Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ya kızlar bişi daha sorcam.hafta ben gitcem alışverişe 2 gün kalayım diom.
orda uzaktan akrabalarımız var.ama benimki bizde ka<lırsın ben seni başka yerde kaldırtmam dio.
bende annesi kıza bak ailesi amma geniş desin istemiom.
kararsız kaldım.

hiç kalma kendi ewine git boşyre tatsızlık çıkmasın. onlarda kalma sakın hiç iyi olmaz konuşurlar gerçekten. akrabayada sevdiğin bırakmıosa kimsede kalma

tabi ya benim kendi kuzenim olsa ben bile konuşurum
ne alaka gelmiş kız teyzemlerde kalmış diye

biz bile konuşuruz hakkaten
sen kendi erkek akrabalarından birinin nişanlısının falan gelip onlarda kaldıını düşünsene
abavvvv

böcük yow senin albüme bakıyorum
sen ne şeker şeymişsin öyle sositososito
nan sen edırne özel albumume bakabıldın mızemuszemus
ayrıca saol cok utandım hee:kedi:

aaa bi bakim bende böcüğe nasıl şekermiş geliom :KK70:

ark lıstemde varsan özel albumlerede bakabılırsın bunun ıcn bana ark yolla cnm

ya bende şuan düşünmüyorum zaten.ama nişanladığımızda gidilir gelinir.o ayrı.uzağız çünkü.
bakalım artık nasıl halletcez

Kızlar yardım edin sesimi duymuyor kimse siz nişanlarınızda hangi müziklerle oynadınız?

canım ben daha nişanlanmadığım
ve nişanı da evde yapacağımız için hiç düşünmedim hiçbir fikrim yok maalesef :KK43:

ama serdar ortaç falan iyi gider herhaldeCADIARZU

böcük kısss cok sekersin maşşallah tü tü tü tütüüüüüüüüü:1hug: diyemde nazarım değmesin

kız nişanlığın ne renk oljak ne renk yaptırjan o modelden

böcük kısss cok sekersin maşşallah tü tü tü tütüüüüüüüüü:1hug: diyemde nazarım değmesin

kız nişanlığın ne renk oljak ne renk yaptırjan o modelden

benım nışanlığım mı turkuaz olcak cnm yada fusya ama turkuaz son kararımdır
saol ayrıca durun sıze ark ısteği yolayımda özel albumlerıde görun edırneye gtmıstım bıde o saclarımı kestrdım cok pişmanım bı bakın:gitme::sinifsinif:

demezmiyim gülüm neler dedim.
olayı uzatsam resmen kavga çıkcak.kapat konuyu bizde kalcan dio kestirip atıo:KK43:

tatlım aynı sorun bende de oldu bu haftasonu gidicem bende tutdurdu bizimki kal gitme cok yorulursun aynı gün gidip dönüceksin 5-6 saatlik yol hem vaktimiz bize kalır falan...
direk tepkim şu oldu olmaz bizimkiler asla izin vermez bu durumda buyur sen gel burdan alalım ne alınacaksa hehe yarıdna inerinmez dönüş biletimi alıcam bitti gitti

yaa senin aileni bırak konu komşu abuk subuk konuşup şu güzel dönemde sinir bozucak ta bu benim çevremdekiler ve benim görüşüm gwerdinlik olmasın birde yakışı kalmaz daha nişanlı kızın erkek evinde kalması

benım ıkı yengem valla bı kalsam hakkımda neler derler kımbılır
benımkıde tuturdu nışandan sonra ızın al rızeye gıdelım oldu dedım cnm hemen gelıyom
benı denemış meğersem
ama yıllık ıznımı nışanda kullancam 1 hafta gezcem ohhhh

X