Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ben birlik mah. oturuyorum 20 yıldır... ama ikitelli de çalısıyorum ne iş yapıyosun janım cok özel olmadıysakaydirigubbakcemile2

benn mı her iş ön muhasebeydı ama işler kesat oturuyom COLINS e calısıyoruz
tekstıl atolyesı

eda masallah hepsı aynı gun hee bızm öle deıl ıste benımkıne bakarsan aynı gun ısteme söz olsun dıo ama arada 1 gun olcak mecbur kıyafet ve sacım yapılcak
böcüğüm ben tez canlıyım
hoop oldu da bitti istiyorum

zaten babam da biraz katı
istemez o pek öyle ha bi gayret git gel git gel
tek seferde çıkması işine gelir

e benim de geliyo
annemin falan da geliyo
mis
benimkinin annesinin falan da işine geldi
verdik gitti olcak bitcek gitcek mis misvereliniortak

böcüğüm ben tez canlıyım
hoop oldu da bitti istiyorum

zaten babam da biraz katı
istemez o pek öyle ha bi gayret git gel git gel
tek seferde çıkması işine gelir

e benim de geliyo
annemin falan da geliyo
mis
benimkinin annesinin falan da işine geldi
verdik gitti olcak bitcek gitcek mis misvereliniortak

bennormalde cok sabırlıyım böle özel gunelrde gunlerı sayıyıorum ve gecmıo:sinifsinif:
benımkı aynı gun olamaz ıste kuafor kıyafet derken olmas zaten babamda hemen evt dems 1 2 gun gecer aılelerımız gerı donmek zorunda olduğu yoksa babam 2 hafta bekletrdı:nazar:
yarın ılk defa ağda yaptrcam

bennormalde cok sabırlıyım böle özel gunelrde gunlerı sayıyıorum ve gecmıo:sinifsinif:
benımkı aynı gun olamaz ıste kuafor kıyafet derken olmas zaten babamda hemen evt dems 1 2 gun gecer aılelerımız gerı donmek zorunda olduğu yoksa babam 2 hafta bekletrdı:nazar:
yarın ılk defa ağda yaptrcam

ben çok sabırsızım yaa üç hafta diodum al bu haftada bitti kaldımı iki hafta bitmioo sanki. şu düğün olsun istiorum artııık.:kızgın:

kızlar bakın lınkten son sayfada bıebı gerı sayfada benımkıler sılcem

Son düzenleme:
ben çok sabırsızım yaa üç hafta diodum al bu haftada bitti kaldımı iki hafta bitmioo sanki. şu düğün olsun istiorum artııık.:kızgın:

bacım olur yaa senın gene düğün bızımkısı söz olcak senın düğün 28ınde mı bızm söz tarahımız ınş
ay encok bu işyerımden kurtulcam dıe sevınıyom heezemuszemuszemuszemus

ya kızlar bizde temmuzun 11 gibi düşünüoduk nişanı.
temmuzun 11 nde de benim kuzenni düğünü varmış ertelendi.şimdi bir hafta dahamı beklicem fazladan:KK43:

temmuzun 11 nde de benim kuzenni düğünü varmış ertelendi.şimdi bir hafta dahamı beklicem fazladan:KK43:[/QUOT

ya bi hafta erkenden yada bi hafta geç. benim sözüm olduğu gün halamın kızıda sözlendi ama ben ertelemedim banane okadar beklemişim gelen gelir dedim sözü yaptım :KK70:.hihoyyyt

temmuzun 11 nde de benim kuzenni düğünü varmış ertelendi.şimdi bir hafta dahamı beklicem fazladan:KK43:

psiqocum ya asma yüzünü herseyde bir hayır vardır demek ki sizin için de hayırlı olan öyleymiş:teselli:

gemez kız.dedimki benimkine.bari bi hafta önce oslun geç olcağına dedim:)
iyi demişmiyim?
onunda perşembe günü ablasıgil dönüo yurtdışına 3 gün sora nişan olurmu kızın arkasından dedi
yinede bi sorim dedi sorcak bakalım:KK43:

X