Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

zeynocum çok tatlısınız.allah muhabbetinizi artırsın.arandı bugün kayınvalideler.söleyin bakalım

beni saymamışsın ama:umursamaz: bende burdayım

yeşilimmm bu mesajından önce ekledim ben seniii, dön bak mesajın altındaki düzenlenme saatine görürsün.. unuturmuyum yoksa kuzummm seni :çok üzgünüm:

iyiyim canım ben sen nerdesin. evet pek giremedim ben bu aralar

zeynomm fotolar çok güzeel, neşeli bigün geçirmişsiniz anlaşılıoyerimseniben Allah ağzınzın tadını bozmasın cnmm:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
hoş geldin gracem hadi az kaldı.nasıl geçti anlamıcan gör bak.3. haftaya girdim ben:S

zeynebcim krem bluzlu olan mı kayınvalıden mavili olan mı?
ay maşşallah ne güzel baya samimisiniz cokta seker cıkmışsınız

ben 3 aydır ne cuma günlerini ne de kandilleri atlamadım hiç.
allah izin verdiği sürecede atlamak istemiom

hayırlı kandiller öncelikle canlarım...

canlarım benim herşey çok iyi çok şükür....sözlüm iyi geçiyor nerdeyse hiç belli olmuyor daha 10 gün iyice gerçer herşey..

bugün baya iş hallettim bir yandan da sıcak istanbulu eritti bugün...otele gitttim rezervasyonu onaylattım son birkaç şeyleri belirledik menü,,müzik... pasta vs...

son birkaç davetiye vardı onları dağıttım
ancak eve geldik

selam kızlsrs
zeynepcim fotolar çok güzel, dünürler arasındaki samimiyetede maaşallah hayatım

çook teşk. ederim kızlar sağolsun evet güzel bir gün geçirdik.amin magiccim allah kimsenin ağız tadını bozmasın

canım esmer olan annem diyeyim. uzun boylu olan annem.
ben aradım kayınvaldeme yeni iş atılımlarımı anlattım tebrik etti yasin okuyormuş kapattık hemen :)

ya psiqo arıjaktım işten vakıt bulamadım cıkınja arıyım barı ama konusamıyorum ya ben

nie kıs ne varki konuşamıcak.kasma kendini bence kuzum.
sen adım at sıcak ol.mübarek gün:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…