Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızlarrr günaydınnnnnn

ayh yeni geldim iş yerine 3 gündür geç kalıyorum kovucaklar beniiiikaydirigubbakcemile3

nasılsınız bakiyim fıstıklarr

Aslım konuşabildiğine sevindim inş. unutmazda arar inş. hallolur bu sorun bebekimmm

iyim canım sabah senin güzel habeirni aldım daha da keyiflendimm
aman sık dişini boşa istifa edipte sevindirme onları
zaten patronların olayı odur kendi çıkartıpta tazminat vermemek için
çalışır dururlar

aynen öyle valla canım tek amaç bu... muhasebede bı abı war 13-14 senedır burda... o ıstıfa etcek heralde cok kızdırdı dun patron onu.geldı bagırdı cagırdı kufur ettı gıttı.. lan dedm noliiii bende gıtcem güme :roflol:
ooy sen bnm haberıme sevındınmı yerm kız ben senı... cnm bnm ıns hallolurda daha bı sevınrz ooff yaa ınsallahhh ınsallahhhh :Saruboceq:

senı hala tuttukları kabahat :dilcikar: :roflol:
hoşgeldin bıtanemmm yaaa naber.....
sağol canımıniçi inşallahh babam ararda halleder of ooff...
rüyamda bebek emzırırken gordum kendımı nan :roflol:
sabah uyandım bı tuhaf hıssettım kendımı :roflol:

NOLDUU be adım geçmiş kuzumm vallahi siz isteyin ben
size hergün yollayım ne demeksempatiksalakcinni
Dün çok sıkıldım ofiste bunaldım size sardm bayağı iyide yapmışım:sm_cool:
aslıcıkk çok sevindm hadi hayırlı haberler inşallah
Diğer tüm hattunlar size selamlar ve günaydınlarbayanssulusmileopuyorumnanaktan

hilal beni de kovacaklar şimdi geldim
Bide bugün bi müşteri gelecek sabah 9da oda daha gelmedi
kahvaltımı yapayıom da öyle gelse bari-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3 hahaaaa nan hamilemisin bizden gizli ne haltlar yedin uleynnn kaydirigubbakcemile3

Ayh nasıl bi duygudur oo boshayallersmile Hissettiysen paylaş bizimle aklinialirimsmile

ıyi sayılırım hayatım işte geç kaldım stres vs. evet tuttukları kabahat kaydirigubbakcemile3

lan sapık sipiti o mesaj neydi la öle sabah sabah gözümü gönlümü açtın kaydirigubbakcemile3

ya sipiti tekmeyi basıcaklar kaydirigubbakcemile3
Bizim şirkette 7.40 iş başı kaydirigubbakcemile3

günaydın hilalimm bende bu aralar geç kalıyom
allahtan patronlar erken gelmiyolar kaydirigubbakcemile3

tabi ilk eski elemanlara yapılır çünkü onların tazminatı falan çok oluyo ya çakallarrr
sevinmem mi canım ya eminim babacığın halledicek ohh burda hep beraber oynayıp kutlucazz opuyorumnanaktan

ahh ahh nerde bende öle patron 7.40 ta iş başı patronlar 7 de burda kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 bizde kavgalıyız bugün bu hediyeyi aliyim de barışalım kaydirigubbakcemile3

günaydınn sapıkk speddyim benim
dün çok güldüm ya
lady yede sabah tekrar gönderdim mesajı bi baksında rahatlasın :roflol: :roflol:

kızlar ya akşam pasta yapayım dedim kalıptan çıkmadı nasıl sinirim bozuldu anlatamam hee

tabi kızım 3 ortak birbirlerini kovalıyorlar hangisi önce gelcek die konuşuorz serviste filan kaydirigubbakcemile3

aa hilalim sende muhasebeciymişsin vayy meslektaşım benim
ön muhasebe mi genel mi

spedicim devamını beklıyoruz bu mesajların guzel oluo nan yuzum guluo walla :roflol:
sağol cnm ıns hayırlı haberler olr...
yapabıldnmı kız kahvaltını kaydirigubbakcemile3

spedicim devamını beklıyoruz bu mesajların guzel oluo nan yuzum guluo walla :roflol:
sağol cnm ıns hayırlı haberler olr...
yapabıldnmı kız kahvaltını kaydirigubbakcemile3

Tamam yollarım böyle oldukça Dün bi anda aklıma geldi yaw.
Yaptım şimdi birazdan gelir herhalde :sm_confused:

nan aslı yüzün mü gülüyo öle mesajlar görünce vaay sapık ruhlu insan seniiii kaydirigubbakcemile3

Evet sipitim çekişme var Allah kimseyi azdırcak kadar çok para sahibi yapmasın kaydirigubbakcemile3

Eccem meslektaşmıymışız sevindim tatlım Canım muhasebe müdürüyüm ben genel yani

ay ama hilalim bende mesajı görünce yüzüm güldü yani :kedi:

evt canım meslektaşız aynı genel muh bende kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…