Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

canım sen geçen gece sabunlu bişey eklemiştin içinde havlu vardı hani. onların resmini tekrar görebilirmiyim bişeye dikkat etcem de :) canım sen onları aldın mı aldıysan nerden?
kuşum zahmet olcak sana ama

Yok arıyorum da konuşacak birşey bulamıyoruz en fazla 1bucuk 2 dakika sürüyor konuşmalarımız

bizimde öyle canım az konuşuyrz ben çok konuşkan biri değilim kayınvaldem de öyle o yüzden hemen bitiyor. ama en azından hatrını bilip aramış oluyorum ara mutlaka sende hoşuna gider.

kızlar benim düğün kasımda olacak balayına da abanta gidelim diyorum ben sizce nasıl abant bilen var mı ya da o aylarda daha uygun neresi olabilir?

bizimde öyle canım az konuşuyrz ben çok konuşkan biri değilim kayınvaldem de öyle o yüzden hemen bitiyor. ama en azından hatrını bilip aramış oluyorum ara mutlaka sende hoşuna gider.

arıycam tabi de işte konuşacak birşey bulamıyorum zaten arıyorum kandillerde falan her cuma olsa da 2 haftada birde arıyorum ama ne biliyim işte:kedi:

ayyy canım benimm çok sağol tatlımm yaa.
bunlardan yapmayı düşünmüştüm de havlusunun boyutunu unuttum
çok teşk. ederim kuşum zahmet oldu

görüşürüz psiqommm...
gracem sizin yemekli olcaktı nişan demi??
evetttt canım nasılsın cicim iyi misin ? ne var ne yok?
kızlar benim düğün kasımda olacak balayına da abanta gidelim diyorum ben sizce nasıl abant bilen var mı ya da o aylarda daha uygun neresi olabilir?

ayyyyyyyy bu kasımda mııııııııı çok az kalmışşşşşşşşşdelikafadulden

evet bu kasımda 15inde buyuk ıhtımal... kızlar ben cıkıorum ii aksamlar gelırım ıns gece sohbetlerınıze

öpüyorum hepınızıopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…