Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

nnisan yağmuruu senin nişanın olduğu gün benimde evde sözüm vardı.sözlümde bugün askerlik şubesine gidicek beraber asker yolu beklicez.sende izmirliymişsin ne çok ortak yönümüz varmış kaydirigubbakcemile5

nnisan yağmuruu senin nişanın olduğu gün benimde evde sözüm vardı.sözlümde bugün askerlik şubesine gidicek beraber asker yolu beklicez.sende izmirliymişsin ne çok ortak yönümüz varmış kaydirigubbakcemile5

hadiya sendemi:teselli:. ben bugün öğrendim nereye gideceğini. nişan telaşından askerlik konusu uzun süredir açılmamıştı kötü oldum duyunca.mafoldumben

huuuuuuu millleettt nerdesinizz???
arı kafaa, gracemm, çilek suratt, esroşş , sonbaharrr, nisanyağmuruuu,yemyeshill, lepiii,emm, melisimm nirdesiniizzzz nirdeeee????:uhm:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım burlardayım.takip ediom bitek geceleri giremediğimden konuları kaçırıom.
napıon iyimisin

hoşbulduk kızlar sağolun..
nasılsınız??

ben bu aralar yoğunum giremiyorum magic canım sana resim ekleme sözüm var aklımda tatlım müsait olunca eklerim

anladım cnm.. napim yawru yaa öle ewde takılıorum işte wakit öldürmeye çalışıorum.. kk bağımlısı oldum iicekaydirigubbakcemile3

tamam zeynomm hiçç sorun değil nezman müsait olursan ekle ben buradayım heppkaydirigubbakcemile2

huuuuuuu millleettt nerdesinizz???
arı kafaa, gracemm, çilek suratt, esroşş , sonbaharrr, nisanyağmuruuu, lepiii,emm, melisimm nirdesiniizzzz nirdeeee????:uhm:

beni saymamışsın ama:umursamaz: bende burdayım

oo psiqo nerelerdesin ya zeynep sende pek rastlaşamıyoruz naslsınız kızlar

X