Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

yok canım bizimki cumartesi sabahtan gelecek o nedenle o günü saymıyorum, e bugünde geçti sayılır (kendimi avutuyorum işte :)) bi tek yarın kalıyor :))

yok canım bizimki cumartesi sabahtan gelecek o nedenle o günü saymıyorum, e bugünde geçti sayılır (kendimi avutuyorum işte :)) bi tek yarın kalıyor :))

Hımmm anladımm boshayallersmile
Aman kazasız belasız gelsin de canım ister sabah ister öğlen :Saruboceq:
eee sözden sonra ilk kez mi görüşüceksiniz. hihoyyyt

Hımmm anladımm boshayallersmile
Aman kazasız belasız gelsin de canım ister sabah ister öğlen :Saruboceq:
eee sözden sonra ilk kez mi görüşüceksiniz. hihoyyyt

sözden sonra pazar kahvaltıya gelmişti, onu saymıyoruz :))
İlk kez görüşücez, ya spedycim yüzükle beraber kalpler daha çok bağlanıyo o yüzden çok özledim yaa
:asigim:

evet speedy heyecan dorukta.
Ailede ilk çocuk & ilk torun olmak da zor birşeymiş, kimsenin tecrübesi yok. Ya bu nişan nasıl başlayacak nasıl bitecek ne yapılacak anaamm kafamçokkarıştı
Tüm gözler üzerimde olacak, heyecan heyeacann...

Allah tamamına erdirsin kızlar mutluluklar dilerim :) Çok heycanlı bu işler benim nişanda topuğum kırılmıştı rezil olmuştum o da yetmedi oynarken tarlatanımdan tel çıktı görümcemin ayağına takıldı görümcem düştü rezillikti yav :KK70:

sözden sonra pazar kahvaltıya gelmişti, onu saymıyoruz :))
İlk kez görüşücez, ya spedycim yüzükle beraber kalpler daha çok bağlanıyo o yüzden çok özledim yaa
:asigim:

aman kuzum maşallah de :mymeka::nazar::nazar:
Allah hiç bozmasın iyi ne kadar kalıcak çok kalsın baride gamyoncuiremsu

evet speedy heyecan dorukta.
Ailede ilk çocuk & ilk torun olmak da zor birşeymiş, kimsenin tecrübesi yok. Ya bu nişan nasıl başlayacak nasıl bitecek ne yapılacak anaamm kafamçokkarıştı
Tüm gözler üzerimde olacak, heyecan heyeacann...

eeee canım bende öyleyim işte biliyorum o yüzden çok iyi anlıyorum senikaydirigubbakcemile5
Bakalım hadi az kaldı eee yapılacaklar bitti miolumunekankayizsmile

Cimcime nereden gelicek senin sözlün, farklı bir şehir mi?

Tekirdağda canım. Asker şuan, gerçi her haftasonu tatili var :))

Allah tamamına erdirsin kızlar mutluluklar dilerim :) Çok heycanlı bu işler benim nişanda topuğum kırılmıştı rezil olmuştum o da yetmedi oynarken tarlatanımdan tel çıktı görümcemin ayağına takıldı görümcem düştü rezillikti yav :KK70:

Ayy canım, bunlar yinede komik detaylar yaa hatırladıkça gülebilirsiniz. Benim arkadaşımın düğününde kavga çıkmıştı...
Allah muhafaza yaa çok kötü oluyor...

salı gününe kadar kalacak ama pazartesi sabah beni işe bırakacak, Avrupa yakasına geçip salı sabah dönecek :KK43:(
O yüzden çok iyi değerlendirmeliyiz uzun bir süre gelemeyecek, ama neyseki 2 gün ablamlarda kalacağı için beraber vakit geçirebilicez...

eeee canım bende öyleyim işte biliyorum o yüzden çok iyi anlıyorum senikaydirigubbakcemile5
Bakalım hadi az kaldı eee yapılacaklar bitti miolumunekankayizsmile

bitmedi canım yaa, ben senin gibi aylar öncesinden plan yapamadım ki , sen hiç zoruk çekmeyeceksin valla :KK70::dance:

Bu akşam kuaföre gidip son kararı konuşacağz, sonra eğer aksesuar almamı isterse onları alacağım. Daha yaş ve kuru pasta konusunu da kesinleştirmedik yaa, onun dışında bohça , çiçek-çikolata işlerini annemler halletti şükür. Ben çalıştığım için fazla yardımcı olamadım

bitmedi canım yaa, ben senin gibi aylar öncesinden plan yapamadım ki , sen hiç zoruk çekmeyeceksin valla :KK70::dance:

Bu akşam kuaföre gidip son kararı konuşacağz, sonra eğer aksesuar almamı isterse onları alacağım. Daha yaş ve kuru pasta konusunu da kesinleştirmedik yaa, onun dışında bohça , çiçek-çikolata işlerini annemler halletti şükür. Ben çalıştığım için fazla yardımcı olamadım

Canım ben aynen ileriye dönük aklımda oluşturuyorum neyse sende nikah yada düğün için öyle yaparsın :Saruboceq::nazar:
Benimde herşey kesin net değil 2 gün sonra isteme var yarın akşam mesela evde kek,börek yapılcak daha var yani :nazar::nazar:

Cimcime iyi yine çok az değil eeee hep beraber olun gezin tozun :hooray:

Tekirdağda canım. Asker şuan, gerçi her haftasonu tatili var :))

canım bizimkiler de İStanbul'dan Kocaeli'ye gelecekler ama akrabaları falan Kırklareli'den gelecekler. Bugün konuştuk kayınvalidemle -cts günü tipi olacakmış dışarıya çıkmayın uyarısı yapılmış- dedi. Biraz tereddütteyiz o yüzden. Kar çok yağarsa yine ertelenir mi yoksa sadece İSt.dan gelecekler yani çekirdek aile ile mi katılırlar bilmiyrm. O gün belli olacak.

Ama şu an izmitte kar olması lazımken güneş var :)

bende biraz tedirginim aslında hava bozacak yola çıkma dedim ama dinlemiyo...
Bugün burada da güzel hava, inşallah haftasonu böyle geçer :))

Kıslarr benim de bugünü saymazssak 15 günüm var isteme+sözüme şimdiden bi tuhafım yaa sevinç, korku ,heyecan bi sürü şey geçiyor içimden:gitme:

Herşey içimize sinsin inşallah:Saruboceq:

Çok iyi fikir kuaföre bende atayım bişey nişan saçı demiyim hemen atlıyolar çünkü:eek:lmaz:

Kıslarr benim de bugünü saymazssak 15 günüm var isteme+sözüme şimdiden bi tuhafım yaa sevinç, korku ,heyecan bi sürü şey geçiyor içimden:gitme:

Hadi Bakalım canım Herşey istediğin gibi olsun bakalım
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya bende hiç heyecanlanmamıştım ne garip biriyim...
Ama içime attım galiba uçuk çıkmıştı :))

Cumartesi Kar yağacak Allahtan gelmiş olacak bilmiyorumkismile

Evet onu kara yatırıcam :jeyyar:

X