Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ay allahın sevglili kuluyum fotolara yetiştim sanırım:kedi:
debbbiesue kız nasıl isteme bu ben istendiğimde odama bilem gidememiştim sen odandan ççıkamıosun

em kız gördüm fotolarını afetidevran olmuşsun maşallah güzel güzel beğendim ben tam not aldın bendenopuyorumnanaktan
şaka bi yana Allah hep yüzünüzü güldürsün çok beğendim gerçekten

ewet gecende ewdeydimmm :) ama yokmusum gibi davrandım..

yaa bizim ayrılar..şimdi babası ve cicanne istemeye gelio ehehe :) benimkide gülüo bi kız bu kadar cok istenirmi die :) işin ilginç yanııı gecen baba we annesi geldi ciciannenin haberi yok şimdide o da gelmek istiomuş babasuı ilk kez geliomusuz gibi yapın isteyelim dio -tatlicadiarzu-

:roflol: hep beni istiolar :)) cuma söz die konustuk anne babası geldiinde bugün ilk kez isticek babası cumaya söz kararı wercez :))) umaraım 2 ayrı söz yapmayıs :)))

emmm saçların çok değişik we hoş olmş cnm ya çok beğendimm opuyorumnanaktan sırt dekolten gayet yerinde we çok zarif olmuş çapraz askıyı hep sewmişimdiryerimseniben

yaa cuma günü dopiyes giyicem..sözümde..nasıl olur..pantolon ceket we saten sık gömlek ???*

ne karışık işler yaa bu debicim, benim kafam karışırdı wala -tatlicadiarzu- bide rol yapcanız falan wala işiniz zor hiç bana göre değil :1no2: ALlah kolaylık wersin anacım sana tek sözle atlatırsın inşzemuszemus

yaa cuma günü dopiyes giyicem..sözümde..nasıl olur..pantolon ceket we saten sık gömlek ???*

cnm sen bilirsin ama fikir sormuşun sölim ozaman ben olsam elbise giyerdim, o anlattığın tarz pek hoşuma gitmio benim söz nişan zamanı cnm yaa.. şölee güzel bi elbise alsan hanımhanımcık şık bi model tam dizlerinde falan yada uzun kesimyerimseniben

baya karışık senin işin iki kere sözlenebilirsin belkide

em çok güzel olmuşsun cnm özellikle saçlarına bayıldım ben uzun saça dayanamam pek saçm çok kısada deil ama omuzun biraz aşağısında

çok sağolun kızlar.başta saçım komik geldi ama sonra baktıkça güzel geldi. ya beceremedim eklemeyi ondan oldu

çok sağolun kızlar.başta saçım komik geldi ama sonra baktıkça güzel geldi. ya beceremedim eklemeyi ondan oldu

çokçok güzl olmuşssun cnm saçın klasiğin dışında güzel bi model olmuş, sırt dekolteni ortaya çıkarmışş bayıldımmyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…