Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

magic hoşgeldin canım.

yaptır komşum orjinal oluyor öyle hediyeler.
benimde doğum günüm geliyor valla heycan yaptım nişanlım ne alcak acabaa:)

hoşbuldum zeynommm.. ben aşkımın doğumgününde gömlekle kol düğmesi almıştım, öğretmenlik yapıodu o sıralar hep öle giyiniodu.. artık senelerdir hediye almaktan insan tüm orjinal fikirleri tüketio yaa söleyin söleyin çalim sizdenkaydirigubbakcemile3

aman bende oraya takılmıştım bir ara ama artık bıraktım

Son düzenleme:
iyi geceler damlacığım.

magic tatlım bende almıştım öyle nişan fotomuzda dikkat ettiyseniz gravatla kıyafetimizde uyum yok çünkü nişanlım inatla sevgililer gününde aldığım kol düğmesini takıcam dedi gravat takımıydı.
sonra saat yaptırdım erkeğe hep klasik hediye gidiyor işte parfumler almıştım traş seti aldım.
gömlek kazak fln.
bende seviyorum orjinal fikirleri birde not kağıtı aldım kalplı üstünde hayvan figürleri üstünde de seni seviyorum yazıyordu simli. saate yapıştırmıştım öyle duruyor saati bulmak isterdim ama diğer pc de kaldı o da bozuk :KK43:

iyi geceler damlacığım.

magic tatlım bende almıştım öyle nişan fotomuzda dikkat ettiyseniz gravatla kıyafetimizde uyum yok çünkü nişanlım inatla sevgililer gününde aldığım kol düğmesini takıcam dedi gravat takımıydı.
sonra saat yaptırdım erkeğe hep klasik hediye gidiyor işte parfumler almıştım traş seti aldım.
gömlek kazak fln.
bende seviyorum orjinal fikirleri birde not kağıtı aldım kalplı üstünde hayvan figürleri üstünde de seni seviyorum yazıyordu simli. saate yapıştırmıştım öyle duruyor saati bulmak isterdim ama diğer pc de kaldı o da bozuk :KK43:

nekadar değer weriomuş aldığın hediyeye zeynomm ne hoşş:asigim: :nazar:
ben sewgililer gününde slayt hazırladım, bide kızdırmıştım onu 14şubattan 2 gün önce, bi kolide eti puf aldım(çok çok sewer pufu) yolladım ona :roflol:

slayt bende hazırlamıştım tatlım çok duygulanmış izlerken aradı sesi titriyorrdu yavrumun :)
evet canım hoşuma gitmişti inatla onu takmak istemesi.

bende başak burcuyum esram ama bütün özelliklerini taşıyorum.

slayt bende hazırlamıştım tatlım çok duygulanmış izlerken aradı sesi titriyorrdu yavrumun :)
evet canım hoşuma gitmişti inatla onu takmak istemesi.

bende başak burcuyum esram ama bütün özelliklerini taşıyorum.

ewet ya çok hoşlarına gidio böle kendi ellerimizle yaptığımz hediyeler:kedi:
esroşum ii geceler cnmmmmopuyorumnanaktan

kızlar diğer hediyemde atkı öricem olur mu sizce?
valla herşey aldım artık alcak bişeyde kalmadı ne bileyim emek verip yaptığım bişeyler olsun istiyrm

59860182.jpg

74991849.jpg

X