Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

evde yapicaz biz
hazirliklar iyi simdilik yavas yavas herseiymi tamamliyorum
bu hafta icinde elbisemi aldim yüzük yastigimi yaptirdim
daha vaktim var diye pek acele etmiyorum

senin nisan ne zaman? oldu mu yoksa

evde yapicaz biz
hazirliklar iyi simdilik yavas yavas herseiymi tamamliyorum
bu hafta icinde elbisemi aldim yüzük yastigimi yaptirdim
daha vaktim var diye pek acele etmiyorum

senin nisan ne zaman? oldu mu yoksa

benim nişanım 6 aralkta salonda oldu cnm 12 hazirandada düğünüm var kısmetse

sen atlatmisin o heycani desene o zaman, sira bize geliyor.
gerci dügün heycani daha büyüktür simdi,o kosusturmaca telas.
Nisanlilik nasil gidiyor peki tavsiye ediyor musun kaydirigubbakcemile3

sen atlatmisin o heycani desene o zaman, sira bize geliyor.
gerci dügün heycani daha büyüktür simdi,o kosusturmaca telas.
Nisanlilik nasil gidiyor peki tavsiye ediyor musun kaydirigubbakcemile3

ben sözdede nişanda rahattım nişanda ilk dansta biraz heyecan vardı sonra oda gitti bi güzel döktürdüm oynadım
nişnlanıncada aynıydı bi değişiklik olmadı bende koturmacada tam anlamıyla başlamadı daha bende şimdi heyecan korku karışımı bişey var

ee senin günün sen döktürmeyeceksinde kim döktürcek demi ama :) salonda mi olmustu senin?
valla benim dügünde temmuzda olcak nisandan sonra onun telasi baslayacak yani
of ne zormus bu isler :)

ee senin günün sen döktürmeyeceksinde kim döktürcek demi ama :) salonda mi olmustu senin?
valla benim dügünde temmuzda olcak nisandan sonra onun telasi baslayacak yani
of ne zormus bu isler :)

evet cnm salonda oldu bizimde hazırlıklar başladı ev tadilat falan ev sıfırdan yenileniyo eşyaları baktık almadık daha öyle yani
salonu tuttunuzmu peki tarih bellimi

salonu henüz tutmadik, nisandan sonra tutacagiz
siz tuttunuz mu?
en güzeldiri ev düzmek ya ne hos, cok özeniyorum. kendi ellerinle ask yuvani düzüyorsun güzel bi duygu olacagi kesin :)

idare eder uykum var çok kaydirigubbakcemile3 dün gece ders çalıştım biraz pööff hiç bişi anlamıyorum ya

bende iktisattan anlamyıorm ... hoca anlatırken anlıyorumda sonradan kafam karışıyo kaydirigubbakcemile3

Sende mi 1.sınıftasın kuşum ? Ya ben işletmeyi bitirdim,matematikten kursa gidiyorum.Dün hukuka başladım.Ama daha bir sürü ders var.Ben mayıstaki sınavdan bi hafta sonra evleniyorum çok kötü denk geldi.ıktisadın 1 üniteyi 3 defa bitirdim yinede bişi anlamadım kaydirigubbakcemile3

evet bende 1. sınıfım... canım benımde mayısın 8 nısan bılyıosun ben o kafayla nasıl gırıcem bu vızeyle fınale acaba kaydirigubbakcemile3 sen hangı bolumdesın canımmm

Sipitim malesef ya tarayıcım yok grafikerde gıcıklık yapıyo minnet etmek istemiyorum

ışletme okuyorum canım ben.ıktisada giriş var işte o çok zorluyor beni genel muhasebe basitte davranış bilimleriyle hukuka zor dediler bi kaç kişi hukuka başladım ne olucak bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…