Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Allah razı olsun kısslar
Sonbaharcımm cnm seninde önümüzdeki hafta inanılmaz güzel ve özel bi gün tatlım tadını çıkar:)))

inşallah canım çok güzel geçmesini istiyorum senin fotolara bakarken çok duygulandım.1 hafta sonrası geldi aklıma.. kızlar benim içinde dua edin elisaanın gibi hoş bir nişan olsun. ağız tadı ile halletsek ohh dicem.

allah tamamına erdirsin elisacım , hep böyle mutlu olun inşallah.
elbisende çok şık, yakışmış sana.

elisa bak bütün topic müdavimleri burada.senin için.normalde ben pazar günü nete girmezdim.
arkideşim için koşa koşa açtım.
senle bir heycanlandık:)

halledersiniz canım allahın izniyle.insan okurken bakarken kendi nişanı gibi duygulanıyor demi

fotoları beklioz canım.
ağaç fikrini bende düşünmüo değilim hani.:)
herkes abartmışmı der bilmiom ams:)

ya canım ben şimdi şampanya falan patlatmak istiyorum abartı kaçabilir benim için birde genç fazla yok yaşlılar desen uğraşamazlar öyle şeylerle ama sen yapabilirsin çok güzel olur. bekar kızlar erkekler ya da genç olanlar dileklerini yazarlar.

elisa bak bütün topic müdavimleri burada.senin için.normalde ben pazar günü nete girmezdim.
arkideşim için koşa koşa açtım.
senle bir heycanlandık:)

haftaya pazarda benim için mi acıcaksın artık psiqocuğum:)

evet tatlım insan kendi nişanında gibi duygulanıyor

haftaya pazarda benim için mi acıcaksın artık psiqocuğum:)

evet tatlım insan kendi nişanında gibi duygulanıyor

kız valla acaip bişi oldu.sanki sizleri yıllardır tanıyor gibiyimkaydirigubbakcemile5
haftayada senin için açarım kuzum.
insan düşünüyo nasıl geçti naptılar acaba güzel geçtimi diye:1rolleyes:
haftayada senin heycanını yaşarım.
size heycanlana heycanlana kendi nişanımda samıt gibi olcam:roflol:

elisa , şekerim başka foton yokmu koysana bakalım, pasta keserken falan mesela .

kıslarr hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum kocaman öpüyorum sonbahar pisgo daha güselleri sizin başınıza inşallah dualarım sizle tatlişler
bende sizin için açtım şekerler resim koymak için :)))
tekrar çok ama çok teşekkür ediyorum..

psiko bende aynen senin gibi düşünüyorum, dün nişanlımlayken elisa aklımdaydı arkadaşımın nişanı var bugün ay nasıl geçti acaba diyip diyip durdumŞenizŞeniz:teytey:

sağol tatlım. ama valla insanın kendi heycanı başka olur yaa farklı bişeydir o
haftaya size bol bol resim koyucam kızlar. sözden başlarım artık:)kaydirigubbakcemile3

sağol tatlım. ama valla insanın kendi heycanı başka olur yaa farklı bişeydir o
haftaya size bol bol resim koyucam kızlar. sözden başlarım artık:)kaydirigubbakcemile3

tmm canım.sözü şimddien koy istersen ama.yorumları birbirene karışmasınhihoyyyt

buarada biraz önce sorum kaynadı:)
erkek tarafı nişana gelirken ne getiriyor?
ona göre tembihlim:)

çikolata bidamı geliomuş yaw:)
ben bilmiodum:S
tstlı falan gelmio demi?
sadece çikolata çiçek bide bohçalar ölemi?

hatta ben çiçeğimi yapma çiçek aldırdımki hatıra kalsın diye ,
elisa senin çiçek canlımıydı yapmamı balım.

pınar bende öyle dedim sözlüme.çiçeği yapma getir kalsın hepsi canlıydı çünkü bitanesi farklı olsun die.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…