Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bayan olduğuma inandıysanız sorun yok ama hala erkek sanıyorsanız ben çıkarım burdan yani

valla lepi haklısın canım erkekler normlde dayanamıyorlar bohça muhabbetlerine burda ne işleri olur
bekle derim ben onca zaman bekleyen rahatı için 5 ay daha bekler sonra rahat rahat evlenirsiniz.

erkeksen burda vakit harcama derimdayanamazsın zaten harcanırsın :roflol: ama değilsen hoşgeldin derim... gerisi sana kalmış...

lepicim seni yerinde olsam beklerdim askerliği ewlendğinizde daha rahat olursunuz, okadar beklemişin 5 aydan bişe çıkmaz bence..

lepim aynı durumdayız canım bzide aynı şeklde herşey yerine otursun evlilik daha sağlam olur...

valla lepi haklısın canım erkekler normlde dayanamıyorlar bohça muhabbetlerine burda ne işleri olur
bekle derim ben onca zaman bekleyen rahatı için 5 ay daha bekler sonra rahat rahat evlenirsiniz.

hepiniz aynı demişsiniz çevrede aynı der sanırım en iyisi beklemek napalım vereliniortak

bizde 2011 de evleneceğiz inşşş....:Saruboceq:

inşallah kuzumvereliniortak

ohoooo esra sen daha ordamısın burda bi arkadaş vardı erkek sandık

kızlar sözlüm çıktı yola sabah burda:teytey:

kızlar bişey sorcam önünde belli bi tarih olmadan takvim hazırlanmıyomu alta koyduğunuzdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…