Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

yesıl özel msjda beklemem gerektı burdan yazım
evt abıyede dıkıyo sanırsam bı bak nasılsa yakınsın
benımde ısyerm atısalanda cnm

eda sız dırek nışan deıl mı
ben dün yuzuk gördum yaa hala aklımda ya ınş uygundur onu alırız nışan yüzğü bayanınkının kenarları taslı dal gıbı desenı vardı sarı beyaz altın karısık
tabi bizimki direk nişan

tanışma, isteme, söz, nişan komple:nazar:

olm bu smileyi koydukça sigara yakasım gelüyor :nazar:

ayy ınş ıyıdır dıyım :Saruboceq:
sen son 12.ayda ceyıs almıştım heezemuszemus
cok oldu arada kucuk seylerde aldım mesela supla aldım 5 tl ye suan 3 tl dusmus heryerde 5 burda 3 tl aldım gumus yemek takımıma uygun
sonra evkurdan 4 tane nevresım aldım
days ın colour orgu battanıyelı aldım 2 tane oldu orgu battanıyem 140 tl aldım takstler
60 tl days normal nevvresımını aldım
120 tl ozdılek saten aldım
100 tl taç aldım lınk verım mı bakcan mı son aldıklarıma ha
bıde varya b.köyde englısh gome var bak ordan aldıklarımda cok uygun resımlerıde var
dur biz yine burayı çeyiz forumuna çevirmeyelim
koy çeyiz forumuna linklerini hemen bakayım

yalnız böcükçüm
sana bundan sonra nevresim almayı yasaklayabilir miyim lütfen:eek:klava:

kızlar ben de nişanlanıcam galiba bu hiç düşünmezken oldu ya lülülülülülü

simdi askım polis ve dogu örevi çıktı temmuzda gidiyor sivasa bu olay cıkınca ılıskının boyutu degişti ve seni de götürcem dedi inanamıyorum eşyalarımız alındı ya hemencik gidicek evimizi tutacak tabı kiracı olucaz eşyalar falan yerleşicek bı 6 ay sonrada nişan diye konustuk kızlar şimdi anlayamıyrm ciddi ciddi evleniyor muyum içinizden ne geciyor lütfen paylasın benımle

kızlar ben de nişanlanıcam galiba bu hiç düşünmezken oldu ya lülülülülülü

simdi askım polis ve dogu örevi çıktı temmuzda gidiyor sivasa bu olay cıkınca ılıskının boyutu degişti ve seni de götürcem dedi inanamıyorum eşyalarımız alındı ya hemencik gidicek evimizi tutacak tabı kiracı olucaz eşyalar falan yerleşicek bı 6 ay sonrada nişan diye konustuk kızlar şimdi anlayamıyrm ciddi ciddi evleniyor muyum içinizden ne geciyor lütfen paylasın benımle
ay ne kadar güzel

bazı şeylerde emrivaki olmazsa olmuyor
bu da demek ki sizin işlerin netleşmesine şekil almasına vesile oldu
ne kadar güzel

ben şimdiden çook sevindimalkisalkisalkis

sagol ama hala olucakmı olamuyacakmı tuhaf bı duygu var ya gercekten mı sakamı anlamıyrm buda bunların cılvesı heralde kısmet alın yazısı valla hıc dusunmedıgımız bırseydı ama ıste nerden nereye tanısmamız bıle kocaman bı tesaduf ısmını cısmını bıle bılmıyrm planlı programlı degl buraya kadar gelmesı soke edıyr benı

görmedik yaa ne ekledin de ne sildin :1shok:

dur biz yine burayı çeyiz forumuna çevirmeyelim
koy çeyiz forumuna linklerini hemen bakayım

yalnız böcükçüm
sana bundan sonra nevresim almayı yasaklayabilir miyim lütfen:eek:klava:

canlarım bende hemen sıldım yerı tarf edım ceyıs topınce ev tekstılı bölumunde bakabılırsnız:eek:
yok senden once ben yasakladım eskıden askım neyım yoktu hoşuma gıttı aldım 20 tane oldukafamçokkarıştı

şeker yuhh hala gunaydın dıo yaa akşam oldu nan:mymeka:

mutlu olmak ıstıyom amma kısaymış nıckın hee
hayrlısı olsun olur olur ummadığın anda gelır ask :asigim:
nan ben senı mutsuz bırı sandım nıckınden hee

eda masallah hepsı aynı gun hee bızm öle deıl ıste benımkıne bakarsan aynı gun ısteme söz olsun dıo ama arada 1 gun olcak mecbur kıyafet ve sacım yapılcak

daha 12 olmadı böcük 12 den sonra öğlen oluyo

zaten akşama gidiom izmit e burdaki işlerimi hallettim bi kuaföre gidicem saçıma cila atılcak

ayyy çok heycanlıyım nan

uğur böcüğü kız biz senle tanış da cıkarız he nerde çalısıyosun ki atışalandakaydirigubbakcemile3

X