Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hımmm yok be canım hiç heycan yok sttres fazla ama
Nişanda belli değil 2011 de falan olucak bekliycez :roflol:

bnm nişan mayıs 8 2010 - düğünde tahminen 2011 şubat 13 cnm

evvet bende geldim, benimki aralık gibi düşünülüyor ama daha nişan bilem olmadı...

hadi hayırlısıbayanssulusmile
seninle en son konuştuğumda
inşallah bir sorun çıkmaz falan diyordun
bak şimdi sözlüsün:asigim:
demekki zamanla herşey oluyormuş
bende kavşsam aşkıma :asigim:
off çok uzakta çook:a015:

oh oh herkes burdaymış ben kayboldum balayı için otel arıyorum kaydirigubbakcemile3

nabersiniz bakiyimmm

hayatım yeni gördüm mesajını 8 mayıs tamam anlaştık o gün bir sorun olmazsa gelcem kocişimle opuyorumnanaktan zaman yaklaşınca daha kesin tarif alırım kaydirigubbakcemile3

yakın olsam bende gelirdim aslıopuyorumnanaktan

oh oh herkes burdaymış ben kayboldum balayı için otel arıyorum kaydirigubbakcemile3

nabersiniz bakiyimmm

waayyyy bız daha nısanlanamadık hanfendı balayı otelı arıyooo way beee :dilcikar:

hayırlısı olsun canım
bende 2011 gelini olucam Allah kısmet ederseboshayallersmile

saol canısı hepımz ıcn hayrlsı olsn ıns :Saruboceq:

hayatım yeni gördüm mesajını 8 mayıs tamam anlaştık o gün bir sorun olmazsa gelcem kocişimle opuyorumnanaktan zaman yaklaşınca daha kesin tarif alırım kaydirigubbakcemile3

o zman daha kocan olmıcak nan yok öle kocam mocam klava: dıyene bak :roflol: sımdıden kocacım kocacım dusurmuyorm dlımden delikafadulden yavrum avcılar metrobusunde ın ... kıler var onu sor kılerın oldugu yerde denız dugun salonu zati... al sana ayrıntılı tarıf delikafadulden

ooy balım benım solemen bıle ne kdr degerlı bnm ıcn... yanmda olmasanda guzel yuregın yeter canım bnmm Şeniz

yüreğim seninle olacak mutlaka
inşallah çok güzel geçicek herşey:asigim:
nişanın olcağı zaman benimde aşkımı görmeme çok az kalacak:asigim:

hahaa ben nişanlandıktan sonra kociş demeye başladım taam mıı kaydirigubbakcemile3 sanada ararız yavrum balayı oteli kaydirigubbakcemile3 du bi nişanlan hem az kaldı büyütme gözünde bu kadarr kaydirigubbakcemile3 ayrıntılı tarifi de aldım tamamdır kaydirigubbakcemile3

yüreğim seninle olacak mutlaka
inşallah çok güzel geçicek herşey:asigim:
nişanın olcağı zaman benimde aşkımı görmeme çok az kalacak:asigim:

sağol tatlım :asigim:

enişte ne zaman geliyo canım?

evet canım oluyor, seneye bu zaman belkide bir çoğumuz evli olcaz bellimi olur...
Şimdi sözlü ve nişanlılarımızı çekiştiriyoruz o zamanda kocalarımızı çekiştiririz
ohaoldumsmile

daha çok var aslım yaabilmiyorumkismile
2011şubatta gelecek hayırlısıyla
mayısta biz görmeye gidicez:asigim:

evet canım oluyor, seneye bu zaman belkide bir çoğumuz evli olcaz bellimi olur...
Şimdi sözlü ve nişanlılarımızı çekiştiriyoruz o zamanda kocalarımızı çekiştiririz
ohaoldumsmile

seneye bu zamanlar aşkımın gelmesine çok az kalıyor
o günler hemen gelsin ya:lepi:

Benim kardeşimde martta gelecek, bazen o gelene kadar düğünü yapmayalım diyolar ama acaba bekleyebilirmiyizki aklinialirimsmile

bende sözlendikten sonra demeye başladım nolmuş sankim :dilcikar:
ne hava atıosun bnden önce nişanlandın diye :dilcikar:
iyi tamam gel gelmezsen düverim seni :dilcikar:

:roflol::roflol::roflol:

daha çok var aslım yaabilmiyorumkismile
2011şubatta gelecek hayırlısıyla
mayısta biz görmeye gidicez:asigim:

nerde asker canım sevgilin? 2011 subatta ben evlenıcem sende sevgılıne kavuscaksın :1hug:

seneye bu zamanlar aşkımın gelmesine çok az kalıyor
o günler hemen gelsin ya:lepi:

gelir canım aslında günler o kadar hızlı geçiyorki hiçbirimiz farkında değiliz.
Geçen sene nerede ve ne durumda olduğumu hatırlıyorumda (aslında hatırlamak istemiyorum) günler nasıl geçti, bu değişimleri nasıl yaşadım inanamıyorum...

izine gelir canım ayarlarsınız onu marta kadar beklemeye gerek yokbayanssulusmile
dağıtıma geldi mi kardeşin canım

nişanlım ığdırda aslımm
gelince hemen düğün hazırlıkları başlayacak inşallah..
cimcime haklısın zaman çabuk geçiyor aslında
ama şafak sayınca,günleri saatleri sayınca hiç geçmiyor be canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…