Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

çıtçıt olursa sağlam olur yani dimi canım bilmiyorumkismile ufff çok pahalı ama çıtçıtlarda ya napsamki bilmiyorumkismile bende başladım sen gibi telaşa :roflol: son 1 ay kala yidim sizi :roflol:
profil resimlerindemi var tatlım dur bı ben bakem..bndede normal face acılmıyo ama vtunnelden gırıyorum...

e bebısım ama kravatta aynı kol dugmesıde..2sınıde ozel gunlerde takcak ona bakarsan...
e gunluk kıyafet alsan her gun aynı seyı gıycek halı yok snucta bilmiyorumkismile
alacağın şey her gün nasıl gözünün önünde olsunki... o zaman künye falan alcaksın yada saat..

Düşme falan olmaz ben tahmini satılık fiyatı da 250 YTL en az akannehirakannehir
Profilde bulabilirsin hemen canım anlarsın zaten maşalı saçımCADIARZUyerimseniben
İşe gömlek giyebiliyor ama kravat yok takmıyor :sinifsinif::sinifsinif:
Gömleğe takabilir kol düğmesi ama kravat sakat olabilir kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5
aman ne istediğimi ben bilmiyorumki kuzucummmmmmmmŞeniz

yok mu görevli atın dışarısempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

aslıcımm çıtçıtın düşme tehlikesi yok benim sözümde de topuzda vardı mesela
hiç oynama bile olmadıısempatiksalakcinni
daha dur bekle bak ben neler çıkartıcam aklıma geldikçe ohaoldumsmilesempatiksalakcinni

kendine mi gömlek hasan için falan mı oralarda her yerde var pangaltında bi yer var istemedeki gömleğimi aldığım yer orada bulabilirsinkaydirigubbakcemile5

sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

hoşgeldin eccem :-)

Aslım tabiki taş takılır benim saçımdaki maşada salona gittim düştü kaydirigubbakcemile3 bi fotoğrafçıda adam gibiydi saçım yani kaydirigubbakcemile3 ama bombili yaptırdım bu modeldeki gibi tepesi havalı saçımın resimlerdede dikkat etmişsindir.Ben taş taktırıcaktım çiçeğin daha güzel durduğunu söylediler çiçek taktırdım :-)

Markofonide pek güzel bişi yok twigy terlik beğendim ama kendime pırlanta kolyeler var kaydirigubbakcemile3

Kravatın üzerine isim yazdırmak çok hoş bi fikir ama hep spor giyinen biri için olmaz işte :KK43:
Sipitim ben ikisini bir alcam abartılı olur mu acep hem gümüş tesbih hem kıyafet istiyorum ?

hoşbulduk canım nişan resimlerini gördüm çok güzel olmuşsun mutluluklar diliyorum
darısı başımıza artık :Saruboceq:

Markofonide pek güzel bişi yok twigy terlik beğendim ama kendime pırlanta kolyeler var kaydirigubbakcemile3

Kravatın üzerine isim yazdırmak çok hoş bi fikir ama hep spor giyinen biri için olmaz işte :KK43:
Sipitim ben ikisini bir alcam abartılı olur mu acep hem gümüş tesbih hem kıyafet istiyorum ?

işte orada da yok öyle baktım bende sadece,
ben atkı ördüm siyah yanına ne alacağıma bi türlü karar veremedim.akannehir
tesbih kullanmaz güzel fikir ama öyle hiç görmedim tesbih.
Bi tek namaz kılarken kullanıyor o kadar:sinifsinif:

Allah kabul etsin canım yaa
ooo atkı ördün heee ben her kış alırım atkı bitanesini bile kullanmadı bere,atkı ve eldiven hayatta kullanmaz sevmiyo :KK43:
Ama tesbih koleksiyonu var geçenlerde bi tek gümüş tesbih kaldı güzel bişi bulsam alıcam demişti ondan dolayı aliyim diyorum

Teşekkür ederim eccem amiiiinnnnnn bütün isteyenlerin başına inş. :)

ooo atkı ördün heee ben her kış alırım atkı bitanesini bile kullanmadı bere,atkı ve eldiven hayatta kullanmaz sevmiyo :KK43:
Ama tesbih koleksiyonu var geçenlerde bi tek gümüş tesbih kaldı güzel bişi bulsam alıcam demişti ondan dolayı aliyim diyorum

Hakanda öyle çok kullanmıyor
Zaten ben verene kadar büyük ihtimalle güneş açar :roflol::roflol:
Hiç öyle tüyo vermiyor yaw sinir oluyorum inan :kızgın::sinifsinif:

kaydirigubbakcemile3
tüyo vermiyo mu işin dahada zorlaşırkaydirigubbakcemile3
üf ben bu cts çıkıp gezicem biraz bakalım belki yeni fikirler oluşabilir kafamda kaydirigubbakcemile3
ayh bi fikir var ama hem çok komik hem çok ayıpkaydirigubbakcemile3

bnmkide çok seviyo kullanmayı
geçen yıl atkı ördüm
geçen haftada yanına giderken, geçen yıl ona ördüğüm ceketin ipinden kalmıştı
onla bere ördüm
bere ve ceket takım gibi oldu.ikisini yanyana koyduk götürdük
çok hoş durdu
baştan sordum kullancaksan örcem bak dedim
kullanırım tabi neden kullanmiyim dedi kaydirigubbakcemile3
örgü işini çok seviyo
1aydır geçiken maaşımı alabilirsem
bi ceket daha örücem inş opuyorumnanaktan

bnmki nişanlım gelmeden hareketlenmez:çok üzgünüm:
yani bi 10 ay filan var daha
kurban bayramından sora

bende nişandan sonra başlarm orda takılmaya artık 1 senede orda takılırız :roflol: :roflol:

bende atkı örüyorum şimdi dün akşam başladım anca biter sevgililer gününe

kaydirigubbakcemile3
tüyo vermiyo mu işin dahada zorlaşırkaydirigubbakcemile3
üf ben bu cts çıkıp gezicem biraz bakalım belki yeni fikirler oluşabilir kafamda kaydirigubbakcemile3
ayh bi fikir var ama hem çok komik hem çok ayıpkaydirigubbakcemile3

merak ettim söyle bakalım
benimde öyle bi gezip dolaşmam lazım mirmirmirmir
Ama hiç zaman kalmıyor malesefki:1closedeyes::1closedeyes:

250 tl de çok pahalıymış yaa .. yokmu onun yapma saçı falan :1shok: daha ucuzu yokmu :uhm:
ooof napsakki şu hediye konusunu bilemedim şimdi mafoldumben
ooff yaaa çıldırıcam yaa hasanın sırketten kımse bızım nısana gelemıcek...
bana sıtem edıp duruyo
eskı subeye gıtmıs bugun hasan nısan zaman dıyolarmıs oda soluyomus dıger baska cocugun da dugunu var aynı gun neden aynı gun falan sıtem edıyolarmıs
buda bana patlıyo
ya dıyorum babamın ılerı yada gerı alma sansıda yok tarıhı gunler doluymus hep dıyorum
laf edıyo bana...
tamam dıyo zaten bı yuzuk takıp gıtmıcekmıyız dıyo hemen ses tonu tuhaflaşıyo
offf yaaaaaaaaaaaaa
sankı ben ıstemıyorummm herkesın gelmesını
gene agladım ben ne duygusalım ya

hoşgeldin eccem :-)

Aslım tabiki taş takılır benim saçımdaki maşada salona gittim düştü kaydirigubbakcemile3 bi fotoğrafçıda adam gibiydi saçım yani kaydirigubbakcemile3 ama bombili yaptırdım bu modeldeki gibi tepesi havalı saçımın resimlerdede dikkat etmişsindir.Ben taş taktırıcaktım çiçeğin daha güzel durduğunu söylediler çiçek taktırdım :-)

saçın güzel olmuş canım ya .. aaaa düştümü bilmiyorumkismile aayyy ya benımkıde duserse :gitme:
çiçekte hoş olmuş bence canım
hem taç düğüne daha çok gidiyo yani...

oh oh ne becerikli kızlarsınız yahu ben örgü örmeyi bilmiyorum ayh ceketten atkıdan bahsediyolarrrr kaydirigubbakcemile3

Nişanlım cts günleride çalıştığı için çok rahatm cts günümü kendime ayırabiliyorum evlenincede cts günü çalışması beni çok rahatlatıcak eminim temizlik yemek özel hazırlıklar vs. uğraşabiliceğim :-)

Ya halam sevgililer günü hediyesi almış kocişine bi fıkradan esinlenerek ama fıkra birazcık ayıp erotik yani kaydirigubbakcemile3 banlanmıyim sonra kaydirigubbakcemile3

250 tl de çok pahalıymış yaa .. yokmu onun yapma saçı falan :1shok: daha ucuzu yokmu :uhm:
bana sıtem edıp duruyo
eskı subeye gıtmıs bugun hasan nısan zaman dıyolarmıs oda soluyomus dıger baska cocugun da dugunu var aynı gun neden aynı gun falan sıtem edıyolarmıs
buda bana patlıyo
ya dıyorum babamın ılerı yada gerı alma sansıda yok tarıhı gunler doluymus hep dıyorum
laf edıyo bana...
offf yaaaaaaaaaaaaa

eee Kirala sende yaw en fazla 100 YTL falandraklinialirimsmileaklinialirimsmile
Hediye işini bilmiyorum ama sözden fazla stres yaptım galiba bide 13 şubatta yiğenin doğum gününe gidicez :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Canım herşeyi kafana takıyorsun birazcık ağır basmayı denesene:kızgın::kızgın:,
Neden bu kadar küçümsüyr bi yüzük takıcakmışşsınız eee canımm
ozaman siz boşuna mı masraf yapıyorsunuz isteyenler gelir haberiniz olsa ayarlama yapardınız :kızgın::1closedeyes:

bana sıtem edıp duruyo
buda bana patlıyo
laf edıyo bana...
offf yaaaaaaaaaaaaa

ağlama canım benim ya
millette çok saçma konuşuyo kimsenin sizi düşündüğü yok
öle millete uydurmaya kalksan mümkün değil yapamazsın ille birinin bi işi çıkar yani

oh oh ne becerikli kızlarsınız yahu ben örgü örmeyi bilmiyorum ayh ceketten atkıdan bahsediyolarrrr kaydirigubbakcemile3

Nişanlım cts günleride çalıştığı için çok rahatm cts günümü kendime ayırabiliyorum evlenincede cts günü çalışması beni çok rahatlatıcak eminim temizlik yemek özel hazırlıklar vs. uğraşabiliceğim :-)

Ya halam sevgililer günü hediyesi almış kocişine bi fıkradan esinlenerek ama fıkra birazcık ayıp erotik yani kaydirigubbakcemile3 banlanmıyim sonra kaydirigubbakcemile3

nasıl bi fıkraymış ya merak ettim şimdi

Evet canım fırtına vardı o gün çok yağmur yağıyodu şemsiye almayı akıl edemedik deli gibi yağmurun altında kalınca ıslandım düştü saçlarım

Niye ağlıyosun bakiyim sen aaaa bak sürekli üzüyo seni sinir etmesin insanı guclubacismile
Senin ne suçun var canım o çocuk alsın başka güne alla alla

çok fazla saç taktırırsan fiyatı çoğalır canım ben enseme 4 adet postiş taktırcaktım 80 tl istediler ama gerek duymadığım için taktırmadım

Kuzumm özel mesaj yolla daha direk fıkra olarak yazbuyrunnnnnnnnn

eee Kirala sende yaw en fazla 100 YTL falandraklinialirimsmileaklinialirimsmile
Hediye işini bilmiyorum ama sözden fazla stres yaptım galiba bide 13 şubatta yiğenin doğum gününe gidicez :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Canım herşeyi kafana takıyorsun birazcık ağır basmayı denesene:kızgın::kızgın:,
Neden bu kadar küçümsüyr bi yüzük takıcakmışşsınız eee canımm
ozaman siz boşuna mı masraf yapıyorsunuz isteyenler gelir haberiniz olsa ayarlama yapardınız :kızgın::1closedeyes:

100 tlde cok ama ya bı gun ıcın sadece :1closedeyes:
smdı tekrar konustuk.... uzdun benı cok kırıldım dedım
bızımkı uzgun oldgu zman canı skıldgı zman hc dusunmez karsısındakı annesı babası bıle olsa...
dedı sen ıstemezmısın nısanımızda dugunumuz gıbı senlık olsun
sımdı kımse gelemıcek ısyerınden dedı...
aynı gun dıger arkadasın dugunu oldugu ıcın dedı...
ya evet ama bana nıye yansıtıyo
tmm bna yansıtcak ama ne blm yınede kırıldm yaaa mafoldumben

Evet canım fırtına vardı o gün çok yağmur yağıyodu şemsiye almayı akıl edemedik deli gibi yağmurun altında kalınca ıslandım düştü saçlarım

Niye ağlıyosun bakiyim sen aaaa bak sürekli üzüyo seni sinir etmesin insanı guclubacismile
Senin ne suçun var canım o çocuk alsın başka güne alla alla

çok fazla saç taktırırsan fiyatı çoğalır canım ben enseme 4 adet postiş taktırcaktım 80 tl istediler ama gerek duymadığım için taktırmadım

ya oooff.... çok asabi agresif... sabah 7 - gece 12 çalışıyo ya 8 gündür ... bide bu arkadaşının düğünüyle bizim nişanın aynı güne denk geldiğini yakın bi zamanda öğrenince patlak verdi beyfendinin yorgunluğu heralde :kızgın:
o cocuk 5 ay onceden ayırmıs canım yerını.. yanı dugunede 3 ay olduguna gore 8 ay kala ayırtmıs.. bız daha 1 ay olmadı bıle yerı ayırtalı.. e bıde onunkı dugun ınsanlar dıycekkı hasanınkı nısan onun dugunune gıderız..smdı dıgerının dugunune gıdelm dıcekler mantıken...

X