Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

3437843258bbeaef357d.jpg

ben buna benzer çok sade bişey istiyorum

bilmiyorum ki neden?
benim isteme nişan falan hepsi olması gerektiği gibi oldu. onlar zamanında çok aceleye getirmişler fazla bişi olmamış. galiba ondan. ama benim suçum değil. benim ailem de yapıo, erkek tarafından da nişanlım alıyor her şeyi, kıskancak bişi yok,onlarda acele etmeyip uygun olanı yapsalarmış. biz boşuna beklemiyoruz para biriksin die

cilek askerinle bugunde konusabildin mi ay kayinvalideye soyleme bari hergun arasiyoz diye :)
kaydirigubbakcemile3
sorma cnm bgn aradı nişanlım 1 gibi konuştuk 2-3 dk ancak mafoldumben
sonra annem geldi işyerime akşam kayınvalidemi aradı annem hal hatır sormak için
öle muhabbet arası sormuş murat aramış mı nasıl die
annemde 1 gibi aramış sesi gitmiş yine demiş akannehir(eğitimde bağırtıyolar ya ses mes kalmıyo yani)
bende kapadıktan sonra sölemeseydin keşke dedim ama ne bilim artık olan oldu kaydirigubbakcemile3
nie böyle bakıyorlar acaba.
çekememezliklerinden herhalde.bzn sürekli üzerimde birinin beni gözetlediğini hissediyrm
kızlar sizde öylemisiniz yaa.

evet çilekciğim teşk. ederim tatlım. siyah taşı var ortada buda uyar çokda yakıştı.
annem evlendiğinde vercem diodu şimdi verdi :) çok duygulandım. abim doğduğumda almış babam anneme bu kolyeyi.

zeynepcim oda çok hoş ne kadar değerli bi kolye bayıldım ya hatıra işte çok severim böyle şeyleri ben

Emm bende gördüm sizi:)
Güzcüm naber? Evet topuz çok hoşş olur. Ama dağınık değil ceketlerde dağınık topuz pek yakışmıyor fikrimce sade topuzlar daha hoş sanki. Ayakkabın ve çantandaki kare gibi tek küpe taksan çok mu boğar savaroşkiler onlarda çok güzel bu ara kuşum. Kız sen borsacı mısın yoksam:d ismen bu hafta ne vaad eder sence:KK70:

tatlım hayalim borsacı olmaktı.
uzun bir süre bunun için çalıştım fkt borsacı olmak kolay değil tecrübe isteyen birşey.
iktisattan farklı bir eğitim gerektiriyor bunun için ist.da çalışmam gerekti bende gidemedim.
iktisatçıyım sadece.ama gayrimenkul danışmanlığı yapıyorum şuanda. kendi bürom var.

evet cnm ya bende sade bi topuz düşündüm bende tek küpelere bakıcam öyle taşlı bilekliğime saatime kolyeme uyumlu olsun çünkü saatimde de öle taşlar var

görümcei eltiye tercih ederim. bende görümceyim ama hiç cadılık yapmıyrm.
arkadaş gibi davranıp onu anlamaya çalışıyrm.
hiç fesatlık kıskançlık olmadı
ama eltiler de bir paylaşamamazlık var ama bu nedir ben halen anlamadım
Ablamın bi görümcesi var maşallah cadı ki ne cadıydı:eek:klava: artık o kadar değil gerçi.
Kardeşim nişanlandığında bende görümce olmuştum Allah'ım çok güzel bir duyguydu 6ay nişanlı kaldılar sadece:KK43: aileye birinin daha dahil olması süper bişeydi. Kız şimdi başkasıyla evlendi aklıma geldikçe gözlerim dolar hala.
Allah hep iyi niyetli kişilerle karşılaştırsın hepimizi inş. Benim büyük görümcede iyidir:dance: 3 tane var son ikiside çok tatlılar:ecrin_bebek:

Güzcüm ne mutlu sana kendi işinin patronu olabilmek ne güzel.
Bi ev bulduk bu hafta ismen bi güzellik yaparsa alacağız sanki (inşşşş.) Ordan sordum bebem:)

bilmiyorum ki neden?
benim isteme nişan falan hepsi olması gerektiği gibi oldu. onlar zamanında çok aceleye getirmişler fazla bişi olmamış. galiba ondan. ama benim suçum değil. benim ailem de yapıo, erkek tarafından da nişanlım alıyor her şeyi, kıskancak bişi yok,onlarda acele etmeyip uygun olanı yapsalarmış. biz boşuna beklemiyoruz para biriksin die

evet cnm geçenlerdekayınvaldeme oturmaya gitmişler.
erhana demiş siz bizden önce nişnlandınız kusura bakmayın ama biz ssizden önce evlencez. yaşı benden büyük die ben nişanlanınca çekemedi ama ben kayınbiraderime demiştim eğer düşünüyorsanız öncelik sizin olsun.
o da ben daha karar veremedim ne yapcağımı bilmiyrm demişti ona böle sölesem ne yapar bilemiyrm tabiii.

evet cnm aceleye getircek o da şimdi yarım yantalak borç harç evlencek sonra yine kıskancak en az 1 yıl daha beklicez biz mesela.herkes kendine yapıyor ne yapıyorsa acele etmesinler herşey gönüllerince olsun.

kaydirigubbakcemile3
sorma cnm bgn aradı nişanlım 1 gibi konuştuk 2-3 dk ancak mafoldumben
sonra annem geldi işyerime akşam kayınvalidemi aradı annem hal hatır sormak için
öle muhabbet arası sormuş murat aramış mı nasıl die
annemde 1 gibi aramış sesi gitmiş yine demiş akannehir(eğitimde bağırtıyolar ya ses mes kalmıyo yani)
bende kapadıktan sonra sölemeseydin keşke dedim ama ne bilim artık olan oldu kaydirigubbakcemile3

zeynepcim oda çok hoş ne kadar değerli bi kolye bayıldım ya hatıra işte çok severim böyle şeyleri ben

teşk. ederim cnm opuyorumnanaktan

ay yazık çilek çocuk seni arıyo anneyi aramıyo
bi kere de kayınvalidem merak etmiş nişanlımı beni aradı çok utanmıştım

zeynep yalnız senin eltinin frikikli resimlerini görmedim cnm ya :KK70: :roflol:
kafasını kesip koyabilir msin acaba çok merak ettim

Ablamın bi görümcesi var maşallah cadı ki ne cadıydı:eek:klava: artık o kadar değil gerçi.
Kardeşim nişanlandığında bende görümce olmuştum Allah'ım çok güzel bir duyguydu 6ay nişanlı kaldılar sadece:KK43: aileye birinin daha dahil olması süper bişeydi. Kız şimdi başkasıyla evlendi aklıma geldikçe gözlerim dolar hala.
Allah hep iyi niyetli kişilerle karşılaştırsın hepimizi inş. Benim büyük görümcede iyidir:dance: 3 tane var son ikiside çok tatlılar:ecrin_bebek:

hayırlsı neyse o olsun cnm demekki siin için öyle hayırlıymış die düşün üzülme o yüzden.
bende kimseyi sıkmam ya avon satışı yapıodu ben ha bire alıodum kullanmadım ama hiç birini sırf o mutlu olsun gönlü olsun para kazansın die aldım hepsini.

Güzcüm ne mutlu sana kendi işinin patronu olabilmek ne güzel.
Bi ev bulduk bu hafta ismen bi güzellik yaparsa alacağız sanki (inşşşş.) Ordan sordum bebem:)
inş. cnm çok sevindim allah bizede nasip etsin.
terzi kendi söküğünü dikemezmiş ama ben bu gidişle alamıcam.
ama en gzl işi yapıyorm insanlara tapuyu verdiğimde o mutluluğu görmek çok hoşuma gidiyor kendim ev sahibi arsa sahibi olmuş gibi seviniyrm.

evet cnm bu zamanda çok zor aslında krizden etkilenmedim dğl ama ailem destek olsu sağolsunlar

Güzcüm beni parçalamazsan eltinin saç renginin güzel olduğunu sölicemm ama bacaklarını beğenmedimkaydirigubbakcemile3 Ne diye onca açtı kikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ay herkes bi gelin bebek koymuş bende bulcam değişcem profil resmini:KK70: Gelinliğe evettt:lepi:

X