Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

beğendi cnm.
çok hoşuna gitti çok da yakıştı ama kokumu sıkmamışım üstüne die kızdı:KK43:
ama ben kendi hediyemin derdine düşünce onun hediyesiyle ilgilenmedim ki:)

olsun canım küçülür canını sıkma,geçen sene benimki saat almıştı beraber almıştık hatta taktığım ilk günden pimi çıktı Allahtan düşmedi yolladık garantiye çok üzülmüştüm

aman ne bilim cnm ya ne yapıyor.nişana hazırlanıyordur pırlantalarını takmaya gün sayıyor:)
beni kendi arayıp davet edicekmiş.
ne gerek dedim onun çağırmasına gerek yokki nispet mi yapcak şimdi aklı sıra yoksa samimiyetmi kurmak istiyor.
ya em cnm valla art nbiyetli davranmak istemiyorum.
fesat durumuna düşmek istemiyorum fkt sanki her davranışının altında bişey varmış gibi geliyor bana.
söz çikolatası yollamalar telefon edip davet etmeler fln onamı vazife yani

kızlar merhabaa.
nassınız bakemopuyorumnanaktan
bugün gittim ütü aldım
manyak mıyım neyim kampanya da buldum kaptım hemen.
philips 7330 buhar kazanlı ütü.
yorumlar hep olumlu idi.
ütü süresi kısalıyor diyorlar uhar kazanlılar için.
ben çok pahalı diye alamıyordum ama kampanya saolsu :lepi:
productImage.php

elimde bunu almak için indirim kuponu mevcut 150 lira indirimle alabilirsiniz.
isteyen olursa özelden ben indirim kodlarını yazarım hepsiburada dan alma imkanı var.
normal bir philips ütü yerine buhar kazanlı alabilirsiniz.
ben philips azur düşünüyordum ama madem fırsat var elimde bunu alırım dedim.
aklınıza yatarsa 350 ye alabilirsiniz kızlar benden demesi sürede 31 aralığa kadar.
isteyen özelden yazsın emi anacım karar verip

Sonbahar cızzzzzzzz biz kıza toptan gıcık olduğumuz için güzel şeyler demeyebilirz:KK70: Ama belki harbi kötü bi niyeti yoktur aga :1ninca:

Sonbahar cızzzzzzzz biz kıza toptan gıcık olduğumuz için güzel şeyler demeyebilirz:KK70: Ama belki harbi kötü bi niyeti yoktur aga :1ninca:

yani bilemiyrm işte.
fazla tanımadığımdan kaynaklı belkide ama siz hiç eltinz olsa özel tel edip çağrırmısınz nişana.ya da ona mı düşmüş bu vazife
ve dikkat ettiğim birşey benim tek taşım altın.
benim tek taşımın aynısının pırlantası seçilmiş bu biraz ilginç yani taşı ne büyük ne küçük aynısı.ilginç geldi biraz. birde sözümde aman eltimede çikolata yollayım die düşünmezdim açıkcası.

saolun kızlar.
zeynep noldu kız eltinlen mi karşılaştın:))
yeşili gördüm evlenmiş zaman nası geçio yav ben analamdım en son bekardı:))

kızlar ben kaçar iyi geceler hepinizeee. opuyorumnanaktan

öle lepiciğim napalım bizimde derdimiz bu çekicezz artık

yani bilemiyrm işte.
fazla tanımadığımdan kaynaklı belkide ama siz hiç eltinz olsa özel tel edip çağrırmısınz nişana.ya da ona mı düşmüş bu vazife
ve dikkat ettiğim birşey benim tek taşım altın.
benim tek taşımın aynısının pırlantası seçilmiş bu biraz ilginç yani taşı ne büyük ne küçük aynısı.ilginç geldi biraz. birde sözümde aman eltimede çikolata yollayım die düşünmezdim açıkcası.

Güzcümm eltim yok yalnız bana kızma ama çağırırdım. Sözde falanda çikolatada yollardım. Yüzükte aynısını almazdım ama eltinin bu seçimini ilerleyen süreçte yorumlarız gelişigüzel beğendiği için mi yoksa seninde aynısından varya görgüsüzlük edip bu pırlantası demek için mi kaydirigubbakcemile3 bakalım zamanla anlaşılır. Nişanlına falan sakın elti mevzusunu açıp durma sakın bebemmm karnından düşüna.s. Bu arada senin fizik ne zarif kız çıtırsın maşallah:nazar::nazar:

iyi geceler komşum tatlı rüyalar
evet 12 hazirana tutuldu salon bendede baya eşya var ama eksikte çok

iyi geceler komşum tatlı rüyalar
evet 12 hazirana tutuldu salon bendede baya eşya var ama eksikte çok

hepsi olur kuzum bi bakmışın evine bile yerleşmiş inşallahyerimseniben

ay ben bugün nişanlıma d. günü hediyelerini verdim.
bir köstekli saat(kendileri çok sever alındı bitene:))
bir nişan resmimizin lduğu çerçeve (bastırmamıştık masasına koyar artık:)))
bir de az tikenli kaktüs:roflol:
kaktüsün kabını kapak sandı sallıo dedim sallama ters tutuosun zaten:roflol:
sonra açtı göremiodu içi karanlık kokluo koklama kokmaz dedim:roflol:
bi baktı aa kaktüs dedidelikafadulden
aa kaktüs demesi bi kaç kez oldu sonra dedim sen bana almadın ben sana aldım naniknanik
dedi şirkete götürürüm masama koyarım dedi:kedi:
evde tam açmamış bi daha toplayamaz diye yarın şirkette beni hattırlatan bir kaktüsü olacakzemuszemus
Allahım kendimi hatırlatma yolum garip oldu ama napiyim kaktüs gibi karıyam :nazar:

X