Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ayyy bana bak nan eyıce kalmısım aralarda ... ooff offf talıhım yok bahtımm kara geçmek bilmiii zamann uleee 3 ay 1 hafta 4 gun :çok üzgünüm:

izledi yaa akşam yorumunu yaptı, bende kakıcam başına :))

Canım belki oda sana bi sürpriz hazırlıyodur önce seni umutsuzluğa düşürüp sinir edip sonradan tatataaaam yapmak istiyodur bilemezsin ki ?[/B][/QUOTE]

Sanmıyorum sürpriz hazırlayacağını, mail olayı gibi umutlanmak istemiyorum. Gerçi geçenlerde bardak yaptırmıştı güzel bir sürprizdi, sanırım erkekler manevi hediyelere pek önem vermiyor...

Normalde bende pek önemsemem ama emeğime bir teşekkür beklerdim, hiç şansı yok...

Sipitim halay başısın ohhh keşke bende olaydım

Sus nan aslım sen benden öncesin gerçi benimki düğünkaydirigubbakcemile3

yok be canımmm vermezler hep fiyatına bakıyorlar altın almak varken gümüş niye alalım diyolar mesela ? Pöff en iyisi çok romantiklik beklememek kaydirigubbakcemile3

Sipitim halay başısın ohhh keşke bende olaydım

Sus nan aslım sen benden öncesin gerçi benimki düğünkaydirigubbakcemile3

evet senınkı dugun ondan yas tutuyourm ya zaten dugunlerın arasına karısıvermıs benım nısan ya lısteye bak of of bu gıdısle en gec ben gıdıcem kocaya :roflol:

ohh ohh yandannn :teytey:

Aslım evet böle bi tehliken var kaydirigubbakcemile3 Olsun ne güzel tecrübe öğrenebildiğin bir sürü arkidişin olcek

Bizim yörenin bi şarkısı var

Salla mendili canım diye size armağan ediyorum canlarım kaydirigubbakcemile3

ohh ohh yandannn :teytey:

Aslım evet böle bi tehliken var kaydirigubbakcemile3 Olsun ne güzel tecrübe öğrenebildiğin bir sürü arkidişin olcek

evet cnm kendımı sanslı hssedıorm yanmda sızler oldgnz ıcn kaydirigubbakcemile5
walla ben guzel kolbastı oynarm hadı oynıyak bası ben cekcem ama naniknanik :roflol:

evet canım sonra yine gelirim
ama bi süre ara veririm Nişan tarihini, hemen düşünmem 1-2 ay sanırım zaman geçer
ondan Sonra akannehir

1-2 aymı.... o kdr yakınmı yanı nısan tarıhı :1shok:

sallıcam ben sana mendılı :1rolleyes: :jeyyar: :roflol:

1-2 ay hiç düşünmem demek istedim.Sözlü olmann tadını çıkartırım bu arada alacakları falan alırız beyaz eşyalar.

Sonra Tarih belirleriz işte o kadar yakın değil hatta hiç değil en sonda ben olurum
2011 yazı diye düşünüyorum Allahın izniyle. olumunekankayizsmile

evet canım sonra yine gelirim
ama bi süre ara veririm Nişan tarihini, hemen düşünmem 1-2 ay sanırım zaman geçer
ondan Sonra akannehir

bigün düğün sırasına gireriz artık :))

kız ben o şarkıyı biliyorum, hem oyununuda biliyorum Ordu'lular çok oynuyo bizde öğrendik...
Salla mendili canım,
Yer yerinden oynasın :teytey:

bigün düğün sırasına gireriz artık :))
kız ben o şarkıyı biliyorum, hem oyununuda biliyorum Ordu'lular çok oynuyo bizde öğrendik...
Salla mendili canım,
Yer yerinden oynasın :teytey:

İNşallah giderix zaman ama basamak basamak ilerleyelim düğünü şimdi hiç düşünmek istemiyorum tansiyonum çıkıyor :sm_cool:

Bende Sezen aksu-sallayı biliyorum

inşallah canımmm allah hayrlsını nasp etsn:Saruboceq:

Kızlar Allah hepimizin gönlüne göre versiiinnn
Cimcimeem evet doğruu şarkıdan bahsediyoruzz
Aslımm bana kola basmayı öğretsene :jeyyar:
Ben oynayamıyorum onu heryerim hop hop oluyookaydirigubbakcemile3

Ayy ben artık evlenmek istiyorumm kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…