Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

tmm kuzum bekliom.ama bi foto yetmez bana yüzüklerini ekle çiçieğini ekle.kendinizi ekle:)

elisacım tekrar tebrik ederim canım, bende merakla bekliyorum fotoları , hadi koy çabucakk

kıslar çabuk koyulmuyo biliyonuz :)) önceki mesajıma bakın önceki sayfada kaldı sanırım nişan çikolatamı koydum :))

canım çikolatan harika gözüküyor.cokacimcoook
kim aldı onu.erkek tarafımı sizmi?
bide erkek tarafı ne getirdi gelirken?söleyin bakem?

sildim çok tşk ederim kıslar hepinizede..

Son düzenleme:
canım.çekebilosan süslediğiniz bohçaların fotosunu çekip koyarmısın.
birde biraz önce başka bi topicte bi ağaç gördüm.süslemişler.minik kartlar oluomuş.gelenler
çift hakkında iyi dileklerini yazıp asıolarmış.güzel fikir demi:)

tmm canım çektim fotoları koyucam bir ara artık haftaya hepsini birlikte koyarım. şimdi elisaanın fotolarını bekliyoruz:):)
ağacıda güzel düşünmüşler bende var yılbaşından kalma küçük süs çam ağacı yapsammı cumartesiye kadar neee:):):)

bu arada ben çikolatayı gördüm sadece kaçırdığım fotolar oldumu acaba :KK43:

ayyy tatlım çok güzel olmuşsunn.allah tamamını erdirsin. çok mutlu olun bir ömür boyu. çok güzel yaa

canım elibisen çok hoşmuş.rengi tenine çok yakışmış.
nişanlınlada çok uyumlu gözüküyorsun.allah tamamına erdirsin.kız objektife bakarkende azcık gülümseseysin ya:)

ewet kıslar elbisem nasıl olmuş nişandan önce koymak nasip olmamıştı resmini :))

Allah razı olsun kısslar
Sonbaharcımm cnm seninde önümüzdeki hafta inanılmaz güzel ve özel bi gün tatlım tadını çıkar:)))

çok güzel canım elbisen.rengini özellikle çok iyi seçmişsin.tenine çok gitmiş çünkü.

tmm canım çektim fotoları koyucam bir ara artık haftaya hepsini birlikte koyarım. şimdi elisaanın fotolarını bekliyoruz:):)
ağacıda güzel düşünmüşler bende var yılbaşından kalma küçük süs çam ağacı yapsammı cumartesiye kadar neee:):):)

bu arada ben çikolatayı gördüm sadece kaçırdığım fotolar oldumu acaba :KK43:

fotoları beklioz canım.
ağaç fikrini bende düşünmüo değilim hani.:)
herkes abartmışmı der bilmiom ams:)

X