Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kuşum nasılsın nasıl gidiyor görev? iyiyim çok şükür koşturtyorum ama bugün çok sıkıcı birgün bence istanbulda hava bunaltıcı ve bulutlu ....çok sıkıldımmmmmmmm

Bende 2buçukta geldim ama -tatlicadiarzu- bu haldeyim :)))
Aynen sıcak bi yandan yorgunluk bi yandan mirmirmirmir
Ufff şu eylül bi gelseydi yaa senağlama

diloom eylüle şurda ne kaldı ramazan bakmışşsın ramazan bayramı vs.. geldi geçtii.. bak vallaa bana 9 gün kaldıı kafayı yemek üzereyim gece rüyalarıma giriyor stresten yemek yiyemiyorumdelikafadulden

delikafadulden 9 gün mü daha 1 ayı sayıyoduk yaa delikafadulden
Uffff cidden cabuk geçiyor.
Aman stres yapma elin ayağın birbirine dolanmasın.kaydirigubbakcemile3

canlarımın çoğu gelmişşş ben gitmişim o sıraaa:gitme: halamlar geldi kızlar arada kaçıcam ama kkyakaydirigubbakcemile3

grace canım tek haneye düştü artık son 9 gün
nasılsın anlat bakalım?

bende geldim kızlar
sizler nasılsınız?

macig necmiii geldiiiiiiiikaydirigubbakcemile3
gracekafa, çilek surat, arıkafa, zeyno, yemyeşil, nisanyağmuru,esroşşş, damla, melisim, psiqo, şebnem, em nirdesniiiiiiiiiiiiiizzz nirdeeeee???delikafadulden
:teselli:burdayız macig necmi kaydirigubbakcemile3film izledim geldim.
selam olsun size ey sevgili dostlar opuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Çok mutluyuuuuuummm delikafadulden
Yarın sevgilim geliyoooo delikafadulden
Darısı tüm yolunu bekleyenlerin başına :Saruboceq:
profiterol yaptın mı dilom :roflol:

kızlar nişanlım bugün memleketine gitti askerlik şubesine bütün işlemlerini halletmiş eline kağıdı vermişler aralık/2009 da asker turkbayragi

gracecim bende gün sayıyodum. ne uyku ne yemek hepsini unutmuştum. bak kaç gün geçti üstünden. çok heyecan yapmamaya çalış ve tadını çıkar.opuyorumnanaktan
4-5 gündür iştahım yerine geldi.kaydirigubbakcemile3
uykuda fırsat buldukça uyuyorum artık.
hatta nişandan sonraki pazar günü nişanlımın evlerinin önünde sünnet varmış. davullar vs çok ses var die uyuyamadıkça sinir olmuş. size geliyorum dedi. karşılıklı koltuklarda konuşurken uyuyakalmışız tam 2 saat.
annemlerde kaldırmamış bizi:kedi: ölece uyumuşuz. baktım biri öpüyo:1shok: aniden kalktım baktımki aşkım öpmüş:kedi:
bu akşamda baş başbaşa yemeğe çıkıyoruz. bugün tam 16.ayımız. hem nişan hem 16.ay kutlaması gibi bişey olacak. malum 1,5yıl özel gün kutlayamayacağız:gitme:

ayy çileğim darısı benimkinin başınaaaa ne güzel belli olmuş sizin... şimdi başvurdu aralığa kadar beklettiler öyle mi benimkininde okulu şubatta bitecek alacak diplomayı ancak agustosta gider o halde ...

kızlar tek haneli rakamlara düştük ve ben heyecandan yerimde duramıyorum ki ben soğukkanlı biriyimdir genelde ama yanii şuan anlatamam size...

fethiye de apart arıyorum kızlar tanıdğı olan var mı? ölüdenize gidecğeim nişandan sonra...

ayy çileğim darısı benimkinin başınaaaa ne güzel belli olmuş sizin... şimdi başvurdu aralığa kadar beklettiler öyle mi benimkininde okulu şubatta bitecek alacak diplomayı ancak agustosta gider o halde ...

kızlar tek haneli rakamlara düştük ve ben heyecandan yerimde duramıyorum ki ben soğukkanlı biriyimdir genelde ama yanii şuan anlatamam size...

öyle iyi anlıyorumki seni.
bide bende heycan yaptımmı nefes boruma bişi tıkanıyo sanki.
dün akşamda oldu. ikramlara yardım edicem. ama yok tıkandım kaldım heyecandan. bide nişanlım demezmi hadi gelin işlen bakalım. hepten kaldım. saolsun kayınvalidem susturdu onukaydirigubbakcemile3

nisanım çok fena bişeymiş diyorum ki nişan böyleyse düğün en olur bilemem bir de ev telaşı olacak bir yandan ...gelinlik düğün ayyy o daha fenadelikafadulden

nisanım çok fena bişeymiş diyorum ki nişan böyleyse düğün en olur bilemem bir de ev telaşı olacak bir yandan ...gelinlik düğün ayyy o daha fenadelikafadulden

aynen canım hep heyecan yaptıkça bnmde düğün aklıma geldi. hep diyende düğün napcan sen diyolar bana. -tatlicadiarzu-

evet evet bende de şu an o telaş var ve ben o kadar kararsız bir insanım ki anlatamammm:nazar: kızlar ya sağ gözüm acayip seğiriyor sabahtan beri canımı sıktı durmuyo bir türlü:çok üzgünüm:

X