Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızlar ben geldim.zemuszemus
nişan tarihim belli oldu 18 temmuzalkisalkisalkis allah nasip ederse:Saruboceq:
haftaya alışverişe gidiyorum hemde tanıdıklarımızda kalmama izinde çıktı:hooray:
heycanlıyım:sm_cool:1 ay nasıl geçcek yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:1rolleyes:

yavru kuşum hayırlısı olsun en azından artk bi tarih var hedef belli hemencik geçer günlerr
ay pisko heyecanlandım kısımm

hem bak benimde nisan 18 deydi nişanım , seninde ayın 18 i :):)

yavru kuşum hayırlısı olsun en azından artk bi tarih var hedef belli hemencik geçer günlerr
ay pisko heyecanlandım kısımm

hem bak benimde nisan 18 deydi nişanım , seninde ayın 18 i :):)

alkisalkisalkis18 pınarım büyük günü 18:teytey:çok heycanlıyım bende:lepi:
hazırlıklar başlıo artık başınızın etini yerimmmmmhihoyyyt

hayrl1 olsun cnm
el1samm o ded11n tus yok desem 1nannrm1sn xp kullaniyoz ama yok
ayarlarda hep türkçe yen1dende ba_latt1m olmuyo

nan herb1sey1 ett1m aha gene ayn1 bak1n hele yen1dende baslatt1m b1 mok olmad1 b1de ben1m klavyede sh1ft d1e b1 tus yok yada ben körum:roflol:

psigo canım nişan tarihin belli olmuş çok sevindim
aynı tarihte nişanlanıyoruz:))

kızlar ben geldim.zemuszemus
nişan tarihim belli oldu 18 temmuzalkisalkisalkis allah nasip ederse:Saruboceq:
haftaya alışverişe gidiyorum hemde tanıdıklarımızda kalmama izinde çıktı:hooray:
heycanlıyım:sm_cool:1 ay nasıl geçcek yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:1rolleyes:

selam arkadaşlar.
ben ve arkadaşım elisa.uzun zamandır istemeydi tanışmaydı yok sözdü bu telaşlarla
cebelleşip durduk.sıra geldi nişana.elisa 2 haftaya kadar bende 2 aya kadar nişanlanıyorum.:nazar:
fikirlerinize ve güzel sohbetlerinize ihtiyacımız var.:lepi:

topiğin hayırlı olsun canumopuyorumnanaktan..ewet uzun yazılarınızı takip etmiş bende paylaşımlarda bulunmuştumkaydirigubbakcemile5...nişanında şimdiden hayırlı uğurlu olsun.18ine azcık kalmış.:nazar:bende geçen yıl temmuzda nişanlandım 11 aydır nişanlıyıma.s.

canım arkadaşım saolasın.seninkide hayırlı olsun.ALLAH ÖMÜR BOYU MUTLU ETSİN:1hug:

hayırlı olsun psiqo az kalmış benimkide 26 temmuz. dün gittim bitane tuvalet beğendim turkuaz mavisiydi üzerinde fransız güpüründen işlemeler vardı.ihal gelmiş zaten bende hafta içi gidip alıcam işte hayırlısıyla inşallah

gunaydın kızlar nassınz bakem
ben dün 3 gıbı cıktım işten kuafore gttım:jeyyar: sonra eve geldım uydumm ceyıs aldım yenı sonra bugunde ark yolcu ettım öss gırdı RABBIM kımsenın cabasını boşa çıkarmasın bugun söz elbısmı alcaz cok mutlyum

psiqoo hayırlııı olsun canım çok sevindim............. azıcık kaldııı şurda 1 ay dedğin geçer gider... ancak hazırlıklar vs.... evde mi olacak *

psigo canım nişan tarihin belli olmuş çok sevindim
aynı tarihte nişanlanıyoruz:))

canım belli oldu.tşk ederim.seninkide hayırlı olsun.demek aynı günmü.çok sevindim
umarım güzelce atlatırızzzz:Saruboceq:
alışverişi yaptınızmı?

topiğin hayırlı olsun canumopuyorumnanaktan..ewet uzun yazılarınızı takip etmiş bende paylaşımlarda bulunmuştumkaydirigubbakcemile5...nişanında şimdiden hayırlı uğurlu olsun.18ine azcık kalmış.:nazar:bende geçen yıl temmuzda nişanlandım 11 aydır nişanlıyıma.s.

saol bitanem.:1hug:
az kaldı ya bian geçmez gibi geliodu zaman ama düşününce bak kaç ay geçmiş öbür isteme tpiğini açalı.
buda su gibi geçcekdelikafadulden
seninde hayırlı olsun klasik soruyu bizde soralım:teytey:düğün nezaman:dance:

hayırlı olsun psiqo az kalmış benimkide 26 temmuz. dün gittim bitane tuvalet beğendim turkuaz mavisiydi üzerinde fransız güpüründen işlemeler vardı.ihal gelmiş zaten bende hafta içi gidip alıcam işte hayırlısıyla inşallah

saol canım seninde hayırlı olsun.turkuaz bu sene moda.
bende cmtsi gidicem işte alışverişe ama.önceden bakma şansım olmadığından bi günün içinde nasıl alcam bilmiom:çok üzgünüm:

X