Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

tam dıcektımkı dolma sarsanız guzel olur
ama bı baktım 75 80 kısı dıyon:1shok:
anacım yeterde artar bıle yaptıklarınız bencecokacimcoook

bence bişeyler daha olsun ya organik
niye biliyor musun hani zengin dursun
tamam demiyoruz hani dünyanın masrafı olsun ama
ha biz bi de mesela bizim yöresel pilavımız vardır
buhara pilavı
bir de ondan ve yanına domates salatalık söğüş koyduk ablamda

bence tabaklar zengin dursun

anam 75-80 kişiyi nerde apırlayacaksınız siz yaw :1shok:

nişanlanalı 11 ay oldu. 3 hafta sonra düğünüm olcak. nişanlıyken daha bi sene var diodum rahattım ama şimdi o yok bu yok. telaşeye girdim. nişanlıyken en ufak ihtiyacı bile almak çok güzel. elime para geçince hep abur cubur kıyafet ah ah şimdiki aklım olsaydııı.

kapalı çarşı pırıltı alyansdan aldım canım
önce 700 küsür dedi sonra 650ye aldık

TABİ ÖYLE DÜŞÜNÜNCE HAKLISIN
MÜBAREK O KADAR İNSANDIK
YİNE DE BULAŞIKLAR HERHALDE SABAHA KARŞI BİTMİŞTİ kafamçokkarıştı

pınar alyans harika da bütün forumu kapladı:)
kız küçült şunu biras:)

canım hayırlı olsun.

poff ben de onu düşünüyorum ya
benim aklım olsaydı daha işe ilk girdiğim günden kenara 50 milyon koymaya başlardım aaah aaaaaaahhhh

pinarpin alyansın güzelmiş haftasonu bende buna benzer alyans denedim ama cok rahatsızdı senin ki nasıl rahat mı birde fiyat nedir?

h.g. canım hayırlı olsun bu arada:1hug:
ceyızde eksık hıc bıtmez az ve oz olsun yeter takma kafana evlendıkten sonrada alırsınız eksıklerınızı
gercı sana dıyom ama bende senın yolundan gıdıyom aslında bılıyonmukaydirigubbakcemile3
baslıca buyuk parcaları almaya basladım ama kıyafet konusunda ıpın ucunu kacırdımmı ceyıze para kalmıyo amaan daha dugune cook var dıyom tesellı edıyom kendımı bendezemuszemus
sonum ne olacak merak edıyom-tatlicadiarzu-

ben de foto eklemek istiyorum yaaaaa
ama ne fotosu eklicem nasıl eklicem hiçbi fikrim yok

poff ben de onu düşünüyorum ya
benim aklım olsaydı daha işe ilk girdiğim günden kenara 50 milyon koymaya başlardım aaah aaaaaaahhhh

aynen aynen. iş işten geçti şimdi aklımız başımıza gelio. benimde çalışırken her ay 60 milyona yakın kontör parası abur cubur alıp durdum şimdi içim yanıooo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…