Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Aslım nan 2010 geliniyim diye kıskanma hıııhhh kıskanç şeeee kaydirigubbakcemile3

bende istemedim hediye vs hiç oda benden istemez bende hiç sormam süpürüz yapacazz kızımmm kaydirigubbakcemile3

Yok kız onlar söylemesinler benimkine bigün ısrar ettim artık söle ne istiyon diye demez mi traş makinesi oldu güzelim dedim para biriktirdim artık alabilmek için bidaha sormammmlmaz:

ay dimi onlarda masraflı oluyolar
bize en kötü ihtimalle bi çiçek hepimiz tav oluruz ama onlar

iç çamaşırı istiyoz desek vallahi hemen koşup alır hepsi erkek değil mi hepsi aynıkaydirigubbakcemile

walllaha istemedim bana bu al demedim.
heee istedim tek taş ama evlenme teklifi ederken
şimdi yüzüm yok o kadar harcattım olumunekankayizsmilekaydirigubbakcemilealsanaalsanasmile

şu 1-2 ay bi geçsin yüzün geri gelir spedicim .. :roflol: hanı nısan mı desem dogum gunun mu desem delikafadulden

naan bırak aslıyı hadi söyle tarif et hadi hadi lütfen kaydirigubbakcemile3

Nan aranızda benden başka sevdiği adama bir buket gül gönderen yok mu yaaaniiikaydirigubbakcemile3

Nan aranızda benden başka sevdiği adama bir buket gül gönderen yok mu yaaaniiikaydirigubbakcemile3

ya ne zaman nasıl göndercem ben gülü aynı yerde çalışıyoz
öle bişi yapsam millet hem beni hem onu 40 yıl dilinden düşürmez be kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Aslım nan 2010 geliniyim diye kıskanma hıııhhh kıskanç şeeee kaydirigubbakcemile3

bende istemedim hediye vs hiç oda benden istemez bende hiç sormam süpürüz yapacazz kızımmm kaydirigubbakcemile3

kıskandım walla mafoldumben

La sipiti bak çıkıcam 5 dk ya kadar şu çamaşırı tarif et aklinialirimsmile

Kıskanma kuşummmm

Yok ben gönderdim şok olmuştu hep o alıyo ya hiç beklenmez kızdan erkeğe çiçek gitsin onun başı kel mi la nie yollamıyounuz kaydirigubbakcemile3

Msj yolladım işte bak,
yollamam o bana yollasın anacım.:roflol:

:roflol: :roflol:
speddyim bana hemen 3-4 tane al gönder :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…