Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

merhaba kıslar
napıosunuz bakim ne var ne yok he çilek ablanız geldi :))
nisan senin adın bundan sonra çöpçatan :roflol:

kızlar hakkaten ensevmediğim şeyin içindeyim şuan.
kadın çok sevdiğim biri. kız arıyoruz aklınızda olsun diye günlerce söledi durdu.
kız ve aileside aile dostumuz.ve olursa kız arayan görüşebiliriz dediler.
bizde iki taraflada görüştük ve kabul ettiler.
ama baştanda konuştuk. sonuçta bize iyi gelir ama kız sevmez beğenmez bişi diyemeyiz.
huyuna suyuna bişi diyemeyiz, biz sadece sizleri bir araya getiricez diye söyledik.
onlarda kabul etti. ve şimdilik herşey olumlu ilerliyor.
hatta 2yıl önce k.valide adayının eltilerinden birinin oğlunada beni istemişlerdi ama ben istemedim.
görücü usulu istemem didim kaydirigubbakcemile3

çileğim sen nassın
napıyo askerin. görüşüyonusmu

kızlar hakkaten ensevmediğim şeyin içindeyim şuan.
kadın çok sevdiğim biri. kız arıyoruz aklınızda olsun diye günlerce söledi durdu.
kız ve aileside aile dostumuz.ve olursa kız arayan görüşebiliriz dediler.
bizde iki taraflada görüştük ve kabul ettiler.
ama baştanda konuştuk. sonuçta bize iyi gelir ama kız sevmez beğenmez bişi diyemeyiz.
huyuna suyuna bişi diyemeyiz, biz sadece sizleri bir araya getiricez diye söyledik.
onlarda kabul etti. ve şimdilik herşey olumlu ilerliyor.
hatta 2yıl önce k.valide adayının eltilerinden birinin oğlunada beni istemişlerdi ama ben istemedim.
görücü usulu istemem didim kaydirigubbakcemile3

çileğim sen nassın
napıyo askerin. görüşüyonusmu

o zaman bize de hayırlısı olsun demek düşer nisanım :Saruboceq:kaydirigubbakcemile3
askerimde iyi cnm
dün kayınvalidemler geldi 2 de görümcem
(biri evli benden 3 yaş byk 3 yıllık evli, biriside daha lise 2 ye gidiyo.) neyse
onlar gelmeden aramıştı nişanlım biliyodu geleceklerini
dedim daha gelmediler neyse biz konuştuk
onlar geldikten yarım saat sonra tekrar aradı açtım ben tabi 1-2 konuştum k.validemi çağırdım anne gel diye biliyodu arayacağını
geldi konuştular işte hepsi sırayla
telefonu diğerine veren odaya geçip ağlıyo :) biri geliyo ağlıyo diğeri gidiyo telefona bu defa o geliyo ağlıyo :) duygu yoğunluğu yaşadık yani :)
iyi allaha şükür nişanlım ama erzurum tr nin en soğuk yeri biliyosun
napalım kısmet hayırlısı orasıymış sağ salim gelsin bütün askerler:Saruboceq:

öyle canım. tek sorunu soğuk olur inş. allah başka zorluklar yaşatmasın orda.
ilk zmnlar özellikle ailelerin biraraya geldiği zmnlar çok zor oluyo.
eksikliğini hissediyosun.ben nişanlımın odasına zor girmiştim.
hiç etrafa bakmadan işimi halledip çıktım pc den.
okadar zorduki.
duvarlarda resimlerimiz asılıydı. işldiğim yastık,ördüğüm atkı hepsi meydandaydı.

Ay canım ya hayırlısıyla askerlerinize siz canım kardeşimde ben kavuşurum inşşş.

Amanınnnnn speedy kız hoşgeldin ya:lepi: Yupiiiiiii bitirdim artıkın dua etmeyi hadi gene iyiyim bebemnaniknanik

Bebem evet yaw bi isabet olamadı ta kiiiii sen buraya dahil olana dek:KK70:
Kuş sözde tektaşın olcakya yeter yaw takı olarak giysi olarak ailenin yapısına göre cici bir gelin adayı olarak içinden gelenleri giyersin.
Terlikti,cüzdandı,parfümdü alyanstı o tür şeyler nişanda ediniliyor bildiğim kadarıyla onlar size, siz onlara.
Sözde pek kasmana gerek yok kuşum. Nişanda düşünülür daha teferruatlı ayyy nasıl heyecan yaparsın kimbilir. Çok tatlı telaşlar bunlar kıymetini bil bebem. Hayvan gibi tektaş aldırıpta çok dayama çocuğakaydirigubbakcemile3a.s.

Yok be canm benim ne hayvanı zaten inan o benim seçtiğimden daha iyisini alıyor kaydirigubbakcemile3
Çok Şükür söylememe gerk kalmıyor inşallah bozulmazakannehirakannehir
Aynen onlar nişanda olur artık öyle hanım hanımcık bi gelin adayı olucam inşallah opuyorumnanaktan
O günler gelsinde :Saruboceq::Saruboceq:

nazar boncuğu demiştim yaa onu da ekleyebilirim size

ben nişanlandııım :)

cnm hayırlısı olsun tepsi yerine yastık yapmışsın sanırım çok hoşuma gitti yastığın ama senden birşey rica edicem onun yukarıdan çekebilirmisin ben de evlenirken takıları öyle bir yastığa koydurmayı düşünüyrm üstüme asılsın istemiyrm o yüzden.
birde beyaz kurdele çok gzl olmuş bende beyaz istemiştim kayınvaldem olmaz öle kırmızı olsun demiş öle yaptık içimde kaldı nikahtamı yapsak öle nee :)

pastanda şahane gözüküyor çok şık olmuş herşey ama nişan elbiseni fln göremedim ben tatlım ya eklemişmiydin.

salon takımım böyle ama yastıklarının deseni farklı biraz daha

7523.bmp
[/url][/IMG]

7655.bmp
[/url][/IMG]
yemek odamm

doğtaşdan aldım canım
netten bulayım dur ekleyeyim modellerini

pınarımm güle güle kullan bitanem. çok beğendim özellikle yemek odası takımını zevklerimiz benziyor hemen hemen bende siyahları çok seviyrm çok asil durduğunu düşünüyrm. çok gzl olmuş.
kuşum yemek odasının fiyatı ne kadar acaba çok beğendim gerçekten allah huzurla oturmayı nasip etsin.inş.

birde cnm onun vitrini aşağıda ya normal vitrinide var mı gerçi böyle de çok modern olmuş.

Son düzenleme:
X