çok şeker gözüküyor

olabilir aslında neden olmasın çok basittir yapması 80 etmez asla alsanaalsanasmile
Hep beraber millete zorla aldrırız aslıcım
sonra da ayrılırız ki yolda sokakta denk gelmeyelim kafamçokkarıştı

,
anladımm

ben uzaktayım zaten sizden siz dikkat edinde denk gelmeyin kaydirigubbakcemile3

bu güzel açıklamayı yaparak bizi aydınlattığın için , züürt olduğumuz hatırlattığın için tşk edrz cnm kaydirigubbakcemile3

olabilir aslında neden olmasın çok basittir yapması 80 etmez asla alsanaalsanasmile
Hep beraber millete zorla aldrırız aslıcım
sonra da ayrılırız ki yolda sokakta denk gelmeyelim kafamçokkarıştı

valla nisan ve ecem ayrı şehirlerde olduğu için sıkıntı yok onlar bizim izmir ve bursa şubelerimiz kaydirigubbakcemile3 ama 3 istanbullu bi araya gelirsek çok fena pişti oluruz kaydirigubbakcemile3

kızlar bu gelinliğin üst bölümü nasılll bilmiyorumkismile

valla nisan ve ecem ayrı şehirlerde olduğu için sıkıntı yok onlar bizim izmir ve bursa şubelerimiz kaydirigubbakcemile3 ama 3 istanbullu bi araya gelirsek çok fena pişti oluruz kaydirigubbakcemile3

hemen aaa baksana bunlarda giymiş falan der geçeriz
ben diyorum artık yüzleri ezberledim KK dan kimi görsem tanırım

:roflol: :roflol:
evet bencede
ben hiç denk gelmedim bizim buralarda
ilk KK da gördüm bu tişörtleri
çok güsellerkaydirigubbakcemile3

hilalcim ben göğüs bölmesini beğenmedim... tam straptez olsa neysede o tarz hoş değil bence bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…