Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Günaydın kızlarrŞeniz

Nişana 4 gün kala bana bohça yapıldığını öğrrendim..(bohça yapılmıyca diye konuşulmuştu)Şimdi apar topar bohça yapacaz.Ama nasılCADIARZU

Ben çalışıyorum off yaaeyvahedigeldismile

Araştırdım bohçaya gömlek,çorap,çamaşır,parfüm,traş takımı,pijama ,seccade,havlu,tespih, takke ( varmı eksiğim)

Şimdi size sormak istediğim biz bu bohçayı ne zaman verecez
:uhm:

canım çok sıkılma bence çünkü kız tarafı genelde bohçayı nişandan sonra götürür yani daha vaktin var
nişan bohçasına kemer cüzdan seti alınıyo bide bizim burda

kızlar şimdi banlancaz hepimiz

eee daha daha ne var ne yok hilalim çeyiz hazırlıkların ne alemde senin vardır herşeyin heralde

iyi gidiyo canım şimdilik bi hazırlık yok herşeyim hazır bi beyaz eşya ve mobilyalar kaldı bide ufak tefek süs eşyalarım senin nasıl gidiyo ne zaman listede yerini alıcaksın :içelim:

iyi gidiyo canım şimdilik bi hazırlık yok herşeyim hazır bi beyaz eşya ve mobilyalar kaldı bide ufak tefek süs eşyalarım senin nasıl gidiyo ne zaman listede yerini alıcaksın :içelim:

ohh ne güzel mobilyalar için inegöle beklerim bak
nisanda fuar var gelin bi bakın en azından
benim nişan tarihi daha belli deil ya düğünde 2011 de olucak
yani daha çokkk var

nan aslı yüzün mü gülüyo öle mesajlar görünce vaay sapık ruhlu insan seniiii kaydirigubbakcemile3

Evet sipitim çekişme var Allah kimseyi azdırcak kadar çok para sahibi yapmasın kaydirigubbakcemile3

Eccem meslektaşmıymışız sevindim tatlım :-) Canım muhasebe müdürüyüm ben genel yani

hem gülüyorum hemde korkuyorum nan... delikafadulden düğün günü takıları alıp firarmı etsemki :roflol: :roflol: :roflol: hasan bana yüz görümlüğünü takmadan :roflol: neyse onu alıyım sonra firar ederim :roflol:

Tamam yollarım böyle oldukça Dün bi anda aklıma geldi yaw.
Yaptım şimdi birazdan gelir herhalde :sm_confused:

kız allah iyiliğini versin emi.. gene koptum sabah sabah bööö ıyyy nan ben evlenmekten vazgeçicem yaa bunlar ne delikafadulden :roflol: hasana dicem siz ne tuhaf yaratıklarsınız :roflol:bunlrı göstersem ağzıma mıçardı :roflol: sen kk dan bunları mı orenıosun dıe :roflol:

canım çok sıkılma bence çünkü kız tarafı genelde bohçayı nişandan sonra götürür yani daha vaktin var
nişan bohçasına kemer cüzdan seti alınıyo bide bizim burda

Bende nette okudum sonra gider diye en iyisi karşı tarafa sormak

Hmm nisandaki fuara bakabiliriz.Nişan tarihin belli olmadı demek.Olsun düğün 2011 ise belli olur yakın zamanda inş. :-)

Aslııı nan adam seni bırakırmı artık o noktaya gelmiş kaydirigubbakcemile3

Boşver evet canım genelde 2 hafta içerisinde götürülür bizdeki adet düğünde verilmesi işte.

Hmm nisandaki fuara bakabiliriz.Nişan tarihin belli olmadı demek.Olsun düğün 2011 ise belli olur yakın zamanda inş. :-)

Aslııı nan adam seni bırakırmı artık o noktaya gelmiş kaydirigubbakcemile3

Boşver evet canım genelde 2 hafta içerisinde götürülür bizdeki adet düğünde verilmesi işte.

nannn bulamadım bebek emzırmek dıye bı ruya tabırı....
ama soyle bısey yazıyo :

BEBEK ( bnm ıcn geçerlı olan kısmını kopyalıorm)
Bebek iyi haberdir.Yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir.

AYY SIMDI SIKINTI STRES YAPIORM YAA... BIDE BABAM IYI HABER VERIRSE bilmiyorumkismile Ay onumu kasdettı acaba nan :roflol: bebek emzırmek dıye baktım bulamadım ya acaba o ne demekki

Ben cumartesi sözlendim
havlu 2 tane
1 seccade+takke+tesbih
kazak
parfum
terlik
iç çamaşırı+çorap+mendil
kuran bunları koyduk

kız allah iyiliğini versin emi.. gene koptum sabah sabah bööö ıyyy nan ben evlenmekten vazgeçicem yaa bunlar ne delikafadulden :roflol: hasana dicem siz ne tuhaf yaratıklarsınız :roflol:bunlrı göstersem ağzıma mıçardı :roflol: sen kk dan bunları mı orenıosun dıe :roflol:

amacım o zaten sizi vazgeçirip sizdenh önce evlenmek aman
baksana 2011daha çok var :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

Evet aslıcan böle bişe olabilir inş. bu manası çıkar zemuszemus

ben vazgeçmiyorum dahada hevesleniyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ıykkkk kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ay kızlar bu ne demek yaaa :1shok: :1shok:

Bir kadinin rüyada birisini emzirdigini görmesi, dünya kapilarinin ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasina, yahut onlarin hapsine isarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadin olsun yine tabir bu sekildedir

boswer cnm önce erkek tarafı nişanda bohçayı getirir
sizde nişandan 2hafta soraya kadar gidersiniz
biz 4.günde gitmiştik
annemin tedavisinden dolayı ama kuzenime 1ay sora geldiler mesela
heryerin adeti farklı

ogün biz bide akşam yemeğinde yemeleri için
4-5 çeşit yemek yaptık,ev ekmeği yapıldı,baklava alındı 1tepsi
hepsini süsledik filan akşamüstü götürdük önden bi.
onlar teyze hala amca vs yediler hepsini
akşamada biz gittik

Kızlar bunu da dün arkadaş soktu kafama.Size de örnek olsun diye ekledim. benim beğendiğim bu 2 model ama hakan giyermi o ayrı net 80 YTL çıkıyor ikisi

1500.bmp
1511.bmp

1507.bmp
1508.bmp

Son düzenleme:
ay kızlar bu ne demek yaaa :1shok: :1shok:

Bir kadinin rüyada birisini emzirdigini görmesi, dünya kapilarinin ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasina, yahut onlarin hapsine isarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadin olsun yine tabir bu sekildedir

fisfisfis

Ben cumartesi sözlendim
havlu 2 tane
1 seccade+takke+tesbih
kazak
parfum
terlik
iç çamaşırı+çorap+mendil
kuran bunları koyduk

amacım o zaten sizi vazgeçirip sizdenh önce evlenmek aman
baksana 2011daha çok var :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

çakaaallll :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:

Evet aslıcan böle bişe olabilir inş. bu manası çıkar zemuszemus

ay inşallah canımmmm

ben vazgeçmiyorum dahada hevesleniyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ıykkkk kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sapık şey seni kaydirigubbakcemile3ben onun nasıl bşy oldğnu blmedğm için ıyykk flan dıyemıyorm gorunce karar verıcem kaydirigubbakcemile3

ayy demın bı yazı gonderdm kotu bı ruya tabırıydı ama sımdı bıde bole bıse buldum :

Rüyada göğsünden süt geldiğini ve bebek emzirdiğini görmek, sevince işaret eder. Yeni bir bebek olabilir veya maddi durumunuzda rahatlama yaşayabilirsiniz. Bu rüya her bakımdan iyidir.

spedicim bence hıc sokma aklına boyle netten tişört badi svit falan...
çünkü beden sorunu olabilir beden küçük yada büyük çıkabilir...
bence en iyisi cüzdan alıp içine resim koymak :lepi:

X