Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

mobilyalar geldi yatak gelmemiş unutmuşlar. çok yoruldum uf uf. aldım ama şimdi rengini çok açık buldum yaaa açık krem beyaz mağazada bakınca çok hoş duruyodu ama yaaa.

asıl önemlı şeyi unutmuşlar:jeyyar: evdede guzel durur cnm mağaza ısıklardandır

kız bellimi olur komşu oluruz.ben daha en az 2 sene denizlideyim.
Bizimkinin askerliği var.

Ya ben de açık seviyorum
bence daha geniş durur heryer
koyu renktense açık rengi daha çok tercih eidyorum

ama ne eşşekler ya
yatak unutulur mu aaaa

bencede yaaa telefon açtık getirirler inşallah. kurmaan gittiler sonra kurcaz dediler iki gün içinde kurarız dediler. bırakıp gittiler.

Ya ben de açık seviyorum
bence daha geniş durur heryer
koyu renktense açık rengi daha çok tercih eidyorum

ama ne eşşekler ya
yatak unutulur mu aaaa

bende acık renk:lepi:
off cnm sıkılıyo az konusun laa aksam da olmaskı askım gelse gezsek off aman sıkıldım :gitme:

kız bellimi olur komşu oluruz.ben daha en az 2 sene denizlideyim.
Bizimkinin askerliği var.

bizde en az 2 seneden asagı evlenemeyizmafoldumben
sen evlenınce baska sehırdemı oturcan canım

x v b acık renk mobılya odayı ferah ve genız gosterır canım daha ıyı bence uzme kendını

açık renk çok çabuk kirlenir ama. akşam olmuo ben evlenmek istiyorum yaaa geçmio günler oh uğurböcüğü gezin gezin bu günlerin tadını çıkarın diyorum. bende geçen yaz motorla gezmediğimz yer kalmamıştı şimdi iki haftada bir geziyoruz. evlenincede ayda bir olur kesin.

slm kızlar ben geldim

bi şehre indim bankada işim vardı

amaaaan iş bankası ne kadar ağır yaa beklemekten başım döndü valla :S

ben işbankasında 5 yıl çalıştım
allah bildiği gibi yapsın o bankayı da
o bankanın çalışanlarını daaaa
kimsenin şahsına bişey demiyorum
ama o kadar ağır bir sistem oturtmuş ki
o sisteme uyan da o banka gibi oluyor
uymayan da ya mecburiyetten eşşek gibi çalışıyır -çünkü koşulları vs herşeyi çok iyi-
ya da benim gibi ancak o kadar dayanıyor

valla canım patronum hayatta sevmiyor iş bankasını, mecbur kalmadıkça da çalışmaz
bende gittim kredi kartım gelmişti alayım diye onu hemen aldım neyse ama, önümde 10 kişi var borç yatırıcam, tam 1 saat bekledim, oranın sırasını beklerken gideyim diğer bankada işimi göreyim dedim, teb e girmemle çıkmam bir oldu kafamçokkarıştı, aradaki fark işte

bizde en az 2 seneden asagı evlenemeyizmafoldumben
sen evlenınce baska sehırdemı oturcan canım

x v b acık renk mobılya odayı ferah ve genız gosterır canım daha ıyı bence uzme kendını

ben evlenince izmirde oturcam canım.

bankalarla işim olmaz gerçekten. kredi kartı kullanmam. dışarıda gerekmedikçe çıkmıorum bahçem var orda domatesimi salatamı biber yeşil soğan üzüm erik zeytin elma incir hepsi mevcut. hormona karşı diktim peyniride köyden yumurtamda köyden işim olmuo fazla

olur mu ya
bizim evde salondaki ahşaplar venge bordo karışık
sürekli parmak izi kalıyor
toz parçaları üstünde
ayyyyy
mutfağımız akçaağaç
hiç parmak izi kalmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…