Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

nan gracekafa halamlar bizde, hem onlarla ilgileniom hemde buraylakaydirigubbakcemile3 ayy düğün falan yazmışınız o heyecan bende şimdiden war 1 sene önceden başladımkaydirigubbakcemile3

kızlar acillllllllllllll akıl verinnnnnnnnnnnnnn.
bizim aşkımla bugün 4 yılımız bitti.hediye alamadık.
bide uzak biliosunuz.
dedimki kızkardeşine sölim benim sölediğim şeyleri küçük not kağıtlarına yazsın.odasına koysun bazı yerlere olurmu?
bide güzel sözleriniz varmı afilli

aaaaaaaaaa ne güzelllllllll odayı öyle doldursun notlarlaa çok hoşşşşşşşşşş...

ömrümün sahibi seni çok seviyorum:asigim:

devam kızlar.aklım durduuuuu.saol gracem iyi fikir demi.az da olsa sevinir

işte tam olarak benim hiç anlamadığım konuyu sordun psiqocum hiç romantik değilimdir azcık odunluk vardır bendelaelaelaelaelae

Seni ve o doyumsuz sevdanı, uçarı sevdanı anlatacak kelime bulamadım çoğu zaman. Sığmadın cümlelere ve hiçbir cümle seni yeterince tarif edecek kadar derin olmadı.

bi yerden buldum ama bu tarz birşey istemiyorsun sanırım gerci bu uzun bir yazı ben bir kısmını aldım

ıyi ki geldin bu dünyaya,
Ve iyi ki “sen” oldun
her şeyinle…
Aklının alabileceği her şeyim oldun benim…
Sen benim yarımsın…
Bu yüzden de, hem bugünüm hem de yarınımsın…

beni biraz romantik duygulu yapsanıza bir boş vaktinizde kızlar nişanlım şaşırsın:lepi:

edebiyatçı olan benim:kedi:edebiyat okudum ama nekde edebiyat parçalarım orası meçhul kaydirigubbakcemile3

ayy gracem karıştırdım mı:)normaldir saat olmuş 6:)canlarım çok saolun.yazıo görümcem.yapıştırcak.aynasına yatağına bilgisayarına

canlarım çok tşk ederim.gracem özel öpüom seni:)edebiyatçı bacım benim
iş çıkışı geldi.görüşürük yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…