Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

aman sende bendde cok kişi sandım :eek:lmaz: yokyok dışarı olmas bak ev fıkrı süper
komşuları cağırın yaprak sarın yanında annenın dedıklerını yapın ohh mis gıbı hem samımı olur hem ınsanlar ordan oraya yorulmaz emın ol ev daha ı
sen daha elbıse yüzük almadın mıkafamçokkarıştı kaçında nışan bu h sonumu

canım saol yaa içimi rahatlattın konuştum şimdi annemle pide olur takma kafana yparız bişiyler dedi 21 haziran canım nişan kıyafetlere bakıyorum ama içime sinmedi pek h.sonu şehir dışından bakıcaz alyansımı beğendim ama sevgilim isttanbulda h.sonu gelcekde alıcaz yoksa h.sonu ben mi gitsem ist kıyafetide yüzüğüde ordan mı alsak :!!!!!

canım saol yaa içimi rahatlattın konuştum şimdi annemle pide olur takma kafana yparız bişiyler dedi 21 haziran canım nişan kıyafetlere bakıyorum ama içime sinmedi pek h.sonu şehir dışından bakıcaz alyansımı beğendim ama sevgilim isttanbulda h.sonu gelcekde alıcaz yoksa h.sonu ben mi gitsem ist kıyafetide yüzüğüde ordan mı alsak :!!!!!

sen gtme o gelsın onunla alın cnm
bende bu haftasonu sandım dakafamçokkarıştıdedım nasıl yetıscek
daha zmnın varmış cnm halolur evde yapılsın tabaklar canaklar hazrlansın ınan sen bıle elını kaldrmıycaksın herkes yardım eder
benım yengemde duzcelı ordan gelmıştı
evde olduğu ıcn sade bısey arıyon demı hıc model yok mu kafanda acık mısn turbanlı mısn pekı

çook güzelmiş kız bende başka bitane daha beğenmiştim yeni çıkmış ben gittiğimde yeni çıkanlar yoktu

ben hem az yer kaplasın hemde cok kullanıslı olsun ısterım bıde acık renk:kedi:
bunun masa kısmı cok guzel baksana acılabılıyor benım beğendığımde öleydı acılarak büyüyordu
mesela yatak odası gardrop surgıulu olması süper az yer kaplar hem modern zemuszemus ayy cok mutlu oldum ya ınş uyguna alırz
bız tv unıtesı almayız sanırsam ev kıra cunku askım dıo 1 yıla kadr evlenınce alırız evımıze ozmn alırız sımdık acıl olanları alalım dıo:kedi: cnm benımya bende cok yuklenmek ıstemıyorum bakalım hele bı sözlenelımde

eda nerdesın nan gene :mymeka:

sen gtme o gelsın onunla alın cnm
bende bu haftasonu sandım dakafamçokkarıştıdedım nasıl yetıscek
daha zmnın varmış cnm halolur evde yapılsın tabaklar canaklar hazrlansın ınan sen bıle elını kaldrmıycaksın herkes yardım eder
benım yengemde duzcelı ordan gelmıştı
evde olduğu ıcn sade bısey arıyon demı hıc model yok mu kafanda acık mısn turbanlı mısn pekı

acığım canım sadec bişiyler istiyorum abartı olmasın nasıl olsa evdeyiz kafamda hiçbir model yok saçım nasıl olcak onunla ilgili hiçbir fikrim yok kuafore gidince oluşur bişiyler birde saçım dalgalı / kıvırcık cok zorlanmazlar zaten yerimseniben

bunun masa kısmı cok guzel baksana acılabılıyor benım beğendığımde öleydı acılarak büyüyordu
mesela yatak odası gardrop surgıulu olması süper az yer kaplar hem modern zemuszemus ayy cok mutlu oldum ya ınş uyguna alırz
bız tv unıtesı almayız sanırsam ev kıra cunku askım dıo 1 yıla kadr evlenınce alırız evımıze ozmn alırız sımdık acıl olanları alalım dıo:kedi: cnm benımya bende cok yuklenmek ıstemıyorum bakalım hele bı sözlenelımde

doğru canım benim nişanlımle bizde aynı öyle düşündük. bide diyelim bi ürünün masasını dğerinin gümüşlüğünü beğendin veriolar öylede. bende yemek takımının camlı dolaplarını almadım sadece yemek masası bide uzun cekmeceli yerini aldım. vitririnin almadım onun yerine tv ünitesi koydurdum. sende öle değişiklikler yapabilirsin.

acığım canım sadec bişiyler istiyorum abartı olmasın nasıl olsa evdeyiz kafamda hiçbir model yok saçım nasıl olcak onunla ilgili hiçbir fikrim yok kuafore gidince oluşur bişiyler birde saçım dalgalı / kıvırcık cok zorlanmazlar zaten yerimseniben

anladım cnm benımde pırasa gıbım dumduz sacım profıldekı resmımden yada albumlerdekı resımlerımden görebılırsın cok resmım var zemuszemus
dalgalılar genelde duz ıster ama bak benım profıldekı model nasıl sence sana gıder mı
ayy bende sacımı yenı kestrdım he ınş nışana kadr uzar cunku bende yandan dalgalı bı topuz ıstıyordum
bıde nışan resturantta olcak gelınlık gıbı kabarık bı nışanlığım olcak
sıteme gunu sıyak kumas pant ve yesıl yada beyaz gömlek beğendım onu alcaz
sözde benım bı abıyem var ama abartı olur dıe ıstemıyom askımsa bı görem belkı ben beğenırım baskalrınn fıkrını boşver dıo onunda resmı var albumlerde sıyah olan abıye

doğru canım benim nişanlımle bizde aynı öyle düşündük. bide diyelim bi ürünün masasını dğerinin gümüşlüğünü beğendin veriolar öylede. bende yemek takımının camlı dolaplarını almadım sadece yemek masası bide uzun cekmeceli yerini aldım. vitririnin almadım onun yerine tv ünitesi koydurdum. sende öle değişiklikler yapabilirsin.

eğer tv unıtesını alırsam onun tv sehpasını almam
ama benım bıde pis huyum var takımı bozmayı sevmem ama evımıs kucuk olursa sadece masa ve vıtrın bıde aynalı kısm olabılır ınş büyük olurda

benim o gördüğün duvar ünütesi 680 lira. ben tv sehpası ayrı alayım dedim en çirkini 200 bazı yemek takımlarında tv sehpası olmuo ama bencede tv sehpasını çıkartıp duvar ünütesi al.

tanıomdur belki:)sen gelionmu hiç.sen nerdesin şimdi??

geldım tabı gelmez olurmuyum cınarınızı sevgi yolunu eflatun sokagı ozellıklede camlıgınıza bayıldım:kedi:
ben ıstanbuldayım canım aılem felan burda yasıyorum
sen merkezdemi oturuyorsun

burdayım kız işim çok yoğun çaşlışıyorum bi koldan da

kararsız bence çorba fasulye falan olmaz
onlar sulu yemekler dökülür damlar
daha katı
taneli falan bişiler olmalı bece
pide olur
hatta eğer iyi bi fırın bulursanız
kişi başı pide yaptırırsınız
hani ufak ufak
bi daha kes dilimleyle bile kimse uüraşmaz
çorba hem yaz günü
hem de çok sulu

tabi bu yine bence :)))

böcük amma hızlısınız kıs basım dondu hakafamçokkarıştı

geldım tabı gelmez olurmuyum cınarınızı sevgi yolunu eflatun sokagı ozellıklede camlıgınıza bayıldım:kedi:
ben ıstanbuldayım canım aılem felan burda yasıyorum
sen merkezdemi oturuyorsun

canım bizim çamlık meşhurdur:)sosyete mekanı:)
ben bağbaşında oturuyorum.çamlığın biraz altı.
sen burayamı gelin gelcen.sevgilin ne iş yapıo?

benim o gördüğün duvar ünütesi 680 lira. ben tv sehpası ayrı alayım dedim en çirkini 200 bazı yemek takımlarında tv sehpası olmuo ama bencede tv sehpasını çıkartıp duvar ünütesi al.

evt olabılır tabı hele o gun bı gelsın senınkı kadr gunlerımız azalsın bakarız:kedi:

böcük amma hızlısınız kıs basım dondu hakafamçokkarıştı

benımde laz uşağa ayak uydrmaktan başım döndukafamçokkarıştı

burdayım kız işim çok yoğun çaşlışıyorum bi koldan da

kararsız bence çorba fasulye falan olmaz
onlar sulu yemekler dökülür damlar
daha katı
taneli falan bişiler olmalı bece
pide olur
hatta eğer iyi bi fırın bulursanız
kişi başı pide yaptırırsınız
hani ufak ufak
bi daha kes dilimleyle bile kimse uüraşmaz
çorba hem yaz günü
hem de çok sulu

tabi bu yine bence :)))

haklısınız canım teşekkürederim fikirleriniz için a.s.

canım bizim çamlık meşhurdur:)sosyete mekanı:)
ben bağbaşında oturuyorum.çamlığın biraz altı.
sen burayamı gelin gelcen.sevgilin ne iş yapıo?

evet canım buyuk ıhtımal denızlıde oturcaz nısanlım unıversıteyı bıtırıp askere gıttı
onlarda camlıkta oturuyorlardı sımdı fatıh camısı var onun yakınlarına tasındılar
kıs komsu bılem olabılırız hekaydirigubbakcemile5
gercı sen evlenınce nere gıdersın bılmıyomda-tatlicadiarzu-

mobilyalar geldi yatak gelmemiş unutmuşlar. çok yoruldum uf uf. aldım ama şimdi rengini çok açık buldum yaaa açık krem beyaz mağazada bakınca çok hoş duruyodu ama yaaa.

X