Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

psiqoo hayırlııı olsun canım çok sevindim............. azıcık kaldııı şurda 1 ay dedğin geçer gider... ancak hazırlıklar vs.... evde mi olacak *

saol kuzum.evde olcak canım nişan.daha doğrusu şöle evde olcak fakat
çok kalabalık olcaz biz belki 100 kişi falan 100 kişi eve sığamayız die sitemizin altında genişce bi toplantı salonu var töreni orda yapmayı düşünüoz sonra büykler isterse eve çıkarlar.

kızlar herkese iyi dileklerinden ötürü tşk ederim.herbirini tek tek cvplamaya çalıştım.
bu süreçte yanımda omlanız mutluluk verici.
bu arada sonbahar ortalarda yok.nişanı dündü.nasıl geçti merak ediom.

saol kuzum.evde olcak canım nişan.daha doğrusu şöle evde olcak fakat
çok kalabalık olcaz biz belki 100 kişi falan 100 kişi eve sığamayız die sitemizin altında genişce bi toplantı salonu var töreni orda yapmayı düşünüoz sonra büykler isterse eve çıkarlar.

süperrrrrrrrrrrrrrrrrr :lepi: hadi bakalım canımmm hazırlıklara hızla devam etmeliisn okdr kişiyi ağırlamak zor.... herşey çok güzel olacak merak etme... sen tadını çıkarmaya bak sırnaşık şey

Yapmadık canım ben kendi söz kıyafetimi falan aldım nişan için alışverişi söze geldikleri gun yapcaz yanı 9 temmuzda isteme falan olcak duamız yapılcak o gun etesı gun alısverıs sonra da nişan var 18 temmuzda aynı gun aynı heyecanı yaşıcaz:)
inşallah çok güzel geçiririz
sen ne yapıcaksın canım?

canım belli oldu.tşk ederim.seninkide hayırlı olsun.demek aynı günmü.çok sevindim
umarım güzelce atlatırızzzz:Saruboceq:
alışverişi yaptınızmı?

ben varım :))
nasıldı cnm hoşgeldin nişanlılar kervanına :))
hadi foto bekliyoruz şekerim

akşam güzeldi bazen aksaklıklar olsada
fotoları koyucam canım ama yeni aldım bende
en kötüsü rengli oldum gece:)

dün gece kalbim çıkıcaktı oynadım kurtlarımı döktüm,rüya gibi bi geceydi.nişanlı olmak çok güzel birde ilk mesaj nişanlım die çekti. çok farklı bir duygu ve heyecan rabbim herkese nasip etsin

nasıl geçti canım nişanın
inşallah güzel geçmiştir
artık nişanlısın
tebrik ederim hayırlı olsun:))

dün gece kalbim çıkıcaktı oynadım kurtlarımı döktüm,rüya gibi bi geceydi.nişanlı olmak çok güzel birde ilk mesaj nişanlım die çekti. çok farklı bir duygu ve heyecan rabbim herkese nasip etsin

nasıl geçti canım nişanın
inşallah güzel geçmiştir
artık nişanlısın
tebrik ederim hayırlı olsun:))

güzel geçti canım teşk. ederim. bikaç aksiliğimiz oldu onlara biraz üzüldüm ama yinede güzeldi. en son şampanya patlattık o kısım hoş oldu yaşlı çok fazlaydı ayak uyduramadılar nişanlanıcak herkese tavsiyem bütün arkadaşlarını çağırsınlar başka türlü olmuyor çünkü:KK43: ben çağıramadım ama pişman olmadım da değil.
neyse bugün kimse yok belki fotoları yarın koyarım.

haklısın canım
eve ayakkabıylamı girdiler nasıl yaptın hallettnı mı yoksa bastılar mı cnm?

güzel geçti canım teşk. ederim. bikaç aksiliğimiz oldu onlara biraz üzüldüm ama yinede güzeldi. en son şampanya patlattık o kısım hoş oldu yaşlı çok fazlaydı ayak uyduramadılar nişanlanıcak herkese tavsiyem bütün arkadaşlarını çağırsınlar başka türlü olmuyor çünkü:KK43: ben çağıramadım ama pişman olmadım da değil.
neyse bugün kimse yok belki fotoları yarın koyarım.

sonbaharım hayırlı olsun güzelim,
detay ver bakalım neler yaptınız neler oldu, ve fotolar tabikiiii

sonbaharım hayırlı olsun güzelim,
detay ver bakalım neler yaptınız neler oldu, ve fotolar tabikiiii

teşk. ederim canım iyi geçti ufak aksiliklere takıldım. fotoları yarın koyayım herkes görsün diyorum hemen silicem çünkü tatlım.

ayakkabı konusuna gelince söylemiştim ayakkabılarını yanında getirsinler die yeni olanlar girdi diğerleri yanında getirdi getirmeyenlerde çıkardı. damat bey erken gelicekti geç geldi fotoğrafçıya gittik geç kaldık tabiki misafirler bizden önce geldi,
evin merdivenleri var oradan inmek istiyordum herkes alkışlasın inerken geç kaldığımız için yukarı çıkamadık ne yazıkki kapıda karşıladılar sinir oldum.
fotoğraf çekilicez damat bey makinanın şarjını unutmuş takmamış telden çektik.
sanki millet medya gidi üstümüze gele gele foto çekti telden herkesin böyle mi oluyor allah aşkına bir kişi çeksin lütfen çok kötü çıkcak dedim dinlemediler dediğim oldu biri sağa bakıyo diğeri sola şaşı gibiyiz. neyse ki pasta fotolarımız idare ediyo artık

birde kayınvaldem gelirken tiramisu getirmiş:)
üstüne birde oynarken adetlendim:):) şar şar altımdan geliyo hehe allahtan tedbirliydim heycandan oldu sanırım..
kolyemi düğüm yapmışlar takamadılar oda ayrı meseleydi tabii neyseki üzerinde fazla durmicam çünkü en güzel gece benimdi çok mutluyum

teşk. ederim canım iyi geçti ufak aksiliklere takıldım. fotoları yarın koyayım herkes görsün diyorum hemen silicem çünkü tatlım.

ayakkabı konusuna gelince söylemiştim ayakkabılarını yanında getirsinler die yeni olanlar girdi diğerleri yanında getirdi getirmeyenlerde çıkardı. damat bey erken gelicekti geç geldi fotoğrafçıya gittik geç kaldık tabiki misafirler bizden önce geldi,
evin merdivenleri var oradan inmek istiyordum herkes alkışlasın inerken geç kaldığımız için yukarı çıkamadık ne yazıkki kapıda karşıladılar sinir oldum.
fotoğraf çekilicez damat bey makinanın şarjını unutmuş takmamış telden çektik.
sanki millet medya gidi üstümüze gele gele foto çekti telden herkesin böyle mi oluyor allah aşkına bir kişi çeksin lütfen çok kötü çıkcak dedim dinlemediler dediğim oldu biri sağa bakıyo diğeri sola şaşı gibiyiz. neyse ki pasta fotolarımız idare ediyo artık

üzülme tatlım foto bizdede olaylı oldu, nişanlımda profesyonel foto makineleri var kendisi çok meraklı çekim yapmaya, prof makinesi bir akrabanın elinde bozuldu, benim el makineme kaldık malesef. ve herkes dört koldan foto çektiği içim cep telefonları ile, herkesin gözü başka yerlerde ve nişanlımla hiç tek fotomuz yok , ama hiç üzülmedim stüdyyo fotolarımız çok güzel çünkü , sende hiiç üzülme..
tekrar tebrik ederimm şekerimmmm Şeniz

tatlım öylede ben pek fotoğraf çekilmeyi sevmiyorum stüdyodakiler kim bilir ne halde:):):

sen bak gör nasıl artistik çıkıcak o stüdyodakiler :) banada maymun gibi çıkıcaz gibi geliyodu ama çok beğendik sonra görünce..

elisacım seninkiler ne zaman çıkıcak tatlım

X