Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

teşekkür ederim organikcimm , ayy bi atlatsak şu düğünü bi an önce ya
çok heyecanlıyım

bebikyüzlü ve hejar mutluluklar dilerim kızlar opuyorumnanaktan[/QUOTE]

teşekkür ederim canım.
müsait oldugum en kısa zamanda nişan resimlerini ekliycem.
öpüyorum hepinizi
:1hug:

sakura maşallahlar güsel olmuş.
bebikyüzlü mutluluklarr
Pişşt pişşt aşağıkiler(ada,organik) ve diğer hatunlar ne var ne yok iyi misiniz?j

hejar canım Allah kavuştursun nişanlın gelecekmiş mutlusundur şimdi hem de özlem dolusundur,günler hızla geçsin senin için ve tabi bizim için :)

pınarpin ağız tadıyla kullan mobilyalarını beğendim canım

my_shakura hayırlı olsun tatlım rabbim sonunu getirsin

böcüğüm çeyizlerin de gitmiş ohhh yaklaşıyorsun mutlu sona :)

ereğli,nisanım nasılsınız şekerler ? biz dün nişanlımla yemek odamızı da aldık.Bugün ya da yarın evimize gidecek,çünkü fazla bekletemiyoruz mağazada,dün gece sırf bu yüzden salonun yerlerini sildim 3 kova suyla,ortaya yığılacak eşya üzerine de branda örtülecek.Malum düğün nisan da tozlanmasın şimdiden.

Adaaa foto varsa ekle bebem. Hayırlı olsun şimdidennn. Anaaa böcükümün çeyizi gittiydi di me oy oyy canım yaw bakalım o da hayırlı olsun.

saol adacım iyiyim canım.
ne güsel heyecanlar ya. nasıl can atıyorum o günleri görebilmek için bilemezsin.

eregli güzelim foto yok ama eve gidecek bugün ilk fırsatta bende gidip çeker eklerim ok.Zaten evim yerleşince komple her yerini çekip göstereceğim size

kızlar ben size anlatmadım dimii.
hani bayram öncesi birilerini görücü usulu bir araya getirdik ya annemle
cmrtsi o ardkşın yanına gittim. dediki akşama bize geliyolar,geliyosun dimi.
:sm_confused: haberim yokki dedim. eh şimdi haberin oldu o halde akşama bizdesin dedi.
okadarda çok işim vardıki.eve gittim nişanlımla nette konuştum 3ten sora. 5te o gitti.
duş al,hazırlan çık saat 7de arkdştaydım. öyle heyecanlıydıki.
ardkş kahveyi kahve makinasıda yapabiliyomuş. ve makina çalışmadı.
cezvede yap dedim. becerememki dedi. ben yaptım kahveyi artık.
zaten çocuk anne babasıyla geldi bi tek. kalabalık değildi banim gibi kaydirigubbakcemile3
sora o çocukla odaya çekildi ailelerin isteği üzerine. onlar konuşurken bende servisi yaptım.
cmrtsi akşamını öyle tatlı bi telaşla geçirdim anlayacağınız.
kahveyi yaparken beni istedikleri gün aklıma geldi :kedi: çok duygulandım ya :çok üzgünüm:
bundan soraki adımlarda yanımdasın bırakmam seni diyo. kına yengemsin diyo :roflol:
heh dedim bi yengeliğim kalmıştı olmadığım onuda olcam :roflol: :roflol:

kızlar ben size anlatmadım dimii.
hani bayram öncesi birilerini görücü usulu bir araya getirdik ya annemle
cmrtsi o ardkşın yanına gittim. dediki akşama bize geliyolar,geliyosun dimi.
:sm_confused: haberim yokki dedim. eh şimdi haberin oldu o halde akşama bizdesin dedi.
okadarda çok işim vardıki.eve gittim nişanlımla nette konuştum 3ten sora. 5te o gitti.
duş al,hazırlan çık saat 7de arkdştaydım. öyle heyecanlıydıki.
ardkş kahveyi kahve makinasıda yapabiliyomuş. ve makina çalışmadı.
cezvede yap dedim. becerememki dedi. ben yaptım kahveyi artık.
zaten çocuk anne babasıyla geldi bi tek. kalabalık değildi banim gibi kaydirigubbakcemile3
sora o çocukla odaya çekildi ailelerin isteği üzerine. onlar konuşurken bende servisi yaptım.
cmrtsi akşamını öyle tatlı bi telaşla geçirdim anlayacağınız.
kahveyi yaparken beni istedikleri gün aklıma geldi :kedi: çok duygulandım ya :çok üzgünüm:
bundan soraki adımlarda yanımdasın bırakmam seni diyo. kına yengemsin diyo :roflol:
heh dedim bi yengeliğim kalmıştı olmadığım onuda olcam :roflol: :roflol:
kaydirigubbakcemile3

Nisancım siz mi aracı oldunuz bu devirde birilerinin araya girmek çok zor yaw. Hayırlısı olsın kına yengesikaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim organikcimm , ayy bi atlatsak şu düğünü bi an önce ya
çok heyecanlıyım

hayırlısıyla olur canım opuyorumnanaktan

sakura maşallahlar güsel olmuş.
bebikyüzlü mutluluklarr
Pişşt pişşt aşağıkiler(ada,organik) ve diğer hatunlar ne var ne yok iyi misiniz?j

iyi canım sen nasılsın
opuyorumnanaktan

X